18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
W brytyjskiej szkole dyrektorka wpadła* na genialny pomysł urządzenia wycieczki promującej islam. Rodzice nie wyrażający zgody na udział dziecka w wycieczce mieli przyczynić się do umieszczenia w papierach dziecka notki o "braku tolerancji religijnej". Dodatkowo rodzice mieli z własnej kieszeni wydać 5funtów na wycieczkę.

*albo ktoś kto suce zapłacił za to

Źródło z oryginałem listu wysłanego do rodziców: dailymail.co.uk/news/article-2511841/Children-8-racist-miss-Islam-trip...
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2013-11-24, 18:27
@gumis1412 Savior, czy jak to po polskiemu wolą Wybawca, z 1998
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-11-24, 22:03
Kiedyś biali podbijali kraje kolorowych i robili z nich swoje kolonie,dzisiaj wszystko się odwraca i to kolorowi podbijają kraje białych

Nostradamus wszak napisał,że przyjdzie okrutna sekta w długich sukniach do Europy,której bramy otworzą niedojrzali głupcy.Czyżby miał na myśli współczesnych polityków?
Zgłoś
Avatar
dynu 2013-11-24, 22:52
Kirk666 napisał/a:


i tyle w temacie



Za Saviora piwko
Zgłoś
Avatar
kTT100 2013-11-28, 21:59
@Kirk666 - szkoda, że to tylko film
@ssij mi - na jakim ty świecie żyjesz??Za jakie 10 lat??
To już się zaczęło... JiHad TRWA.
Gdy arabusy plują niemcom/anglikom w twarz to Ci udają,że deszcz pada (w Anglii zjawisko atmosferyczne dosyć częste).
W sumie Anglicy bez kręgosłupa, to się nie dziwie ale Niemcy??
U nas Islam też już się zaczyna szerzyć.
Tak jak podczas potopu szwedzkiego polskę ocalili chłopi tak i:
miejmy nadzieje, "środowiska kibolskie" nie pozwolą się temu szerzyć i to jakoś stłamszą...
Nie ma to jak zostać ocalonym przez prostaczków

PS: Film chyba sobie zapętle, przyjemność trzeba przedłużać - ot taki akcent hedonistyczny ^^
Zgłoś