18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
mit2 2022-10-25, 21:43
ellsworth napisał/a:

Tak? Serio nie potrafisz uwierzyć, że jest pełno zjebów, którzy sa gotowi się do niego przypierdolić po prostu dlatego, że jest czarny? Człowieku, obudź sie! Co najmniej połowa użytkowników tego portalu jest takimi samymi imbecylami.


Bardziej jestem skłonny uwierzyć w to, że dziadkowi wcześniej chciały czarnuchy obrabować dom i jak zobaczył, że się mu znowu przy jego ziemi kręci negatyw to wolał dmuchać na zimne.
A z tym "obudź się" to nawet nie zaczynaj.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-10-25, 21:43
Podpowiedzcie mi co jest bardziej kwadratowe?

1. Auto obok którego stoi?

czy

2. Jego morda?
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2022-10-25, 22:16 1
VeIture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle nasrane w bani albo całkowicie być pozbawionym instynktu samozachowawczego aby w usa się do negatywa przypierdalać na ulicy.



Nieźle nasrane w bani mają wszyscy co wklejają te żółte emochujostwa na cały ekran i uważają że jest to zabawne



Zgłoś
Avatar
solidsnake 2022-10-26, 11:46 1
Heliar napisał/a:

Ja tam widzę małpę, która nagrywa gościa huj wie za co, widzę, że gość podchodzi i staje przed małpą a ta pierdoli głupoty. Dalej widzę, że gość wkłada ręce do kieszeni i nic nie mówiąc pochodzi bliżej małpy, w tym momencie małpa jak to małpa atakuje nie agresywnego człowieka. Film się urywa i widzę białego z obitym ryjem. Po ilości ran wnioskuję, że małpa musiała mu po tym ryju skakać, albo co najmniej go butować. Biały ma nauczkę, że do dzikiej małpy się nie podchodzi, a małpa nadaje się do uśpienia.
Już widzę małpę nagrywającą w ten sposób policjanta, zaraz by miała telefon w dupę wciśnięty i w gratisie kilka gram ołowiu.



ja nie jestem czarny a też by typowi wpierdolił jakby tak za mną łaził, zwłaszcza że to stany. Gdyby czarny go w tym momencie postrzelił to każdy sąd by go tam uiewinnił.
Zgłoś
Avatar
Krysteeek 2022-10-29, 2:35
Niby biały człowiek na filmiku, a jednak każdy czuje, że to istota asfaltowo skóra był bohaterem XD
Zgłoś