18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
W brytyjskiej szkole dyrektorka wpadła* na genialny pomysł urządzenia wycieczki promującej islam. Rodzice nie wyrażający zgody na udział dziecka w wycieczce mieli przyczynić się do umieszczenia w papierach dziecka notki o "braku tolerancji religijnej". Dodatkowo rodzice mieli z własnej kieszeni wydać 5funtów na wycieczkę.

*albo ktoś kto suce zapłacił za to

Źródło z oryginałem listu wysłanego do rodziców: dailymail.co.uk/news/article-2511841/Children-8-racist-miss-Islam-trip...
Zgłoś
Avatar
NoAbla 2013-11-23, 20:25 19
I gdzie się podziały piękne czasy wypraw krzyżowych, palenia na stosie oraz niewolnictwa?! ja się pytam gdzie?!
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-11-23, 20:34 15
@up problem w tym, że właśnie są znowu tylko to my (przez głupotę tolewaków) jestesmy ofiarami
Zgłoś
Avatar
Kirk666 2013-11-23, 20:55 120

i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-11-23, 21:01 14


Hyh ulotki
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-11-24, 6:59 7
Hmm tylko czy to wycieczka we właściwym kierunku? To muzułmańskie dzieci powinny zwiedzać wystawy chrześcijańskie żeby wiedziały jak się zachowywać w ateistyczno-chrześcijańskim społeczeństwie europejskim. Swoją drogą ciekawe czy jakby była właśnie taka wycieczka i rodzice muzułmańskich dzieci dostali taki list to czy by wszyscy potulnie wysłali dzieci czy oskarżyli szkołę o dyskryminację i rasizm?

Dokąd ten świat zmierza?... Wojna domowa w Europie musi być i będzie... Martwi mnie tylko to że będzie później niż wcześniej, co oznacza że będzie na warunkach drugiej strony gdzie Europejczycy będą mogli co najwyżej partyzantkę organizować...

W sumie taka chwila refleksji mnie naszła- zobaczcie że te wszystkie przepowiednie o Polsce od morza do morza w federacji z Czechami Węgrami i Rumunami to nie taka abstrakcja- W Rosji za paredziesiąt lat większość armii będzie muzułmańska (miejmy nadzieje że przed przejęciem władzy jakiś hipotetyczny prezydent "Vladimir" wyśle cały atom w kosmos żeby co najwyżej konwencjonalnymi środkami walczyli), na Zachodzie co się dzieje każdy widzi, więc kraje Europy Środkowej, gdzie cały czas jest wiara w to że są zbyt "nietolerancyjne" i biedne na to by być atrakcyjne dla imigrantów, będą się jednoczyć
Zgłoś
Avatar
gumis1412 2013-11-24, 8:25 3
@Kirk666

Co to za film? z Góry dziękuje
Zgłoś
Avatar
DeepInLove 2013-11-24, 13:39 2
Czemu jak zydzi kozaczyli to hitler zaczal to cholerstwo wybijac, a jak muzulmanie sie rzucaja to kozakow brak...
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-11-24, 13:40 2
Bardziej popierdoleni od tych muzułmanów są ludzie pokroju tej nauczycielki
Zgłoś
Avatar
jinrey 2013-11-24, 13:47 4
jak można utożsamiać brak chęci wyjazdu na wycieczkę do islamu z nietolerancją ich wyznania?
Zgłoś
Avatar
slig01 2013-11-24, 13:52 2
Politycznie poprawne rozwiązanie problemu: Droga Pani Dyrektor, jak najbardziej jesteśmy za tym aby nasze dziecko uczestniczyło w tym jakże potrzebnym wydarzeniu o niezwykłym wpływie na rozwijający się młody umysł, który potrzebuje pokazania właściwych wartości. Niestety tego dnia nasze dziecko będzie bardzo chore, wręcz obłożnie i nie będzie mogło uczestniczyć nad czym bardzo ubolewamy. Allahu Akbar. اللعنة قبالة الكلبة
Zgłoś
Avatar
_................_ 2013-11-24, 14:21 3
Kirk666 napisał/a:


i tyle w temacie



Żebyś Ty wiedział, jak mi humor poprawiłeś.
Zgłoś
Avatar
s................i 2013-11-24, 14:25 1
Debilne angole, za niespełna dekadę arabusy ich bedą wyżynać we własnym kraju. W sumie chuj im w angielskie dupska za to jak nas wyjebali po wojnie.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2013-11-24, 14:44 4
artur_sz13 napisał/a:

Wojna domowa w Europie musi być i będzie... Martwi mnie tylko to że będzie później niż wcześniej, co oznacza że będzie na warunkach drugiej strony gdzie Europejczycy będą mogli co najwyżej partyzantkę organizować...



Mylisz się. Wojny domowej nie będzie. Podczas gdy muzułmanie będą już większością resztki białych same przejdą na islam a a ci, którzy tego nie zrobią będą po cichu żyli sobie w kącie w strachu, że ktoś im kiedyś obetnie głowę...

Aha i nie piszcie o wielkiej, nietolerancyjnej Polsce. U nas będzie to samo tj. ciche przejęcie kraju bez wyjazdu ani jednego czołgu na ulicę.

A winnym jesteś ty i ja czyli całkowicie pojebany lud niezdatny do samodzielnego myślenia, zmanipulowany przez lewacki establishment. Przecież gdy islamiści będą już oficjalnie zakazywać pić piwo i chodzić kobietom w sukienkach w Bradford to w Manchesterze 90% białych będą w dalszym ciągu pierdolić o kolorowym społeczeństwie. Tak, biała rasa jest obecnie najsłabszą rasą i zginie jak kiedyś cesarstwo rzymskie. Czas panowania się kończy.
Zgłoś
Avatar
NarevKenoki 2013-11-24, 15:41
@Kirk666

powinien jeszcze zagryźć bekonem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie