18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Cześć wszystkim. Temat ten piszę bo potrzebuję waszej pomocy.
Mianowicie chodzi tutaj o pewien profil na fb i jego zablokowanie, jest nim Puchaczele - inaczej Puchałkę.
Link do profilu: https://www.facebook.com/Puchaczele
Dlaczego akurat ten profil i dlaczego od razu zablokować?
Większość z was jeżeli chociaż raz widziała ten profil już pewnie wie o co chodzi.
Profil ten to skupisko niesamowicie wielkich, bezmózgich debili którymi rządzi "Puchałkę".
Tutaj mały przykład:
pastebin.com/2E84wqub

 
O co chodzi? Puchałkę zażyczył sobie aby wszyscy minusowali ten oto utwór:
tnij.org/vi3s
(wklejam taki link bo inaczej się nie da dodać linku do youtube)

Z tego miejsca proszę każdego o przesłuchanie tego utworu, opowiada on o Powstaniu Warszawskim.
Ja jako Polak czuję niezmiernie oburzony sytuacją gdzie jakiś debil podpuszcza innych debili do
wchodzenia pod ten filmik, dawania łapek w dół i pisania komentarzy w stylu "Polacy robacy", "PATRIOTÓW ROZJEŻDŻAĆ CZOŁGAMI" itd. W ciągu jednego dnia filmik zarobił ponad 1500 łapek w dół, komentarzy też pewnie przybyłoby niewiele mniej lecz ich swobodne dodawanie zostało zablokowane.

Z góry mówię że nie chodzi mi tutaj o samą piosenkę chociaż nie ukrywam że jest naprawdę świetna. Tutaj chodzi o besztanie z błotem PRAWDZIWYCH Polaków którzy oddali życie za swój kraj!

Z tego miejsca proszę was o pomoc w zgłaszaniu powyższego profilu, wyplewmy chwasty i nie pozwólmy im się rozrastać!

Moderatorów proszę o nie kasowanie tego tematu, bądźcie solidarni.

(Tak, wiem że cała ta akcja puchałkę jest trollingiem który ma na celu ból dupy u Polaków - bo jego Polakiem nie można nazwać.)
Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2013-05-01, 14:49
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
modrym 2013-05-01, 14:50 5
Takich ludzi jak koko_yori powinni wypierdalać z sadola. Spłyń! Idź lepiej oglądać te swoje chińskiej bajki, a nie urządzasz ból dupy. Ta strona nie nazywa się "kultura.pl", swoje wywody lepiej umieść na samosi.
Zgłoś
Avatar
de_vasto 2013-05-01, 14:51 8
Wokalista Ssabaton robił mi gałę, a potem zesrałem mu się na klatę.

PS. to prawda
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-01, 14:54 2
yebau cebulaku wróć na facebooka do swoich 12 letnich fanów stary capie. Teraz widzę jak tam od rana płaczesz, że źli ludzie z sadistica na ciebie się uwzięli i nie rozumieją wykwintnego poczucia humoru. Musisz w końcu się jakoś podbudować i szukać słowa otuchy bo nie przywykłeś do krytyki (jak jakaś była to od razu bany żeby zostali sami bezmózdzy gówniarze chwalący cię). Idź lepiej dalej rysować komiksy z tymi postaciami podjebanymi z karachana.
Zgłoś
Avatar
yebau 2013-05-01, 14:55 3
RumAndCola napisał/a:

@up i chuj ci w leb fanie 'lovemetalu"
"yebau" a gdzie mam wylewac prawde jak pizdo mi ograniczylas mozliwosc swobodnej wypowiedzi jebany komunisto. wart jestes tyle co kurwa prazynki z biedronki wiec spierdalaj



Ile są warte prażynki z Biedronki?
Wiesz, ważne info, wpisze sobie w CV moją wartość
Zgłoś
Avatar
anku_san 2013-05-01, 14:57 6
Hahaha kurwa czytam to wszystko i nie mogę uwierzyć xD
ludzie z bólem dupy chyba nie widzicie że właśnie teraz robicie dokładnie to samo co puchałke xD jebani hipokryci, ciekawa jestem ilu z was było w "armii puchałke" dopóki nie zrobił rajdu na sabaton. poza tym, jakim trzeba być debilem żeby nie rozróżnić rajdu na zespół od rajdu na bohaterów powstania?
jako osoba która też jest jakąś tam częścią fandomu anime ogromnie przepraszam osobę, która to zaczęła, jest mi bardzo wstyd że fani anime okazują się być takimi ograniczonymi zjebami. pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Beria1 2013-05-01, 14:58
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Kamilk91 2013-05-01, 14:58 11
Prawda jest taka, że sadistic jak powstawał to miał na celu nie mieć oporów i pokazywać wszystko bez żadnego wiercenia w odbycie, od zakrwawionych zwierząt przez odcinane kończyny ludzi aż po bul dupy sezonowych patriotów. Lecz pewnego dnia zagnieściły się tu pseudozmoralizowane chuja warte cioty, które płaczą bo obraża się ich "naród" i planują rewolucję internetu, która jest tak możliwa jak wyjebanie się na ryj na księżycu. Powiem po staropolsku: Nawet mi was nie żal.
Zgłoś
Avatar
Kacperer 2013-05-01, 14:59
Zgłoś
Avatar
o................r 2013-05-01, 14:59
w dupie mam cały ten sabaton i ich lajkusie na twojej tubie. Ale grają znośnie
Zgłoś
Avatar
Valor 2013-05-01, 15:01 1
Nie ma to jak butthurt, ale qrwa, co mnie obchodzi jakaś marna kopia pedobeara? Dawać słoik w dupie albo coś a nie takie gówno.
Zgłoś
Avatar
Dawkopolo 2013-05-01, 15:03 1
mission complete
ból dupy 100%
Zgłoś
Avatar
Elalex 2013-05-01, 15:03
Kamilk91 napisał/a:

Prawda jest taka, że sadistic jak powstawał to miał na celu nie mieć oporów i pokazywać wszystko bez żadnego wiercenia w odbycie, od zakrwawionych zwierząt przez odcinane kończyny ludzi aż po bul dupy sezonowych patriotów. Lecz pewnego dnia zagnieściły się tu pseudozmoralizowane chuja warte cioty, które płaczą bo obraża się ich "naród" i planują rewolucję internetu, która jest tak możliwa jak wyjebanie się na ryj na księżycu. Powiem po staropolsku: Nawet mi was nie żal.



Dokładnie kurwa tak Jakiś burak kurwa ma ból dupy i robi jakieś dymy. Niech jeszcze kurwa kucyki pony zaczną tu wstawiać i bedzie kurwa git.
Zgłoś
Avatar
RumAndCola 2013-05-01, 15:04
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
yebau 2013-05-01, 15:06
RumAndCola napisał/a:

@yebau w cv moge wpisac pojazd na twoj spierdolony profil jebany głabie. nie udawaj tu elokwentnego cwela bo chujem jestes i chujem umrzesz



Trochę zajęło mi odpisywanie, bo waliłem gruchę myśląc o tym, że Twój setny post jest skierowany w moją stronę.
Dzięki za ten zasczyt, a teraz zdychaj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie