18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
Avatar
ZiooMall 2024-05-20, 9:06 43
Co ja cwel ujebał nagranie w najlepszym momencie

I teraz człowiek musi szukać dalszej części...
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2024-05-20, 9:16 1
ZiooMall napisał/a:

Co ja cwel ujebał nagranie w najlepszym momencie
I teraz człowiek musi szukać dalszej części...



Jak znajdziesz to podrzuć tu Mordo. Prośba.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-05-20, 9:25
Rozjebal ich serią. Hope so
Zgłoś
Avatar
twoja_stara_na_gangbangu 2024-05-20, 9:34 41
kuban.mk.ru/incident/2020/07/27/v-sochi-animator-pod-vidom-policeyskog...
Zgłoś
Avatar
Lubieketchup 2024-05-20, 10:18 16
W USA nie marnowałby pestek na ptaki :p
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-05-20, 11:47 8
Myślę że jakby ich zajebał to nie miał by z tego powodu żadnych konsekwencji? Ja bym strzelał.
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2024-05-20, 12:13 5
Profilaktycznie powinien serią po nogach.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-05-20, 12:29
nie ma to jak iść na strzelaninę z butelką w ręku
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-05-20, 12:37 1
te charakterystyczne wprowadzenie naboju świadczy o tym że następny już może być tylko strzał.niestety gośc strzelił w powietrze.
Zgłoś
Avatar
Veliturałkę 2024-05-20, 13:06
PeterNORTH napisał/a:

te charakterystyczne wprowadzenie naboju świadczy o tym że następny już może być tylko strzał.niestety gośc strzelił w powietrze.



Następny może być strzał, zacięcie, zabezpieczenie broni, rozładowanie broni lub wiele innych czynności ekspercie





@twoja_stara_na_gangbangu

Nie każdy bohater nosi pelerynę, dzięki za materiał proszę księdza
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-05-20, 13:53
Ciekawi mnie czemu służby czy ludzie którzy noszą broń nie mają pocisku w komorze. Po chuj oni przeciągają zamek czy wajchę (nie znam oryginalnej nazwy). Przecież jak ktoś nosi broń to głównie dla obrony a najpierw muszą wprowadzić pocisk bo komora jest pusta. W takich przypadkach mogą obskoczyć sromotny wpierdol tym bardziej że jak się z kimś kłócicie to osoba jest koło was a nie 10m od was. Najpierw trzeba wyciągnąć, odbezpieczyć, przeładować i w tym czasie już dawno nóż by siedział wam w gardle
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-05-20, 15:07
@twoja_stara_na_gangbangu

I też użarte...
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-05-20, 15:07
darnext123 napisał/a:

Ciekawi mnie czemu służby czy ludzie którzy noszą broń nie mają pocisku w komorze. Po chuj oni przeciągają zamek czy wajchę (nie znam oryginalnej nazwy). Przecież jak ktoś nosi broń to głównie dla obrony a najpierw muszą wprowadzić pocisk bo komora jest pusta. W takich przypadkach mogą obskoczyć sromotny wpierdol tym bardziej że jak się z kimś kłócicie to osoba jest koło was a nie 10m od was. Najpierw trzeba wyciągnąć, odbezpieczyć, przeładować i w tym czasie już dawno nóż by siedział wam w gardle



Np po to żeby nie wystrzeliło Ci w nogę, gdy przypadkowo pociągniesz za spust. Tak samo dodatkowo jest jeszcze blokada, którą trzeba odblokować.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-05-20, 16:38 1
biegu86 napisał/a:

Np po to żeby nie wystrzeliło Ci w nogę, gdy przypadkowo pociągniesz za spust. Tak samo dodatkowo jest jeszcze blokada, którą trzeba odblokować.



No ale przecież każda broń ma zabezpieczenie, trzeba być głupi albo zrobić to specjalnie by się postrzelić a brak naboju w komorze może cię dosłownie zabić gdy liczą się ułamki sekund. Cywile noszą broń załadowaną zaś jak widzę filmiki to policja właśnie nie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie