18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
N................k 2011-07-14, 23:09 55
Jak ja uwielbiam takich internetowych prelegentów... A najbardziej to mnie chyba wkurwia taka wredna maniera w głosie mówiąca: "jakiż to ja nie jestem mądry".
Myślę, że ludzie jego pokroju, zanim zaczną produkować takie pseudo rozprawki, powinni jebnąć się czymś tępym w ten pusty czerep.

riki tiki huj mu w dupę
Zgłoś
Avatar
_................_ 2011-07-14, 23:25 10
co ten chłop pierdoli o kompocie? przecież to było gówno które się wstrzykiwało. otrzymywało się w chujowych warunkach. więc lekki i nieszkodliwy narkotyk ?!
Zgłoś
Avatar
Stew 2011-07-15, 3:26 5
Co on pierdoli? Ja nie uważam, że narkotyki są dobre. To raz. Dwa, tak, jestem za legalizacją. Dlaczego? Bo kurwa ludziom powinno się pomagać, a nie wpierdalać do paki za 0,5g marihuany!

Z drugiej strony - prawdą jest, że prohibicja nie działa.
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-07-15, 8:27
Co on pierdoli !? Jaki lot w kosmos w puszcze po sardynkach !?
Zgłoś
Avatar
s................o 2011-07-15, 13:40 3
Kompot się pije, klej i krak je, amfetaminę i kokainę się pali, a marihuana to nie konopia i to się wciąga nosem. Przecież to proste?

Erudyta, kurwa z bożej łaski.
Może pisać dla Cogito, będzie miał misje życiową.

Zgadzam się z KULTYWATOREM.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2011-07-15, 16:32
dawno już większego pieprzenia nie słyszałem w tym temacie...

I PAMIĘTAJCIE - jeśli macie kasę schowaną w lesie (albo gdzieś), to odsiedzenie paru latek w pierdlu to betka, potem będzie zajebiście!
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-07-18, 16:04
Pamiętajcie ! Jarać zioło jest wesoło i nikt nam tego nie zabierze. Zawsze ktoś zasadzi i zapali i jebać zdanie tych, którym się to nie podoba. Pierdolić kompot, spida, here i inne mocne ścierwa. Owszem, też jest faza, ale to zniszczy, zlasuje i zabije. Nie ma jak ziółko ! Sadzić, palić, zalegalizować !
Zgłoś
Avatar
Trepanatio 2011-07-18, 19:42


nie wiedziałem że moge takie buźki wstawiać
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-18, 22:17
Dołączam się do reszty. Koleś pierdoli że o mało się nie pociąłem po minucie. Jak niby taka smutna wlewka ma kogokolwiek zmusić do zastanowienia się na w/w temat ?!! Sposób gadania tego kolesia powinien być tak samo zakazany jak heroina czy inne gówno. Jedno i drugie zabija...
Zgłoś
Avatar
Marenio 2011-07-18, 23:53
zdarzyłem wszystkie komenty przeczytać, a tu ćwierć filmu nie przeszło... nie warto.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-07-19, 23:17
wytrzymalem do 38 sekundy, a Wy ?
Zgłoś
Avatar
uFo125 2011-07-20, 20:12 3
kurw... kompot lekki to jest brudny opioid pochodny Heleny człowieku trzaśnij się w dekiel
Zgłoś
Avatar
BylemSieWysrac 2011-07-23, 3:32
siedze sobie najarany na sadolu oglądam takie gówno i sie pytam , po chuj ja marnuje na to czas , przeviez nic nowego nie odkrył
Zgłoś
Avatar
kasia12 2011-07-25, 23:33 4
Chlopaki ! Pracowalem w wielu domach wariatow , z cpunkami w rehabah tez . Chcecie prawdziwe historie jak ludzie spierdolili sobie zycie zaczynajac od trawy i mdma ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie