18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
wint3rs 2012-05-19, 16:28
bo PWr robi trase z PIWO po paru miastach, dlatego ten pokaz byl w Poznaniu. Premiera byla na Juwenaliach we Wrocku 8 maja :d
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-05-19, 17:43
wint3rs napisał/a:

bo PWr robi trase z PIWO po paru miastach, dlatego ten pokaz byl w Poznaniu. Premiera byla na Juwenaliach we Wrocku 8 maja :d


Napisz lepiej którego roku.
Zgłoś
Avatar
korzonek 2012-05-19, 19:16
@up tego roku. Bo co roku mają inny program, więc tegoroczny też miał premierę. Jak dla ciebie to zabawa na poziomie tech el. to czekam aż pokażesz jak coś takiego robisz. Ty nie masz pojęcia ile pracy kosztuje wykonanie takiego projektu.
Zgłoś
Avatar
BetonowyKominiarz 2012-05-19, 21:09 8
SQT napisał/a:


A ty gościu 2 posty i już myśli że forum zawojujesz.


Lepiej 2 razy powiedzieć coś mądrego niż 660 pierdolić głupoty
Zgłoś
Avatar
Papież 2012-05-19, 21:16 1
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



A że Juwenalia wypadają z reguły w tygodniu, a ty nie będąc studentem musisz zapierdalać na kasie to chuj cię strzela I dobrze ci tak



ja pierdole odezwał się ten co na kasie fiskalnej siedzieć nie będzie
Zgłoś
Avatar
Rynsztof 2012-05-19, 23:17
Ja pierdolę, same sfrustrowane grzyby z was. Zrobili coś fajnego i z humorem, postarali się. Chyba ktoś się pokłócił z ręką bo z tego narzekania widzę, że dawno ruchania nie było.
Zgłoś
Avatar
hardbot 2012-05-19, 23:35
Rozjebało Go! Tak się nafaszerował tym gównem
Zgłoś
Avatar
Wikmndfm 2012-05-20, 0:03
Cieszcie się tym, póki możecie. Unia zakazała żarówek wolframowych a z tego co widziałem, to tam same 80 i 100 watowe ładują takie.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-05-20, 0:48
korzonek napisał/a:

@up tego roku. Bo co roku mają inny program, więc tegoroczny też miał premierę. Jak dla ciebie to zabawa na poziomie tech el. to czekam aż pokażesz jak coś takiego robisz. Ty nie masz pojęcia ile pracy kosztuje wykonanie takiego projektu.


Chłopcze o czym ty do mnie mówisz. Jak na politechnikę to jest po prostu słaby projekt. Może na początku było fajne ale teraz zmieniają tylko "animację" a hardware pozostaje taki sam. No ale cóż, wieczni studenci którzy nie potrafią opuścić murów uczelni, nadal będą napinać się swoim PIWO, zamiast skonstruować coś nowego, lepszego.

BetonowyKominiarz napisał/a:


Lepiej 2 razy powiedzieć coś mądrego niż 660 pierdolić głupoty



No, no widzę że kogoś zabolało bo się nagle same "mądrale" odzywają.
Zgłoś
Avatar
beerek 2012-05-20, 1:19
CZAAAAAAAD. Tyle tylko że we Wrocku było to rok temu.
Zgłoś
Avatar
S................z 2012-05-20, 1:27 1
@SQT

Wyszedłeś już na pizdę w tym temacie, to po co to jeszcze pogłębiasz... ?
Zgłoś
Avatar
korzonek 2012-05-20, 2:07
@up nie tłumacz mu, on dalej nic nie rozumie....
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-05-20, 9:18
Super Ruchacz napisał/a:

@SQT

Wyszedłeś już na pizdę w tym temacie, to po co to jeszcze pogłębiasz... ?


W jaki sposób ? Na razie to ty wychodzisz na dzieciaka który podnieca się mrugającymi lampkami.
Zgłoś
Avatar
benek150 2012-05-20, 10:00
Cytat:

mrugającymi lampkami



Ziomek, to nie są tylko mrugające lampki. Jak nie wiesz i nigdy tego nie widziałeś na oczy to się nie odzywaj. W tym roku miałem moduł z PIWO w pokoju, i wiem jak to wygląda. Zrobili to ludzie z Politechniki Wrocławskiej a nie poznańskiej z koła naukowego MOS i część tych ludzi studiuje razem ze mną. Hardware nie pozostaje taki sam. Nie zauważyłeś tego bo może jesteś daltonistą. Na początku były dwa kolory, a teraz jest kilkanaście i w modułach siedzą diody LED nie żarówki. Wszystko sterowane jest bezprzewodowo, a nie tak jak na początku za pomocą kabli. Taki jesteś mądry bo tak na prawdę nie znasz się na elektronice i nie wiesz że to wcale nie jest takie proste jak się wydaje.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-05-20, 10:17
Sam tworzyłem projekt w oparciu o łączność bezprzewodową więc litości...

A poza tym, polaczki i hejterzey, poprawiacie mi humor z rana jak tak spinacie poślady.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie