18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Promocja bycia dobrym
BongMan • 2014-09-08, 16:51
Pewnego dnia Pan Bóg stwierdził, że należy trochę zareklamować bycie dobrym człowiekiem. Po namyśle uznał, że zacznie od kobiet.
Wezwał do siebie świętego Piotra i nakazał mu, aby rozgłoszono, że w ramach promocji po każdym altruistycznym uczynku kobietom przybędzie pół centymetra w obwodzie biustu.
Tak też się stało i po tygodniu Bóg wysłał Piotra na ziemię, aby skontrolował rezultat na trzech, losowo wybranych, niewiastach.
Raport brzmiał
- Matka Teresa nadal czyni dobro.
- Pamela Anderson wyjęła implanty z piersi.
- Doda elektroda czyta książkę.
Po dwóch tygodniach zaciekawiony Bóg znów dostał raport.
- Matka Teresa nadal czyni dobro.
- Pamela Anderson rozdaje swój majątek biednym.
- Doda Elektroda ciągle czyta książkę!
Za tydzień Pan posyła Piotra i rozkazuje mu zapytać te trzy kobiety jak zmieniło się ich życie.
Piotr wraca do Raju i melduje, że Matka Teresa jest trochę zakłopotana swoją nową figurą, ale czuje się dobrze i nadal wielbi Boga. Pamela jest bardzo szczęśliwa bo oszczędza na operacjach plastycznych a przy okazji odkryła, że czynienie dobra jest przyjemne.
- A Doda? – nie wytrzymuje Bóg.
- Doda powiedziała, żeby jej nie zawracać dupy, bo ktoś coś powiedział o jej cycach, tylko ni chuj nie może znaleźć w słowniku słowa „altruistyczny”.
Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2014-09-08, 17:16
Nie mogła w Google wpisać?
Zgłoś
Avatar
thqpo 2014-09-08, 17:48 3
Doda jest od 10 lat członkiem mensy...
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-09-08, 18:05 15
Chcesz mi powiedzieć, że przyjęto ją do Mensy, organizacji która zrzesza 2% populacji o najwyższym na świecie IQ, bo zdała testy? A to, że ma w chuj hajsu i to, że wszystko można kupić, nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia? Pomyśl...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-09-08, 19:07
Doda bodajże w 2003 uczestniczyła w transmitowanym w TV Ogólnopolskim teście na inteligencję, była w drużynie artystów i nikt z tej grupy nie osiągnął wyniku ponad 120 (4% ma ponad 120, 2% ma ponad 130 i od tylu przyjmuje się do Mensy), raczej mało prawdopodobne jest to, że w ciągu roku podbiła swoje IQ o kilkadziesiąt punktów. A testy opierają się na szablonach których idzie się przy odrobinie samozaparacia wyuczyć na blachę, jedyny miarodajny wynik to kogoś nieprzygotowanego który podchodzi do testów po raz pierwszy
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2014-09-08, 19:36 1
BongMan sam wymyśliłeś taki długi i złożony kawał? Zawsze były, krótkie i głupawe w stylu gra słów albo prosta ironia, a ten taki długi. Znaczy generalnie dupy nie urywa, ale jest ok.
Zgłoś
Avatar
SasikPSK 2014-09-08, 21:30 2
Ptoon napisał/a:

BongMan sam wymyśliłeś taki długi i złożony kawał? Zawsze były, krótkie i głupawe w stylu gra słów albo prosta ironia, a ten taki długi. Znaczy generalnie dupy nie urywa, ale jest ok.


Znalazł w necie, myślisz, że on wie co znaczy "altruistyczny" pisząc takie suchary?
Niemożliwa byłaby taka odskocznia od tępych kawałów do takich zawierających mądre słowa.
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2014-09-09, 2:53 1
Ej, ja za pierwszym testem miałem 148 IQ... ale potem wytrzeźwiałem.
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-09-09, 10:49 1
Ehhh ciężko ludziom uwierzyć, że Doda może mieć duże IQ... ba wielu nawet ładne kobiety uznaje z góry za idiotki. Nie sądzę aby mensa przyjmowała na podstawie ogólnie dostępnych testów IQ... bo na takim miałem 134 i jakoś nikt do mnie nie zapukał Wyniki 120+ ma niemal każdy programista, ze względu na podobieństwo problemów z jakimi się boryka codziennie. Tak jak ktoś już wspomniał, do testów da się przygotować i jedyne co pokazują to czy ma się jakieś ułomności czy nie. Średnia w UE to 112.5, jeśli zobaczymy jak dużo osób w Internecie tak naprawdę nie udaje idiotów, to oczywisty jest fakt że duża część społeczeństwa ma bardzo wysokie IQ.
Zgłoś
Avatar
noterscrut 2014-09-09, 15:16
BongMan w formie, zmarnowałem półtorej minuty życia.
Zgłoś