18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Hemoglobina24 2020-03-16, 2:30 1
Powiem tak, z jednej strony pizda, cwel i łajza z tego pedała co jebnął tego staruszka a z drugiej strony ostatnio zwróciłem podobnemu staruszkowi uwagę(serio grzecznie) że zaparkował na wyjeździe z osiedla i jak przyjedzie ktoś większym autem niż tico to nie przejedzie, a ten stary chuj do Mnie tak : ja tu mogę parkować, jak Ci się coś nie podoba to Ci zaraz laską przypierdolę. Myślę WTF?
Aż chętnie bym mu jebnal tak samo jak na filmie, za samo chujowe odezwanie się, myśli że jak stary to mu wszystko wolno?
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-03-16, 8:56 1
ruscy czy ukraińcy to nie są ludzie.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-03-16, 9:33 1
Wydaję mi się, że ten błąd wystarczy, żeby z pełną słusznoscią pozbawić życia tego osobnika.
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2020-03-16, 10:50
Żeby go imigranci tak urządzili
Zgłoś
Avatar
kubol 2020-03-16, 11:46
Dziadek przyjal cioa z honorem
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-03-16, 12:10
@albineek Ja to nawet się zastanawiam, czy nie napisać czegoś takiego i samemu na siebie anonimowego donosu nie wysłać. Nasi rodzice czasem też prowokowali w stanie wojennym, żeby sobie "wyrobić kartotekę solidarnościową", a w sumie PZPR czy hejtstop to jedno i to samo drzewo. Wyrok za coś takiego powiesiłbym sobie w ramki na ścianie i chwalił się dzieciom.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2020-03-16, 13:47
niemamskarpet. napisał/a:

zgadza się, ale trzeba przyznać że dziadek jeśli przeżył to raczej już nie będzie nachodził sąsiada ;D



Dlatego lepiej nie rozmawiać z ludźmi tylko dzwonić na policję.
Sam raz chciałem po ludzku załatwić sprawę i poprosić o przyciszenie , to zostałem zwyzywany.
Teraz tylko na policję dzwonię -.-. Nie mam ochoty oberwać na jakiegoś pojebusa co myśli że jest panem na swym dworze.
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2020-03-16, 18:11
ale bym tą kurwe ruską dojechal
Zgłoś
Avatar
lm65 2020-03-16, 18:44
Pewnie dziadek umarł, a bandyta liże pyty w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
Sawix 2020-03-16, 21:14
zMiEnNy_NiCk napisał/a:

Wygląda jak by tego oczekiwał i zrozumiał swój błąd



Tekst suchy jak adidasy Mojżesza
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2020-03-16, 22:39
da sie jakos znalezc tego smiecia co udezyl dziadka? chetnie bym dal pare zl do nagrody za ich znalezienie i ukaranie. Nic mnie tak nie wkurwia jak brak szacunku do starszych zwlaszcza takich dziadkow i babc ktore swoje w zyciu przezyli i na starosc nalezy im sie spokoj i szacunek.
Zgłoś
Avatar
23456789 2020-03-18, 8:41
W takich momentach jestem za wolnym dostępem do brani, dziadek powinien wpakować cały magazynek w taką pizdę.
Zgłoś