18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
hogg 2014-03-10, 17:33
markop4321 napisał/a:

Kurwa, nawet w Palestynie służba zdrtowia funkcjonuje lepiej niż w Polsce. Ledwo koleś dostał czymś w łeb od razu zjechały się dwie karetki. TUSKU ODEJDŹ.



Jadą z pavulonem po skórę
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-11, 1:57
Cytat:

Ty sobie możesz wsadzić palec w dupę a nie wypunktować informacje. O strefie gazy to pewnie wiesz z tvnu? Zainteresuj się faktami. O dążeniu do hegemonii w regionie, demonizowaniu Iranu co powiesz? Że fajnie, co? To tak jakbyś powiedział, że Hitler też robił spoko. Persowie żyją sobie, chcą w końcu zdobyć immunitet jakim jest broń atomowa, ale ktoś tam się na to nie zgadza bo chce być jedynym graczem w regionie. To pewnie spartanie mordują irańskich naukowców a mossad to turyści.



Posłuchaj spierdolinko. Izrael ma większe prawo do istnienia niż jakiekolwiek barachło, dyktatura Islamska, która znajduje się na bliskim wschodzie. To ile razy ten kraj był atakowany, gdy tylko kozojebuchom wydawało się , że dadzą radę go podbić i ile razy ciapate kurwy dostawały wpierdol, a mimo to Izrael nadal wyciągał rękę na zgodę świadczy o tym, że jest to kraj pokojowy.
Poczytaj może o Libanie na przełomie lat 70 i 80 ubiegłego wieku stulejo umysłowa. Nie wiem co ma do tego TVN, skoro te lewackie medium popiera palestyńczyków zdecydowanie. Popiera każdą mniejszość- tak to jest z lewicą.
Hitler to może twój idol kurwiaku i przykład tak bezsensowny jak twój nędzny byt. Popierając dążenia Iranu do posiadania broni atomowej, popierasz podludzkie dyktatury- strzał w łeb.

Cytat:

Koleś kazał ci wypierdalać bo jesteś prożydowskim psem, a ty już wiesz, że koleś woli kozojebców, jest ignorantem, kocha cebulę i kapustę oraz, że jest miłośnikiem allaha.


Koleś to mi może naskoczyć, dobrze, że uniknąłem pobicia w internecie. Każdy kto popiera twierdzenie, że Izrael musi zniknąć stawia jednocześnie kozojebców ponad kulturę okcydentalną. Do odstrzału.

Cytat:

Gwoli ścisłości ludzki pasożycie nie wszystkie "allah akbary" to mordercy i terroryści. Wspomniany Iran mam na myśli. Może powiesz, że gdybym tam był to rozłupali by mi czaszkę? Persowie są tolerancyjni religijnie i nie ma tam walk na tym tle większych niż w polsce - normalny kraj, a dżihad mają w dupie.


Ale wszyscy terroryści to allahy akbary. Właściwie dokonałeś samozaorania w tym akapicie.

pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Cmentarz_w_Teheranie

Cytat:

Widzisz krzyże na zdjęciach? W stolicy brudnych allah akbarów* jest cmentarz poświęcony naszym żołnierzom, z polskim godłem, polskim napisem i KRZYŻAMI CHRZEŚCIJAŃSKIMI na nagrobkach, no jak to możliwe, że nikt tego cmentarza nie rozpierdolił? Do tego dziwnie zadbany? Przecież to tylko bezmyślne małpy.. Kraj gdzie terroryzm i nienawiść religijną szerzy się w każdym domu


Twój Iran w rzeczywistości jest wyjątkiem, tzw. "pierwsza demokracja na bliskim wschodzie" i faktycznie nie ma tam dyskryminacji mniejszości. Znów kiepski przykład...

Cytat:

Dobra, koniec pierdolenia, bo dla twojego zamkniętego umysłu to i tak za dużo. Kochaj żydków jak swoją pałę, a jak jakiegoś spotkasz to uklęknij i pocałuj jego wypastowane ludzkimi łzami buty.


Całować buty to ty mi możesz kurwiaku. Zamknięty umysł? A co ty wiesz w ogóle? Czytasz ty cokolwiek? Nigdzie nie napisałem, że kocham Żydów.

Cytat:

*Nie bronię islamskich terrorystów.


Oczywiście, że bronisz i za to kozojebczy chuj ci w dupę.

Cytat:

Nie zapomnij mi napisać, że jestem lewakiem.


Pewnie, że jesteś. W ślepej zaściankowej nienawiści, która nie ma pokrycia w żadnej wiedzy nie trawisz państwa Izrael, a wolisz ciapatych. Podajesz debilne przykłady. Nawiązujesz do Hitlera, co przekreśla cię jako inteligentnego rozmówce od razu, a stawia w szeregu z osobistościami pokroju tow. Szumlewicza czy Ryfińskiego. Powołujesz się na wyjątki i bronisz brudasów rodem z pustyni kosztem narodu, który miał ogromny wpływ na kształtowanie kultury okcydentu(zachodniej, nie musisz sprawdzać).

Ale chuj mi w dupę, dam ci piwo na zachętę, ciekaw czy coś jeszcze z siebie wydusisz broniąc ciapatych.
Zgłoś