18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
OldMann 2023-09-23, 18:39 3
inteligencja tubylców w tamtych rejonach swiata mnie rozpierdala, jeszcze rozumiem gdyby ona była z tyłu, ale ona jechała z przodu, co trzeba mieć w bani zeby sie tak zachować
Zgłoś
Avatar
krolikosus 2023-09-23, 19:16 1
Aż hamulce odsapnęły
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-23, 23:15 1
Betoniarka/mieszarka



Betoniarnia/wytwórnia betonu



Betonowóz/ ostatecznie "gruszka"

Zgłoś
Avatar
JamPawel 2023-09-23, 23:41 2
Beton Jarka
Zgłoś
Avatar
kakalos 2023-09-24, 0:18
pewnie chcial wymusic odszkodowanie, tylko po co mu jak nie zyje
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2023-09-24, 6:46
Powinien go szybko zalać betonem. Jak beda czekać na misie to beton stężeje i się zmarnuje, a tak od rodziny dostanie odszkodowanie za sarkofag plus extra za szybką robotę.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-09-24, 11:51 1
Patrz w lusterka. Betoniarki są wszędzie...
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2023-09-24, 15:16
OldMann napisał/a:

inteligencja tubylców w tamtych rejonach swiata mnie rozpierdala, jeszcze rozumiem gdyby ona była z tyłu, ale ona jechała z przodu, co trzeba mieć w bani zeby sie tak zachować



Przypuszczalnie zmywara albo stary grzyb, albo te dwa w jednym.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-09-25, 11:08
Zwróćcie uwagę, że w tych gównokrajach trzeciego świata (gdzie zwykły szary obywatel jest tylko numerkiem, masą ludzką bez żadnych praw, który ma zapierdalać całe życie za michę ryżu bez żadnych perspektyw na jakąkolwiek poprawę swojej sytuacji materialnej) pojazd jest wyznacznikiem "jakości" kierowcy. Im bardziej pojebane gówno, tym kierowca jest większym jełopem. Widzisz rikszę w indiach - z dużym prawdopodobieństwem to właśnie jej właściciel odjebie manianę. Tu na miniaturce widać jakiś niedojebany kibel z dachem? Nie musiałem odpalać, żeby wiedzieć kto będzie sprawcą wypadku. Widzisz traktor na nagraniu z indii czy pakistanu? Nie muszę nic dodawać.
Zgłoś