18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Sroczi69 2020-03-15, 21:59 1
zadźgać tą kurwe jebaną co staruszka bije
Zgłoś
Avatar
smykuuu 2020-03-15, 22:04 2
Ale mu zajebał
Zgłoś
Avatar
Haylash 2020-03-15, 22:16 8
Mam nadzieję, że w więzieniu wyruchają go w każdy możliwy otwór a na koniec skopią po głowie tak jak on staruszka.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2020-03-15, 22:21 1
to chyba jakiś fake, ręce się nie ruszają, pada jakoś sztywno, noga nawet nie drgnie , no i nic nie widać co za ścianą. tak czy siak banderowca do pieca nawet jak to manekin był
Zgłoś
Avatar
Belweder 2020-03-15, 22:32
Może dziadek przyszedł z coronavirusem w odwiedziny do sąsiadów
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-03-15, 22:33 1
Spar1988 napisał/a:

to chyba jakiś fake, ręce się nie ruszają, pada jakoś sztywno, noga nawet nie drgnie , no i nic nie widać co za ścianą. tak czy siak banderowca do pieca nawet jak to manekin był



Jednak nie, fakt, że reakcja obronna opóźniona, ale jednak ręce podnosi.
Zgłoś
Avatar
X................3 2020-03-15, 22:38
Koleś pewnie jest robotą jakiegoś chowu wsobnego, stąd ta cała agresja
Zgłoś
Avatar
albineek 2020-03-15, 22:47 4
Jak ja widzę coś takiego to od razu mnie krew zalewa. Ale już kiedyś tu napisałem co bym takiemu delikwentowi zrobił to jakaś pizda z hate stop mnie podjebala na prokuraturę. Więc życzę tej właśnie piździe żeby tak ją potraktowano.. A temu z filmika...zeby spotkał kogoś takiego jak ja..
Zgłoś
Avatar
pawel578 2020-03-15, 22:59 1
Tak jak Boga nie kocham ale uwierzcie ze pierwszego jebanego Ukraińca czy ruskiego jeden huj..... Zobaczę leje w ryja aby w rękawiczce bo Jeszce jakiegoś gowna się nabawi czlowiwiek
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-03-15, 23:01 2
później taka pizda będzie się chwalił kumplom "przyszedł somsiad i go napierdoliłem" tylko nie pochwali się że człowiek nawet nie miał szans z racji wieku i może choroby na obronę, to jak dziecku zajebać telefon (kiedyś lizaka)
ktoś wspomniał że starym wszystko przeszkadza i się czepiają, raz że nie wszystkim, dwa że jak to taki patol że tak mu zajebał to pewnie w domu melina impreza pewnie od sylwestra do sylwestra to każdemu mogą nerwy puścić
Zgłoś
Avatar
Kurczak9 2020-03-15, 23:03 1
Cóż, za mało na filmiku widać by oceniać dziadka, ale staruchy mimo że w połowie głuche, potrafią się przyczepiać do wszystkiego co robią młodsi nie dając im swobodnie egzystować. Dziadek przynajmniej przyszedł osobiście zamiast wzywać pały. Sam miałem tak że staruchy się czepiały i pały wzywały wieczorem jak nawet słyszały rozmowę lub spuszczaną wodę w kiblu w nocy, a rodzice z pierwszym bachorem nawet za dnia. Po latach, kiedy 1 po drugim trafiały pod ziemię a bachory dorastały, na reszcie w bloku można było normalnie funkcjonować. Teraz nikt na nikogo nie donosi ani nie skarży. Na filmiku koleś może chciał proces przyspieszyć, ale patrząc po nim raczej jest zjebem
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2020-03-15, 23:14
Zwykły śmieć. Wstyd.
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2020-03-15, 23:42
Ale ,żeby takie coś na siebie nagrywać xD?
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-03-16, 1:58
Wygląda na fejka.
Zgłoś
Avatar
SzczeryTyp 2020-03-16, 2:25
zielak300 napisał/a:

Hehe dobrze, stare dziady, wszystko ich wkurwia i męczą ludzi.



Tu się pierdolnij. Gdyby to był Twój ojciec lub dziadek to też byś tak powiedział?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie