18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Można nazwać rzeczy po imieniu? Można. Choć nie jestem "fanem" Rosji ani tego, co rosyjskie, takie podejście do sprawy mi imponuje.

Mają ekstremistów? Aresztują 300 jednej nocy.
Podpływa motorówka z piratami somalijskimi? Strzelają bez ostrzeżenia.
Myślę, że taki brak (źle pojętej albo w ogóle) politycznej poprawności to jedyne wyjście dla dzisiejszej Europy.
Ale nie... to takie grubiańskie, prostackie i pierwotne... nie dla humanistów z przypudrowanymi noskami...
Skopiowane z tokfm.

Cytat:

Mer Moskwy Siergiej Sobianin sprzeciwił się planom budowy w stolicy Rosji nowego meczetu i zapowiedział, że władze miasta nie wydadzą na nią zgody. - Wzrastająca liczba ekonomicznych imigrantów jest szkodliwa - powiedział rozgłośni Echo Moskwy.

O decyzji mera donoszą rosyjskie media. - Okazuje się, że praktykujący muzułmanie wcale nie są ani mieszkańcami Moskwy, ani obywatelami Rosji. To imigranci, którzy przyjechali tu za pracą. Tylko 10 proc. z nich to mieszkańcy Moskwy. A budowanie meczetów dla wszystkich, którzy tego chcą, to za wiele - powiedział mer.

- Mieszkańców Moskwy irytują ludzie, którzy rozmawiają w innych językach, mają inne maniery i zachowują się agresywnie. Tu nie chodzi o sprawy czysto etniczne, choć mają one związek z etnicznym pochodzeniem - przyznał Sobianin. Dodał, że w Moskwie nie ma etnicznych gett i chciałby, by takie miejsca nie powstały, bo są to zamknięte dzielnice, w których panuje wyższa niż gdzie indziej przestępczość.

Jak podała telewizja Russia Today, władze Moskwy oceniają, że obecnie w tym mieście legalnie pracuje ok. 200 tys. obcokrajowców, w tym 35 proc. to specjaliści. Liczbę nielegalnych imigrantów pracujących w Moskwie ocenia się na ok. 2 mln, w zeszłym roku deportowano 16 tys. z nich. Władze miasta chcą przyciągnąć więcej wysoko wykwalifikowanych, legalnych pracowników spoza Rosji, a - wg mera - będzie to możliwe tylko wtedy, gdy zaproponuje się im większe płace.

Wypowiedź mera nt. meczetu nie spodobała się muzułmanom. - Jeśli będzie trzeba, zwrócimy się o pomoc do prezydenta Putina - powiedział wiceszef Rady Muftich Rosji Nafigulla Aszirow. Wg Rady Muftich cztery meczety, które obecnie stoją w Moskwie, to za mało, by obsłużyć wzrastającą liczbę wyznawców islamu.

To kolejna odsłona konfliktu o meczety w Moskwie. Podczas budowy nowych od lat dochodzi do protestów, obecnie Rosjanie sprzeciwiają się budowie piątego już, który miałby pomieścić nawet 60 tys. osób i być największym na terenie Federacji. W zeszłym roku rosyjscy mieszkańcy Moskwy wyszli na ulice, by protestować przeciwko tej budowie. Antymuzułmańskie nastroje są w Rosji coraz silniejsze.

W Rosji żyje około 20 mln muzułmanów. Islam jest najbardziej rozpowszechniony na Kaukazie Północnym, środkowym Powołżu i na Uralu, a także w Moskwie i Petersburgu. Muzułmanie stanowią większość ludności w Inguszetii (98 proc.), Czeczenii (96 proc.), Dagestanie (94 proc.), Kabardo-Bałkarii (70 proc.), Karaczajo-Czerkiesji (63 proc.), Baszkirii (54,5 proc.) i Tatarstanie (54 proc.).



źródło: tokfm.pl/Tokfm/1,103086,13495275,Mer_Moskwy__Nowy_meczet__Nie__Muzulma...



P.S.
Cytat:

- Jeśli będzie trzeba, zwrócimy się o pomoc do prezydenta Putina - powiedział wiceszef Rady Muftich Rosji Nafigulla Aszirow.


...Powodzenia
Zgłoś
Avatar
kambodia66 2013-03-04, 11:24 3
Wymieniane są rejony stref wojennych czy krajów opanowanych przez allach akbarów ?

Sorry, to to samo ...
Zgłoś
Avatar
santaxl 2013-03-04, 11:42 1
powinniśmy się wzorować na nich
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-03-04, 11:52 30
pierdolone islamskie ścierwa... w każdym kraju powinno się tych skurwysynów tępić... bierzmy w tej kwestii przykład z rosji...
Zgłoś
Avatar
parolek 2013-03-04, 12:43 4
Pakuje się i wyprowadzam do Moskwy...
Zgłoś
Avatar
zatizdig 2013-03-04, 14:16 4
Dokładnie. Daleko mi do przyjaźni polsko-radzieckiej, ale nasze władze powinny brać przykład z mera Moskwy!
Zgłoś
Avatar
stalin_za_mlodu 2013-03-04, 15:13 1
Właśnie dlatego kocham postsowiecką mentalność - mimo ograbienia duszy przez leninizm, mimo terroru antyczłowieka - Stalina, przetrwała w nich mądrość ludu.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-04, 16:47 19
Cytat:

Choć nie jestem "fanem" Rosji ani tego, co rosyjskie



no nie pierdol, że nie lubisz filmików z ruskich kamekek samochodowych
Zgłoś
Avatar
Bacutil 2013-03-04, 17:19 8
Pozwolić na budowę tego wielkiego meczetu pojemnego na 60 tys. muslimów, zebrać komplet, zaryglować drzwi i wysadzić w pizdu !!!
Zgłoś
Avatar
IRONiczny 2013-03-04, 17:50 1
Popatrzyłem na tytuł i przeczytałem "maczety"
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-03-04, 18:07 1
kiedy my się doczekamy prawdziwego premiera i prezydenta patriotę z jajami..
Zgłoś
Avatar
bob26 2013-03-04, 18:29 3
Zmieszać ciapatych z gównem! Moim skromnym zdaniem jeżeli chcą kultywowania starych tradycji to my też powinniśmy powrócić do swoich i palić ich na stosach czy publicznie wieszać. Religia czy nie religia musi panować porządek i prawo ustanowione przez rdzenną ludność, a skoro imigranci to zakłócają powinniśmy jakoś ich ustawić tak jak robią to sąsiedzi z Rasziji. Jebać ich!
Zgłoś
Avatar
Vroblov 2013-03-04, 18:40 1
i to jest kurwa wspaniałe
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-03-04, 20:04 5
Nie macie meczetów? To wypierdalać z powrotem do siebie, tam se budujcie ile chcecie. Jakby wam tam tak dobrze było to byście stamtąd, brudasy, nie przyjeżdżali do nas.

Wkrótce do Rosji i do Polski będą uciekać przed muzułmanami, jeśli tak dalej pójdzie.
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2013-03-04, 21:26 1
Mozna mowic co sie chce o rosjanach i federacji rosyjskiej - ze dyktatura, ze zacofanie, ze komuchy, ze sowieci. Zreszta co ja bede wymienial, to jest sadistic, tutaj ludzie sie na stereotypach znaja jak nigdzie indziej.

Ale jedno trzeba ruskim, z Putinem na czele, oddac - sie nie pierdola, nie dadza sobie wejsc na leb imigrantom. Wladza do tego nie dopusci, bo sama siedzi na lbach obywatelom, dla ciapatych nie ma miejsca. A jak sie beda muslimy stawiac, zaczna dymic na ulicach, to ich wladza najzwyczajniej w swiecie i zupelnie legalnie na tych ulicach wystrzela.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie