18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Nuke17 2014-09-29, 18:33 2
Szczerze mówiąc to nieraz dużo ciekawsze są komentarze w których użytkownicy się spinają niż sam post dlatego nawet jak post jest chujowy to i tak podglądam komentarze
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-09-29, 18:47 15
pikpok napisał/a:

@up

Znałeś jeden numer, który i tak jest coverem kapeli Commodores i twierdzisz od razu że jest chujowa? Podtrzymuję moje stwierdzenie, że jesteś niedojebaniem mózgowym.



Napisałem ćwoku niedojebany mózgowo że przesłuchałem kilka. Skoro ich jedynym hitem jest jeden zjebany cover to znaczy ze są bardziej chujowi niż myślałem.
Zgłoś
Avatar
Lyck 2014-09-29, 19:07
Na chuj mu ten mikrofon, skro bez słychać go równie wyraźnie
Zgłoś
Avatar
kowal1990 2014-09-29, 19:15 2
chuj nie artysta
Zgłoś
Avatar
Kopalny 2014-09-29, 19:15
Patton nie był złym wokalistą, ale teraz widać, ze mózg mu się wyjebał ostatecznie. jak chce ciszy niech sobie pod kołdrą podśpiewuje swoje chujowe balladki. I jaki arogancki buc, żeby się tak do ludzi, którzy go utrzymują zwracać.
Zgłoś
Avatar
Lares86 2014-09-29, 21:47
W dupie mam tego pedałka, nie wiem kim jest, i nie chcę wiedzieć. Zasrane pedały się zalęgły na sadolu i się panoszą, i bronią swoich spedalonych idoli. Sram na was Cioty!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-09-29, 21:50
PatrolZG natychmiast zidentyfikowal orientacje muzyka po 26 sekundowym wystepie, az dziwne ze nie dodal ze lewak, to ulubiona obelga jego i reszty prawdziwkow
no ale jakby jhakis jego ulubiony raper czy inny tede poslal komus pare kurw to pewnie by pial z zachwytu
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-09-29, 21:56 2
Nie zadzierajcie z pikpokiem bo dostaniecie wpierdol od pozostałych gruppies zespołu Faith no more.
Zgłoś
Avatar
Architeuthis Dux 2014-09-29, 22:06 1
Mike ma po prostu bardzo niebywały sposób bycia i takie akcje są u niego normalne stad entuzjastyczna reakcja publiczności. Jest mocnym przestrzałem i utalentowanym muzykiem. A Ci co spinają dupy muszą się trochę muzycznie dokształcić. Albo nie, zostańcie dalej ignorantami.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-09-29, 22:07
mare30ks napisał/a:

PatrolZG natychmiast zidentyfikowal orientacje muzyka po 26 sekundowym wystepie, az dziwne ze nie dodal ze lewak, to ulubiona obelga jego i reszty prawdziwkow
no ale jakby jhakis jego ulubiony raper czy inny tede poslal komus pare kurw to pewnie by pial z zachwytu



Rap jest chujowy jak koleś z tego filmiku. Kolejny lewacki pedał z niedojebaniem mózgowym, narobiło się tego :/
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-09-29, 23:23
pikpok - typowy kuc.
Zgłoś