18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pakicito 2011-09-16, 20:23
Cytat:

zmień Tuska na Kaczyńskiego, Putina na Rydzyka i NKWD na moherowe berety i będzie git:)

pasuje tu kazdy przywodca z bandy czworga
Zgłoś
Avatar
cisek666 2011-09-16, 20:45 2
Chujowe toto. Bez obrazy.
Zgłoś
Avatar
kasia12 2011-09-17, 0:49
Czy mozna upublicznic adres kazdego kto wrzuca cokolwiek o pojebach typu tusk , kaczynski , korwin , napieralski i innych smieciach ? Zeby takiemu jednemu z drugim cymbalowi wjechac na chate i naprzyklad nadziac kota na klamke w drzwiach do kuchni .
Zgłoś
Avatar
ziu2 2011-09-17, 9:18 2
Dam Wam pożywke. PO to szmaty. PiS to szmaty. SLD to szmaty. PSL to szmaty. Wszyscy politycy to szmaty. Teraz wszyscy mozecie mnie nienawidziec
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-09-17, 9:22
ziu2, zapomniałeś dopisać, że "Mikke rules "
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2011-09-17, 16:46
Hmmm...jesli to jest oryginalnie KMN , a Ty podpis dajesz pod tym swoj, to ja sie pytam jakie ty masz prawo w ogole mowic , co jest dobre ,a co zle skoro w tak rudymentarnej sprawie nie potrafisz byc wierzytelny?
Drugie pytanie , co zlego wynika z dobrych relacji z panstwami sasiedzkimi? O jakim kleczeniu przed Rosja mowa?? OPjakim kondominium moiwa?? Ja mieszkam w wolnymrkaju i niktnie kaze mimowic porosysjku czy niemiecku, powiemwiecej, polska po wroclawskim kongresie kultury w koncu moze stanac na nogi izdjac mickiwiczowskie kajdany, zrzuciv ten przeklety plaszcz romantyzmu i naprawde liczyc sie w swiecie Kultury przezduze K. Moze jako nardo zaczniemy mowic o Ingardenie i Baumanie, o Malinowskim czy Conradzie , docenimy Milosza i Gombrowicza , popatrzymy w przeszlosc przez pryzmat giedroyciowizny? Byc moze wtedy polityka straci na znaczeniu , byc moze tego sie boi dzisiejsza elita ,przez male E, elita ktora deprecjonuje sens kultury polskiej , ktora regularnie udowadnia, ze Bismarck sie nie mylil. pozdro
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2011-09-17, 17:06
Heh i jeszcze się swoim nickiem podpisał, kawał frajera
Zgłoś
Avatar
Szczepus 2011-09-17, 19:42
Widać że frajer zgapił bo po oryginale zamilkł jak kaczka po smoleńsku....
Zgłoś