18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Vuko 2015-10-14, 22:35
Pozostaje Ci tylko fizyczne zniszczenie dysku. Ewentualnie zaszyfrowanie danych na multum sposobów i "zgubienie" kluczy.
Wszelakie usunięcie plików raczej nie jest zbytnio skuteczne jeśli chodzi o domowe sposoby odzyskiwania (fakt, różnie z tym bywa ale da się i takie odzyskać), nie mówiąc już o profesjonalnym odzyskiwaniu danych przy zaangażowaniu śledczych bądź firm, które się w tym specjalizują.

A najlepszą metodą jest pisanie tak, żebyś wyraził to co chcesz a zarazem nikt nie mógł się do tego przyjebać.
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2015-10-14, 22:39
Jestem świadom, że nie ma opcji całkowitego wymazania, chodzi mi bardziej o utrudnienie w odzyskiwaniu. Coś bardziej efektywnego niż zwykłe shift+delete
Zgłoś
Avatar
Mercury001 2015-10-17, 11:12
Jeżeli twój dysk twardy (komputer) zostanie przekazany do analizy w Laboratorium Kryminalistycznym, to nie ma w komercyjnym obiegu programów zapewniających skuteczne "ukrycie" jakichkolwiek danych. Zostaje tylko fizyczne, całkowite zniszczenie dysku. Oczywiście pamiętaj, że jakakolwiek TWOJA aktywność w sieci WWW zostaje trwale zapisana (nie tylko na dysku twardym), nawet jeżeli używasz szyfrowanych połączeń i "blokerów". Anonimowość to mit. Jedyna rada - używaj legalnych programów i nie rób głupstw - Choć już chyba za późno, co ?
Zgłoś
Avatar
i................y 2015-11-01, 12:50 1
Przenieś do kosza po prostu. Z czym problem?
Zgłoś