18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
markop4321 2014-03-09, 23:32 61
Kurwa, nawet w Palestynie służba zdrtowia funkcjonuje lepiej niż w Polsce. Ledwo koleś dostał czymś w łeb od razu zjechały się dwie karetki. TUSKU ODEJDŹ.
Zgłoś
Avatar
escimo 2014-03-09, 23:33
Brawo dla kierowców karetki. Błyskawiczna reakcja!

Swoją drogą, headshot też niczego sobie
Zgłoś
Avatar
Skid17 2014-03-09, 23:49
wielkie mi halo, dostał jakąś puszką w łeb
Zgłoś
Avatar
kamuha 2014-03-10, 1:03 9
ciapackie bohaterstwo. Sam to napierdala kamieniami, ale jak dostał pustą konserwą po ryju to wielki lament.
P.s. Dramaturgia i aktorstwo jak na meczu Barcy.
Zgłoś
Avatar
Psycholciu 2014-03-10, 1:14
zabijcie mnie, ale za takie akcje jak wyzej nawet lubie zydow, bo skoro palestyna, to tam zydki tych ciapkow bijo.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-03-10, 3:14
Obrazek
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-03-10, 8:32
@PsycholZBukowegoWzgórza, tylko dziki cebulak albo lewak może nienawidzić Żydów lub mówić o tym, że Izrael nie ma prawa istnieć. Przez lewaka rozumiem także żydów, którzy nienawidzą Żydów.
Zgłoś
Avatar
el_kadafi 2014-03-10, 12:53
Zombiaki wywęszyły ludzkie ścierwo i od razu zabrały na kolację.
Zgłoś
Avatar
grondir 2014-03-10, 13:02
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
e................y 2014-03-10, 13:37
@UP
Mógłbym ci wypunktować, dlaczego Izrael ma prawo leżeć, tam gdzie leży, dlaczego tylko lewica, ideowo nienawidzi Żydów i dlaczego, będąc przeciwko Izraelowi, wybierasz pierdolonych kozojebców, ale miłość do kapusty i cebuli oraz całkowita ignorancja sprawiają , że nie dopuszczasz nawet takiej myśli. Lewacki wypierdku, miłośniku akbarów allahów.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-03-10, 15:14
markop4321 napisał/a:

Kurwa, nawet w Palestynie służba zdrtowia funkcjonuje lepiej niż w Polsce. Ledwo koleś dostał czymś w łeb od razu zjechały się dwie karetki. TUSKU ODEJDŹ.


Po chuj piwkujecie tego pisiorka? Przecież to lewak
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-03-10, 15:21
markop4321 napisał/a:

Kurwa, nawet w Palestynie służba zdrtowia funkcjonuje lepiej niż w Polsce. Ledwo koleś dostał czymś w łeb od razu zjechały się dwie karetki. TUSKU ODEJDŹ.


Kolego to nie tak - w biznesie przeszczepów liczy się czas... im szybciej pobiorą organy od dawcy, tym lepiej! Dlatego są przygotowani... U nas przecież kiedyś były akcje z pavulonem, bez organów, ale też za kasę
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-03-10, 15:53 4
pistacjusz napisał/a:

@UP
Mógłbym ci wypunktować, dlaczego Izrael ma prawo leżeć, tam gdzie leży, dlaczego tylko lewica, ideowo nienawidzi Żydów i dlaczego, będąc przeciwko Izraelowi, wybierasz pierdolonych kozojebców, ale miłość do kapusty i cebuli oraz całkowita ignorancja sprawiają , że nie dopuszczasz nawet takiej myśli. Lewacki wypierdku, miłośniku akbarów allahów.



Ty sobie możesz wsadzić palec w dupę a nie wypunktować informacje. O strefie gazy to pewnie wiesz z tvnu? Zainteresuj się faktami. O dążeniu do hegemonii w regionie, demonizowaniu Iranu co powiesz? Że fajnie, co? To tak jakbyś powiedział, że Hitler też robił spoko. Persowie żyją sobie, chcą w końcu zdobyć immunitet jakim jest broń atomowa, ale ktoś tam się na to nie zgadza bo chce być jedynym graczem w regionie. To pewnie spartanie mordują irańskich naukowców a mossad to turyści.

Koleś kazał ci wypierdalać bo jesteś prożydowskim psem, a ty już wiesz, że koleś woli kozojebców, jest ignorantem, kocha cebulę i kapustę oraz, że jest miłośnikiem allaha.

Gwoli ścisłości ludzki pasożycie nie wszystkie "allah akbary" to mordercy i terroryści. Wspomniany Iran mam na myśli. Może powiesz, że gdybym tam był to rozłupali by mi czaszkę? Persowie są tolerancyjni religijnie i nie ma tam walk na tym tle większych niż w polsce - normalny kraj, a dżihad mają w dupie.

pl.wikipedia.org/wiki/Polski_Cmentarz_w_Teheranie

Widzisz krzyże na zdjęciach? W stolicy brudnych allah akbarów* jest cmentarz poświęcony naszym żołnierzom, z polskim godłem, polskim napisem i KRZYŻAMI CHRZEŚCIJAŃSKIMI na nagrobkach, no jak to możliwe, że nikt tego cmentarza nie rozpierdolił? Do tego dziwnie zadbany? Przecież to tylko bezmyślne małpy.. Kraj gdzie terroryzm i nienawiść religijną szerzy się w każdym domu

Dobra, koniec pierdolenia, bo dla twojego zamkniętego umysłu to i tak za dużo. Kochaj żydków jak swoją pałę, a jak jakiegoś spotkasz to uklęknij i pocałuj jego wypastowane ludzkimi łzami buty.

*Nie bronię islamskich terrorystów.

Nie zapomnij mi napisać, że jestem lewakiem.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-03-10, 16:57
Naczytał się biblii i powtarza po Dawidzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie