18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
zielu75 2024-05-20, 17:00
Nie lubię takich zakończeń bo nie wiadomo czy strzelił ze skutkiem śmiertelnym.
Zgłoś
Avatar
killua 2024-05-20, 17:24
PeterNORTH napisał/a:

te charakterystyczne wprowadzenie naboju świadczy o tym że następny już może być tylko strzał.niestety gośc strzelił w powietrze.



To charakterystyczne dla wieśniaków użycie "te" zamiast "to"
Zgłoś
Avatar
Les_zek 2024-05-20, 17:30
darnext123 napisał/a:

Ciekawi mnie czemu służby czy ludzie którzy noszą broń nie mają pocisku w komorze. Po ch*j oni przeciągają zamek czy wajchę (nie znam oryginalnej nazwy). Przecież jak ktoś nosi broń to głównie dla obrony a najpierw muszą wprowadzić pocisk bo komora jest pusta. W takich przypadkach mogą obskoczyć sromotny wpie**ol tym bardziej że jak się z kimś kłócicie to osoba jest koło was a nie 10m od was. Najpierw trzeba wyciągnąć, odbezpieczyć, przeładować i w tym czasie już dawno nóż by siedział wam w gardle



Iglica uderzająca w spłonkę mogła by zrobić to w przypadkowy nie zainicjowany przez posiadacza broni sposób na skutek czego uszkodzeniu mogli by ulec postronni/nośnik broni lub co gorsza jakiś przypadkowy przedmiot. ze względów bezpieczeństwa. myślałęm że to oczywiste
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-05-20, 18:07 1
"Okazało się, że 29-letni mieszkaniec, który jest jednocześnie organizatorem imprezy firmowej, zaprosił animatorów w mundurach funkcjonariuszy policji drogowej, którzy naśladowali scenę zatrzymania awanturnika – podała policja."
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-20, 19:12
darnext123 napisał/a:

Ciekawi mnie czemu służby czy ludzie którzy noszą broń nie mają pocisku w komorze. Po chuj oni przeciągają zamek czy wajchę (nie znam oryginalnej nazwy). Przecież jak ktoś nosi broń to głównie dla obrony a najpierw muszą wprowadzić pocisk bo komora jest pusta. W takich przypadkach mogą obskoczyć sromotny wpierdol tym bardziej że jak się z kimś kłócicie to osoba jest koło was a nie 10m od was. Najpierw trzeba wyciągnąć, odbezpieczyć, przeładować i w tym czasie już dawno nóż by siedział wam w gardle



Mniej więcej ta sama analogia dlaczego nosisz fiuta w gaciach, a nie na wierzchu mimo, że w każdej chwili może zachcieć ci się szczać.
Pewnych środków używasz w ostateczności, a nabój w komorze to już kropka nad "i" więc bez powodu nie warto. Szczególnie jak działasz między cywilami

Jak chcesz być zawsze gotów do strzału to kupujesz rewolwer. Nawet jak coś zawiedzie to możesz nim zatłuc przeciwnika
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-05-20, 20:07
@twoja_stara_na_gangbangu

Dobre wielkolud mu kumpla rozwalił a ten w powietrze strzela w USA było by Sito
Zgłoś
Avatar
farah398 2024-05-21, 0:24
nazwa utworu?
Zgłoś