18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
~Velture 2022-10-25, 12:31 4
Trzeba mieć nieźle nasrane w bani albo całkowicie być pozbawionym instynktu samozachowawczego aby w usa się do negatywa przypierdalać na ulicy.
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2022-10-25, 12:45 56
~VeIture napisał/a:

Trzeba mieć nieźle nasrane w bani albo całkowicie być pozbawionym instynktu samozachowawczego aby w usa się do negatywa przypierdalać na ulicy.



Ten negatyw akurat byl ludzki. Dal dziadowi serie ostrzezen zeby nie podchodzil, nie skakal mu po glowie i zyczyl mu poprawy zdrowia pod koniec.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2022-10-25, 12:50 4
Stary dziad chciał dostać w ryj i dostał. Pytanie tylko czym, bo jucha leci, jak ze świni. Kastetem?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-10-25, 13:11
Maniecky napisał/a:

Ten negatyw akurat byl ludzki. Dal dziadowi serie ostrzezen zeby nie podchodzil, nie skakal mu po glowie i zyczyl mu poprawy zdrowia pod koniec.



Tym bardziej bym nie zaczepiał aż tak pewnego siebie murzyna który unika konfrontacji bo MOJA PIERWSZA MYŚL byłaby taka, że ma pewnie nielegalną broń i zrobi ze mnie durszlak.
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2022-10-25, 13:16 18
Skłonność przypierdalania się do innych, zmalała pewnie u gościa do zera xD
Zgłoś
Avatar
konradg 2022-10-25, 13:36 1
i se chłop ten głupi ryj rozwalił
Zgłoś
Avatar
021ku 2022-10-25, 14:15 5
Puczysta napisał/a:

Skłonność przypierdalania się do innych, zmalała pewnie u gościa do zera xD



Oby, niektórzy nigdy się nie nauczą, że czyjaś wolność jest świętością.
Zgłoś
Avatar
szlugi 2022-10-25, 16:08
ale mu wpieldorił
Zgłoś
Avatar
Gitrix 2022-10-25, 16:14 1
Techno viking się zestarzał i stracił moc.
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-10-25, 17:02 1
I oczywiście mam uwierzyć, że niger sobie spokojnie szedł ulicą i się do niego losowy dziadek przypierdolił za nic? Ta, jasne...
Zgłoś
Avatar
smc 2022-10-25, 17:11 1
Lekcja wychowania...

Fizycznego
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2022-10-25, 18:08 6
mit2 napisał/a:

I oczywiście mam uwierzyć, że niger sobie spokojnie szedł ulicą i się do niego losowy dziadek przypierdolił za nic? Ta, jasne...



Tak? Serio nie potrafisz uwierzyć, że jest pełno zjebów, którzy sa gotowi się do niego przypierdolić po prostu dlatego, że jest czarny? Człowieku, obudź sie! Co najmniej połowa użytkowników tego portalu jest takimi samymi imbecylami.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-10-25, 19:08
ellsworth napisał/a:

Tak? Serio nie potrafisz uwierzyć, że jest pełno zjebów, którzy sa gotowi się do niego przypierdolić po prostu dlatego, że jest czarny? Człowieku, obudź sie! Co najmniej połowa użytkowników tego portalu jest takimi samymi imbecylami.



Ja tam widzę małpę, która nagrywa gościa huj wie za co, widzę, że gość podchodzi i staje przed małpą a ta pierdoli głupoty. Dalej widzę, że gość wkłada ręce do kieszeni i nic nie mówiąc pochodzi bliżej małpy, w tym momencie małpa jak to małpa atakuje nie agresywnego człowieka. Film się urywa i widzę białego z obitym ryjem. Po ilości ran wnioskuję, że małpa musiała mu po tym ryju skakać, albo co najmniej go butować. Biały ma nauczkę, że do dzikiej małpy się nie podchodzi, a małpa nadaje się do uśpienia.

Już widzę małpę nagrywającą w ten sposób policjanta, zaraz by miała telefon w dupę wciśnięty i w gratisie kilka gram ołowiu.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2022-10-25, 20:09
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie