18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Un_Nem 2014-12-15, 20:03 2
@upupupupup wy wszystkie chuje rasistowskie. a co jak ktos nie ma jednej reki?

Zgłoś
Avatar
Defetysta 2014-12-15, 20:44
@up jak nie ma jednej to ma drugą. tyle w temacie

a pomysł praktyczny dla kogoś kto na prawdę nie umie złapać wtyczki i wyciągnąć. Najlepsze w tym jest to że taka wtyczka będzie kosztowała 2x tyle co zwykła
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-12-15, 20:50
Tak się zarabia na ludzkiej głupocie mówicie? To zobaczcie jaki ktoś jest mądry i widzi jacy są ludzie głupi. Pytanie retoryczne. Dlaczego wy nic nie wymyślicie?
Zgłoś
Avatar
Seraff 2014-12-15, 20:50 7
A ja bym kurwa chciał taką wtyczkę, bo wygoda. A dla wszystkich narzekających, że robimy się zbyt leniwi - po chuj wam otwieracz do piwa? Przecież o kamień sobie możesz otworzyć. A dużo ich w swojej jaskini masz, skoro każde udogodnienie z miejsca odrzucasz.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-12-15, 20:56 2
up
kurwa matołki jedne, żaden z was nie pomyślał że to udogodnienie dobre dla ludzi kalekich np: bez ręki, bez palców, po wylewie itd.

Bartzu napisał/a:

bo ciężko przytrzymać drugą ręka



no ciężko, zwłaszcza jak ktoś jej nie ma
Zgłoś
Avatar
heinzzz 2014-12-15, 20:58
kątowa wtyczka. Jak ją wyjąć ciągnąc za kabel
Zgłoś
Avatar
motoguru 2014-12-15, 21:06
Defetysta napisał/a:

a pomysł praktyczny dla kogoś kto na prawdę nie umie złapać wtyczki i wyciągnąć. Najlepsze w tym jest to że taka wtyczka będzie kosztowała 2x tyle co zwykła



Czyli ze złotówkę?

Ogólnie z tego co kojarzę to Polski "wynalazek" i zdobył dużo nagród "innowacyjności". Ot problemy pierwszego świata...
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2014-12-15, 21:12
Tak w ogóle to jest o ile pamiętam Polski patent, który zajął pierwsze miejsce na jakichś targach technologicznych, czy jakoś tak, nie chce mi się szukać.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-12-15, 21:18
Nie wiem jak tym mistrzom którzy to wymyślili wytłumaczyć, ale jak im wypierdala gniazdko ze ściany przy wyciąganiu wtyczki... To są takie dwie śrubki, co reguluje się nacisk obejm które trzymają gniazdko w otworze...
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2014-12-15, 21:26
No faktycznie kurwa rewolucja....
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-12-15, 21:35
no właśnie....małe dziecko nie ma tyle sił by wyciągnąć taka wtyczkę a le teraz naciśnie guzik i voila
Zgłoś
Avatar
Dezeus 2014-12-15, 21:38
Bardzo fajny patent. Do tego Polski.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-12-15, 22:40 4
Jak wtyczka jest dobrze zamontowana, to ni chujuja nie wyskoczy.

Ale pomysł jest dobry. Widziałem małą falę hejtu, ale na takiej zasadzie marudy jedne to każdy pomysł jest głupi. Na chuj jechać samochodem, jak można sobie iść ? Na chuj komuś wkrętarka akumulatorowa, jak można ręką śrubę wkręcić ? Itp itd.
Wtyczka ułatwia wyjęcie ? Ułatwia, to na chuj jeden z drugim marudzicie ?

A ja bym dołożył jeszcze możliwość lekkiej rotacji wyjścia kabla z wtyczki. Bo często jeden na drugi nachodzi i nie ma jak do listwy podpiąć, kąt 90 stopni w zupełności by wystaczył.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-15, 22:46 1
Bonguś - dla inwalidy z jedną ręką? Ciekawy tylko jestem, czy obecnie montowane "gniazdka" wytrzymają taki "wypychacz".
Zgłoś
Avatar
ffuunnkkyy 2014-12-15, 23:28
A ja życzę pomysłodawcom powodzenia.
Pomysł z cyklu takie małe a cieszy

piwko leci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie