18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kazik123 2013-01-07, 22:14
ta substancja jest używana np. w pieluchach dla dzieci, żeby chłonęło siuski
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-01-07, 23:01 1
Roszp napisał/a:


Służę. Jestem ekspertem od żywności zmodyfikowanej genetycznie, co zresztą można sprawdzić po moich wypowiedziach na tym portalu. Mamy tutaj klasyczny przypadek prażonej makrokukurydzy instant.
Żeby jeszcze powkurwiać ludzi, napiszę, że projekt jest sfinansowany ze środków unijnych. I podadków (jakby było mało!).

Spyta pan: Po co?
Odpowiem: A skąd mam kurwa wiedzieć?

Mam nadzieję, że zaspokoiłem pańską ciekawość. Życzę miłego dnia.



Ja pierdole Wszyscy ci, którzy dają tobie piwa to kompletne bezmózgi i chcą być cool- w myśl zasady ,,dużo osób dało piwko to pewnie wie chłop co pisze''. A za chuja racji nie masz. I taki z ciebie ekspert jak ze mnie moderator
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-01-07, 23:21
Hassos napisał/a:

Wszyscy ci, którzy dają tobie piwa to kompletne bezmózgi i chcą być cool- w myśl zasady ,,dużo osób dało piwko to pewnie wie chłop co pisze''. A za chuja racji nie masz. I taki z ciebie ekspert jak ze mnie moderator


Ty dobryś jest! Odkryłeś zasadę internetu nr 2. Bo zasada nr 1 brzmi: napierdalaj głupie komentarze, dostaniesz milion piw/lajków/czegośtam. A najlepiej, jeśli komentarz jest już sprawdzony i wcześniej dostał milion piw/lajków/czegośtam.
Serio, myślałeś, że ja tak na poważnie?
Zgłoś
Avatar
damianwro 2013-01-08, 2:26 1
Roszp napisał/a:

Służę. Jestem ekspertem od żywności zmodyfikowanej genetycznie


no to piwko dla Ciebie, bo dużo osób dało piwko to pewnie wiesz chłopie co piszesz
Zgłoś
Avatar
random_bastard 2013-01-08, 12:23
To nie jest pierwsza zasada internetu, nie jesteś fajny.
Zgłoś
Avatar
eljotes 2013-01-08, 16:57
!DLA CIEKAWSKICH!
Jest to poliakrylan sodu, polimer kwasu akrylowego w postaci soli sodowej. Ma zastosowanie np. w pieluszkach dla dzieci.
Zgłoś