18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Zamiast bawić się herbicydami ogłoście po prostu że barszcz Sosnowskiego po wymieszaniu z miałem węglowym daje lepszy odlot niż mocarz. Za jednym zamachem pozbędziemy się barszczu, narkomanów i jeszcze podratujemy górnictwo...

Zarąbane z basha, ale wpisuje się w sadystyczny klimat.
Zgłoś
Avatar
Halman 2015-07-25, 19:09 15
idąc tym tropem trzeba było coś dorzucić o afrodyzjakach z cyganów, wódzie z murzynów itp....
Zgłoś
Avatar
s................a 2015-07-25, 21:16 1
To bash jeszcze żyje?!
Zgłoś
Avatar
saikomiki 2015-07-25, 21:58
@up z kuchni nie wychodzisz w ogóle?
Zgłoś
Avatar
thoruus 2015-07-25, 22:12 1
saRaissa: dogorywa...
Zgłoś
Avatar
Mockba 2015-07-25, 22:13 3
Z tego co wiem, droga doustna barszcz jakiejś specjalnej szkody niestety nie wyrządza
Zgłoś
Avatar
Reichsmarschall 2015-07-25, 23:14
Barszcz jest najbardziej szkodliwy po dostaniu się na skórę w słoneczny dzień. Przy spożyciu też może być szkodliwy ale dużo mniej.
Zgłoś
Avatar
blizzarder 2015-07-25, 23:22 7
Nie rozumiem zupełnie zapisu: "Za jednym zamachem pozbędziemy się barszczu, narkomanów i jeszcze podratujemy górnictwo..."

Powinno być: "Za jednym zamachem pozbędziemy się chwastów i jeszcze podratujemy górnictwo...".
Zgłoś
Avatar
Przemek18114 2015-07-25, 23:29 2
@Mockba To trzeba im powiedzieć że trzeba zrobić z barszczu i węgla balsam wcierać w skórę i pizda łapie jak się wyjdzie na słońce Hehe proste
Zgłoś
Avatar
basior88 2015-07-25, 23:57 1
Czasami czytam te dowcipy i jak widzę jakieś słowo którego nie zrozumieją moi znajomi to przestaję je dalej czytać, bo nawet nie ma sensu ich opowiadać, przejebane...
Zgłoś
Avatar
t................a 2015-07-26, 15:35 2
Najlepsze jest to że gdyby faktycznie puścić taką plotę w świat, to założę się że nie jeden ćpun który jest na głodzie i nie ma forsy wziąłby i zacząłby eksperymentować z tym:D

Skoro czytam historie ludzi którzy mieli jazdy po gałce muszkatołowej to kurwa brak słów co taki kretyn nie jest w stanie wykombinować żeby być na haju.

U mnie na osiedlu pięciu idiotów którzy byli " puści " zdecydowali się wziąć Bielunia i wylądowali potem wszyscy jak jeden mąż w szpitalu ( jednemu zatrzymała się akcja serca na kilka sekund, reszta nieprzytomna albo ledwo żywa ) no to jest możliwe że za barszcz Sosnowskiego też by się wzieli
Zgłoś
Avatar
TravskyTeam 2015-07-27, 0:38
Dawno już ogarnąłem sposób na bieżący problem, a mianowicie wszystkich imigrantów podzielić na grupy wiekowe i tych którzy są sprawni jedynie przeznaczyć na organy a natomiast resztę tam skąd przypłynęli, w zamian rodzinie wysyłało by się po 1000$ to by jeszcze co głupszych wysyłali i interes się kręci )
Zgłoś