18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
prosił sie
Jazzek • 2012-10-15, 19:38
koleś ponoć zaczepial kogo popadnie az trafil na policjanta
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-10-15, 20:51
Szczerze to miałam nadzieję, że policjant dostanie w pizdę. Tam w USA to Policja ma za dobrze.
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2012-10-15, 20:54 1
To nie może być USA... gość nie miałby batona tylko paralizator...
Zgłoś
Avatar
sadysta89 2012-10-15, 21:37
mam nadzieję, że go zabił
Zgłoś
Avatar
erpi 2012-10-15, 21:40
Hej a gdzie pokolenie CHWDP?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2012-10-15, 21:41 1
blakot napisał/a:


żeby sobie lepiej zapamiętał tę lekcję



To raczej ten glina sobie zapamięta tą interwencję. Z tym nagraniem i dobrym prawnikiem spokojnie wydębi parę milionów. Tam za oparzenie się kawą bywają milionowe odszkodowania, a nie dopiero w sytuacji, w której policjant go leje tak że kałuża krwi się na ulicy tworzy.
Zgłoś
Avatar
k................x 2012-10-15, 21:57 3
tym razem przybiłbym piątkę glinie i czarnuchom. ja tam żadnego pobicia nie widziałem, tylko samoobronę. jak podnosisz na kogoś rękę, to licz się z tym, że możesz dostać po łbie. taki narwaniec gdyby tłukł słabszego, raczej nie zawahał by się tłuc go do nieprzytomności.
Zgłoś
Avatar
manfred1992 2012-10-15, 22:25 2
Jeżeli ktoś traktuje pchnięcia oburącz pałką teleskopową w twarz przytrzymywanego i obezwładnionego jako samoobronę. To musi być zdrowo popierdolony. Za coś takiego powinien trafić do więzienia.
Zgłoś
Avatar
push3k 2012-10-15, 22:47
Pan kapitan napisał/a:

Po chuj ten gliniarz go leje po łbie jak już leży i jest trzymany przez czarnucha? To nie zatrzymanie, tylko pobicie i nie ma znaczenia, że "Saddam" pierwszy liścia sprzedał. Leżącego i obezwładnionego się nie okłada pałą po łbie...

Bo ma do tego prawo. Witamy w USA.
Zgłoś
Avatar
v2008 2012-10-15, 22:56
odwazny koleś ale ten pedał jp z pałka cwaniak ;]
Zgłoś
Avatar
crazy 2012-10-15, 23:02 3
u nas policjanta za takie cos by juz wyjebali, tam sie nie pierdolą i napierdalaja od razu po lbie:D u nas musi najpierw napisac podanie o uzycie palki i prosic o pozowlenie uzycia sily
Zgłoś
Avatar
lucyperek24 2012-10-15, 23:25
Carol, a byłaś w USA, że tak twierdzisz?
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2012-10-15, 23:44
No bez kitu, wygląda jak Leonidas
Zgłoś
Avatar
shymzonz 2012-10-16, 0:00 1
Fajnie macie jeśli uważacie, że za plaska w pysk należy się okładanie pałą do nieprzytomności. Oby Wam za następną próbę spożycia w miejscu publicznym walnęli kulkę z walthera w potylicę.

Jakby Wam za komuny pijany milicjant najebał pałą to byście teraz lepiej wiedzieli jak ważna jest kompetencja i profesjonalizm funkcjonariuszy publicznych. Policjant zasługuje na szacunek właśnie za to, że chowa w kieszeń swoje emocje i rusza na misję publiczną, egzekwuje i szanuje prawo. A ten porywczy, łysy gnojek się do tego nie nadaje.
Zgłoś
Avatar
Mił 2012-10-16, 2:19
grzybek507 napisał/a:

Skubany odważny

Nie myl głupoty z odwagą.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-16, 2:32 1
Pan kapitan napisał/a:

Po chuj ten gliniarz go leje po łbie jak już leży i jest trzymany przez czarnucha? To nie zatrzymanie, tylko pobicie i nie ma znaczenia, że "Saddam" pierwszy liścia sprzedał. Leżącego i obezwładnionego się nie okłada pałą po łbie...



W bardziej cywilizowanych czasach ten policjant miałby go prawo zastrzelić, więc nie ma co narzekać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie