18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!

Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)
Zgłoś
Avatar
leytos 2013-05-01, 1:47 75
Na początku było śmiesznie, ale za sranie do własnego gniazda wielki kutas w dupe!
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-05-01, 2:09 8
Z doświadczenia wiem, że o wiele "gorsze" i chamskie profile nie zostały usunięte do dziś mimo wielotysięcznych zgłoszeń. Wolność słowa. Marna szansa - nie liczy się tu nawet liczba "podpisów", ale spróbować możecie.
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-05-01, 2:10 30
Wy naprawde jestescie tak pojebani żeby wierzyć i robić coś co nakazuje wam jakiś kretyn na jeszcze bardziej kretyńskim portalu?
Zgłoś
Avatar
samaelpl 2013-05-01, 2:38 5
Takich "ludzi" trzeba likwidować w rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-05-01, 3:12 1
samaelpl napisał/a:

Takich "ludzi" trzeba likwidować w rzeczywistości.



Zlikwidowanie ich w internetowej społeczności w zupełności wystarczy. Odbierając im pole do popisu w internecie odbierzesz im wszystko co mają, nic więcej im już nie zostanie. Dzieciaki nie będą miały gdzie się "wyszumieć" jak się zabierze im internetowe "bogactwo" a wiadomo że taki napinacz jeden z drugim nie wyjdą na ulicę i nie będą głosili swoich hasełek w stylu "Polacy robacy".
Zgłoś
Avatar
j................x 2013-05-01, 3:24 44
uważasz więc że robienie kasy na narodowej tragedii (powstanie warszawskie) bo o ile wiem kawałek nie jest na wolnej licencji, to zajebista sprawa czy może fakt że robi to zespół obciągaczy grających heavi metal tak chujowy że muszą jeździć po najprymitywniejszym rodzaju patriotyzmu, ten sabaton po śpiewaniu patetycznych piosenek w Polsce o ak czy wp pojedzie do niemiec i będzie śpiewać o wermachcie, a jak im dopłacisz to Waffen SS, to jest tak żałosne że szkoda słów, a ty jeszcze chcesz te szmaty bronić? chcesz dobrego kawałka o powitaniu warszawskim to sobie zapuść marduk warschau, to jest przynajmniej szczera piosenka bez robienia komu kolwiek loda opisuje czym było to powstanie dla jego uczestników
Zgłoś
Avatar
Admin_RedTube 2013-05-01, 3:42 8
jabolmax napisał/a:

uważasz więc że robienie kasy na narodowej tragedii (powstanie warszawskie) bo o ile wiem kawałek nie jest na wolnej licencji, to zajebista sprawa czy może fakt że robi to zespół obciągaczy grających heavi metal tak chujowy że muszą jeździć po najprymitywniejszym rodzaju patriotyzmu, ten sabaton po śpiewaniu patetycznych piosenek w Polsce o ak czy wp pojedzie do niemiec i będzie śpiewać o wermachcie, a jak im dopłacisz to Waffen SS, to jest tak żałosne że szkoda słów, a ty jeszcze chcesz te szmaty bronić? chcesz dobrego kawałka o powitaniu warszawskim to sobie zapuść marduk warschau, to jest przynajmniej szczera piosenka bez robienia komu kolwiek loda opisuje czym było to powstanie dla jego uczestników



Chyba ktoś tu ma problemy z czytaniem.

Cytat:

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!


Czego tutaj nie rozumiesz?

btw. zobacz na to, niemiecki festiwal a śpiewają 40-1
tnij.org/vi33
Gdyby grali to co się ludziom podoba i w każdym kraju co innego to nie wyskakiwaliby z tą piosenką właśnie tam, czyż nie?
Zresztą, to nie o muzykę tutaj chodzi jak już zaznaczyłem powyżej.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-05-01, 3:51
Żeby was chuj strzelił, bo spuszczacie się nad takim gnojem Wstyd !!!
Zgłoś
Avatar
MassSlesher 2013-05-01, 4:20 140
Załatwiłem go. Już nie będzie sprawiał problemów.
Zgłoś
Avatar
VexTeson 2013-05-01, 4:53 24
Mnie to powstanie leży tam gdzie grunwald. Jakbyśmy przegrali wojnę byłbym Niemcem i w dupie miałbym dawną upadłą krainę. Pamiętać można, ale nie widzę sensu żeby jednych martwych wychwalać nad innych. Hitler był draniem, ale mógł urodzić się polakiem i byśmy byli takimi samymi kurwami jakimi byli tamci biedni i zastraszeni kryzysem prości ludzie, którzy go wybrali niczym zbawiciela i pozwolili prowadzić się na rzeź. Niech martwi będą martwi, martwego już nie obrazisz.
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-05-01, 5:36 46
VexTeson napisał/a:

Mnie to powstanie leży tam gdzie grunwald. Jakbyśmy przegrali wojnę byłbym Niemcem i w dupie miałbym dawną upadłą krainę. Pamiętać można, ale nie widzę sensu żeby jednych martwych wychwalać nad innych. Hitler był draniem, ale mógł urodzić się polakiem i byśmy byli takimi samymi kurwami jakimi byli tamci biedni i zastraszeni kryzysem prości ludzie, którzy go wybrali niczym zbawiciela i pozwolili prowadzić się na rzeź. Niech martwi będą martwi, martwego już nie obrazisz.



Elektorat peło i folksdojcz przemówił.

Przez ilość warnów nie mogę napisać co o tobie myślę chłoptasiu ale to właśnie przez takich ludzi jak ty ten kraj wycierpiał tyle przez ostatnie tysiąc lat.
Zgłoś
Avatar
sexxxy 2013-05-01, 5:38 9
czy sadistic to nadal sadistic?
Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2013-05-01, 7:06 12
apeluje do spolecznosci sadistica aby pogonić te jebane kurwy w las. autorowi z reka na sercu obilbym morde. Zglaszajcie te strone i hejtujcie ich na potege. Jestem tak bardzo wkurwiony jak zyciowi niedokurwiency szykanują mój piekny kraj. Wstawcie to na głowną i niech kurwy spłoną.
Zgłoś
Avatar
darecki328 2013-05-01, 7:06 18
Dobra. Head admin nazywa się Mariusz Paluszek i jest z Piaseczna, w tym roku skończył 18 lat. Pod postami podpisuje się ~jebał i prowadzi kilka fanpage na facebooku.
Wypierdalaj w imie Chrystusa
Puchałkę
Prosiałkę
Janusz Maj Żyje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie