18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
Propozycja zmiany regulaminu
G................D • 2015-04-21, 23:56
witam,proponuje zmiane nastawienia modów zajmujących sie działem "erotyka,nagosc,humor erotyczny".
Zważywszy na zwiększający się wskaznik pedalskich materiałów proponuje bany za umieszczanie tego typu tresci, wierzę że portal Sadistic.pl piętnuje arabów,cyganów itp. to czemu miał by gloryfikować pedalstwo które oprócz nagosci z humorem i erotyką nie ma nic wspólnego. Nie jestem konserwatywnym katolem ale nie wiem komu mogły by się podobać zdjęcia goscia z dezodorantem w dupie przy jednoczesnym autofelatio,nie trzeba by było wklejać żdjęć typu "its a trap "

pozdrawiam

lajkować kurwa bo trzeba nagłosnić problem i wyplenić pedalstwo z sadistic.pl

btw. kurwa pojebało mi się miało być w dziale "erotyka,nagosc,humor erotyczny" ale problem dotyczy wielu płaszczyzn ...
Zgłoś
Avatar
Vandel 2015-04-21, 23:56 16
Bum tarararara za oknami noc, czego chcesz dziewczyno ja wiem Tarzana
Zgłoś
Avatar
peniseusz 2015-04-22, 0:00 8
zdjęcia goscia z dezodorantem w dupie przy jednoczesnym autofelatio - mi to troche wyglądało jakby gościu palił bongo
Zgłoś
Avatar
P................a 2015-04-22, 0:04 12
Kurwa ale z was debile pedalskie treści czyli co że widać kolesiowi kutasa to co już pedalska treść po to ten dział jest żeby takie coś tu wstawiać jak nie możesz tego znieść to ić lepiej na pudelka albo szykuj się bo jutro do szkoły trzeba wstać a zresztą jakim łbem trzeba być żeby wstawić taki temat w dziale hard gdzie tu hard, a zapomniałem twoje niedojebanie mózgowe to straszna przypadłość medyczna
Zgłoś
Avatar
Playboy223 2015-04-22, 0:09 14
Albo zrobić oddzielny dział pedałom. I wilk syty i owca cała.
Zgłoś
Avatar
WAlex 2015-04-22, 0:11 15
2@up
Nick wyjaśnia wszystko
Zgłoś
Avatar
hellknight89 2015-04-22, 0:13 41
Czasem śmieszy mnie ta sadolowa wrażliwość, bardzo wam sie wszystkim podobają egzekucje, tortury, krew i płonące murzynki, ale jak zobaczycie penisa a nie daj boże dwa to nagle wam sie dzieciństwo przypomina, zwieracz zaciska i paluszki same klepią na klawiaturze "PEDAŁY DO GAZU!!!!!111!!1"
Zgłoś
Avatar
G................D 2015-04-22, 0:15
up twoja wypowiedź jest ambiwalentna
Zgłoś
Avatar
Vandel 2015-04-22, 0:17
hellknight89#
hahaha jebany xD wygrał
Zgłoś
Avatar
Phyromantic 2015-04-22, 0:18
to nie zydbuk ,,lajkow'' nie dostaniesz wypier*alaj
Zgłoś
Avatar
a................6 2015-04-22, 0:19 6
Autorze, jeszcze Cię boli dupa po wczorajszej nocy?
Zgłoś
Avatar
kaime 2015-04-22, 0:19 13
Portal stał się zbyt popularny i niestety nic go już nie uratuje.
Gwałtownie narastający plebs z kwejka i innych gówien ciężko będzie wyplenić, a chujowy content usunąć, tym bardziej, że strona staje się coraz bardziej poprawna politycznie i mocniejsze materiały są od ręki kasowane, co było nie do pomyślenia kilka lat temu.
R.I.P Sadistic.
Zgłoś
Avatar
ImmaWhoopDatAss 2015-04-22, 0:26 5
Hahaha, do czego to doszło, gimby wpierdalają takie "gunwiane"" prośby. PRAWDZIWE pedalskie materiał są wypierdalane, Panie Kolego. JAkiś czas temu był autentyczny materiał WŁASNY zaznaczę, zapinających się pedałów, zaraz od razu zleciał... WIęc skończ proszę płakać i lepiej smaruj dupsko,bo Twój chłopak się pewno niecierpliwi...
Zgłoś
Avatar
G................D 2015-04-22, 0:27
Cytat:

Autorze, jeszcze Cię boli dupa po wczorajszej nocy?

- ania prowokatorka,nocna łowczyni wirtualnych piw...
Zgłoś
Avatar
Trimix 2015-04-22, 0:27
Sugeruję pozostać na swojskiej Frondzie, tam miałeś więcej hard`a niż na Sadolu.
To Twój wybór co oglądasz. No chyba że batman z ambony powie Ci co innego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie