18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pawciosl 2012-01-16, 14:29
wykonawca muzy to iBenji tytułu nie znam
Zgłoś
Avatar
Wszemir 2012-01-16, 15:58
@Earth

spokojnie, nie martw się, jesteście z tej samej porąbanej epoki, epoki komputera i techno-manii, rozumiem, że dla was soundtrack z odgrzewania burito w mikrofalówce jest czymś rewelacyjnym, ale dajcie starszym uszom od tego odpocząć.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-01-16, 16:01
Ryje czachę . . .
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-16, 16:04
Niеbieski napisał/a:



Jakiej rasy, może o rodowód Tobie chodzi, co?


Nie wiem co za rasa, ale macie ze sobą chyba coś wspólnego.
Zgłoś
Avatar
victor89 2012-01-16, 16:06 1
W lecie w ten sam sposób prezentowany był nowy VW Passat TDI BlueMotion. Warszawa, złote tarasy.
Był namiot koło KFC, gdzie taka własnie prezentacja była odgrywana co 15 minut.
Biletów nie sprzedawali
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-01-16, 18:10
Po chuj u Ruskich napisy po angielsku, to już nie mają poczucia własnej godności bycia potęgą światową?
Zgłoś
Avatar
stroona 2012-01-16, 18:26 1
noerror napisał/a:

od 1:13 radzę wyłączyć dźwięki



Wal się ! Ja dałem głośniej
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-01-16, 20:17
jarałam marlboraski setki, na szczęście udało mi sie rzucić ten syf, walka była straszna, nie pale 3 lata zwycięstwo, debilny nałóg, smród i palenie zywej gotówki, mój hasbend pali niestety,
Zgłoś
Avatar
bloodyopel 2012-01-16, 20:35
victor89 napisał/a:

W lecie w ten sam sposób prezentowany był nowy VW Passat TDI BlueMotion. Warszawa, złote tarasy.
Był namiot koło KFC, gdzie taka własnie prezentacja była odgrywana co 15 minut.
Biletów nie sprzedawali



Dokładnie, widocznie oglądałem identyczną prezentacje passata w starym browarze w Poznaniu ;] faktycznie fajny efekt
Zgłoś
Avatar
bzykman 2012-01-16, 21:43 1
@wszemir
Ty pojebany jakiś jesteś
3 lata starszy ale jest z innej już epoki...
Zgłoś
Avatar
wielkimiodas 2012-01-16, 22:30
taka projekcja była wystawiona w Poznaniu w starym browarze przez Skode jakies pol roku temu
Zgłoś
Avatar
kilas88 2012-01-16, 22:52
wolałbym słuchać odgłosu srania niż soundtracku dołączonego do tego filmiku z jakimś pierdolonym techno czy innym dubstepem
Zgłoś
Avatar
d................7 2012-01-16, 23:04 3
najzabawniejsze jest to że nikt nie potrafi podać argumentu czemu nie lubi Electro, dubstepu, techno ja lubię te rodzaje muzyki, bo jako jedyne mają takie pierdolnięcie, nie po to kupiłem subwoofer żb mi działał aż 2 lata tak? lubię wszystko niszczyć, a dubstep właśnie ze zniszczeniem i zagładą kojarzy mi się... (~ said Yoda )

nie lubię reggae, bo tam jest masa tekstów o marihuanie, albo jak już o jakiś śmiesznych "piramidach wartości" autora

nie lubię popu, bo jak sama nazwa mówi, jest dla wszystkich, a mama zawsze mi wmawiała że ja nie jestem wszyscy

mogę posłuchać za to metalu lub rocka, bo mają też coś z dubstepowego pierdolnięcia, dzięki nim także mam szansę stracić słuch :3

aaa, i nienawidzę klasycznej, bo tam zazwyczaj tony niskie są zagłuszone przez pianie baby przy kości
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-01-16, 23:17
kilas88 napisał/a:

wolałbym słuchać odgłosu srania niż soundtracku dołączonego do tego filmiku z jakimś pierdolonym techno czy innym dubstepem



ojojoj
Lepiej mi powiedzcie jak to jest zrobione...
Zgłoś
Avatar
kilas88 2012-01-16, 23:31
daqwid2727 napisał/a:

najzabawniejsze jest to że nikt nie potrafi podać argumentu czemu nie lubi Electro, dubstepu, techno ja lubię te rodzaje muzyki, bo jako jedyne mają takie pierdolnięcie, nie po to kupiłem subwoofer żb mi działał aż 2 lata tak? lubię wszystko niszczyć, a dubstep właśnie ze zniszczeniem i zagładą kojarzy mi się... (~ said Yoda )


zero treści, przekazu, głosu - tylko łupanka i 5 powtarzających się dźwięków w różnych kombinacjach

funk, jazz, rock, czasem metal, klasyka też dobra bo stymuluje pracę mózgu; inne gatunki też w porządku, z wyjątkiem techno/dubstepu/pokrewnych - rozumiem w klubie po amfetaminie czy tabletach, ewentualnie gdy pizda nieogar, ale słuchać czegoś takiego na trzeźwo - do mnie to nie przemawia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie