18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Sztruks 2022-08-30, 7:43 51
I bardzo dobrze! To ze jest psem nie upoważnia go bić kogoś po twarzy...
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2022-08-30, 7:44 2
Jakie znieważenie? Przczola mu usiadła na ryju. Chłopak go uratował, bo by go użądliła.

Ale napisałem.
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuda 2022-08-30, 9:01 26
Odruch bezwarunkowy. Tak się robi i nie ważne kto jest po drugiej stronie, nawet jak wiesz, że przegrasz to w łeb trzeba jebnąć żeby nie być pizdą. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2022-08-30, 9:08 6
AndrzejDuda napisał/a:

Odruch bezwarunkowy. Tak się robi i nie ważne kto jest po drugiej stronie, nawet jak wiesz, że przegrasz to w łeb trzeba jebnąć żeby nie być pizdą. Pozdrawiam.



UWAGA! Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuda 2022-08-30, 9:16 3
pablohasan napisał/a:

UWAGA! Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!



tak, potwierdzam
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-08-30, 10:14 1
AndrzejDuda napisał/a:

Odruch bezwarunkowy. Tak się robi i nie ważne kto jest po drugiej stronie, nawet jak wiesz, że przegrasz to w łeb trzeba jebnąć żeby nie być pizdą. Pozdrawiam.



Spoko dudeł, następnym razem tak zrób jak cię kaczor będzie od tyłu zapinał
Zgłoś
Avatar
croyna 2022-08-30, 10:24 14
grudzin7 napisał/a:

Spoko dudeł, następnym razem tak zrób jak cię kaczor będzie od tyłu zapinał



ale trzeba mieć zjebane życie, żeby swoje polityczne frustracje wylewać pod losowym postem w internecie
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-30, 11:03 3
pablohasan napisał/a:

Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!


to raczej z ciebie jakaś pizdeczka - dostaniesz strzał na ryj i co zrobisz? spłakany przeprosisz że się krzywo spojrzałeś?
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2022-08-30, 11:38 2
"Słyszałem kiedyś, jak podczas jakiegoś spotkania rodzinnego ojciec stwierdził:
"ja czasem muszę sprawić lanie dzieciom, ale nigdy nie biję po twarzy, by ich nie poniżyć".
To piękne, bo ma wyczucie godności. Jeśli ma ukarać, to robi to odpowiednio i idzie dalej"

Papież Franciszek
Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-08-30, 14:12 1
a ten drugi jak pomaga i spierdala
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-08-30, 14:21 3
I bardzo kurwa dobrze

Zgłoś
Avatar
ZadźgamCiePenisem 2022-08-30, 14:38 3
Halman napisał/a:

to raczej z ciebie jakaś pizdeczka - dostaniesz strzał na ryj i co zrobisz? spłakany przeprosisz że się krzywo spojrzałeś?



Ja przede wszystkim nie pogarszał bym swojej sytuacji, nie jestem aż tak głupi by z powodu swojej dumy kopać pod sobą dołki tylko po to by udowodnić innym lub sobie że nie jestem pizdą, cytując dobrze powiedziane "UWAGA! Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!"
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-08-30, 14:53 3
OneEpicBrainCell napisał/a:

Ja przede wszystkim nie pogarszał bym swojej sytuacji, nie jestem aż tak głupi by z powodu swojej dumy kopać pod sobą dołki tylko po to by udowodnić innym lub sobie że nie jestem pizdą


jesteś pizdą, to napastnik ma być zaskoczony i zdezorientowany kontratakiem a nie udawać jak idiota że nie istniejesz... myślisz ze od tego poprawisz sytuację jak wyczuje spoconego tchórza? liczysz na litość jak sie skulisz?
Zgłoś
Avatar
AndrzejDuda 2022-08-30, 15:08 3
OneEpicBrainCell napisał/a:

Ja przede wszystkim nie pogarszał bym swojej sytuacji, nie jestem aż tak głupi by z powodu swojej dumy kopać pod sobą dołki tylko po to by udowodnić innym lub sobie że nie jestem pizdą, cytując dobrze powiedziane "UWAGA! Mamy tu do czynienia ze znawcą. Prawdziwy fighter o zajebiście mocnej psychice!"



Ktoś będzie na ciebie sikał, a ty będziesz udawał, że deszcz pada ? takich jak ty potrzeba w rosji, a nie tutaj.
Zgłoś