18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Flodzia 2024-01-25, 13:15 111
Francuski rząd na pewno w chuj się tym przejął a sprzątać to musieli ciężko pracujący ludzie.
Teraz kolejna grupa społeczna w ramach protestu powinna zniszczyć uprawy rolników.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-01-25, 13:23 8
W nowej serii programu "Rolnik szuka żony" na TVP, mają wprowadzić odrobinę europejskiej nowoczesności. Będą szukać chłopów dla homoseksualnych rolników. Mamy tu na sadolu kilku takich gagatków, może się zgłoszą
Zgłoś
Avatar
k................n 2024-01-25, 13:26 18
Dlatego McDonald, bo jest jednym z głównych graczy jeżeli chodzi o skup ziemniaków. Kiedyś dawał bardzo dobre ceny i co bardziej obrotni rolnicy dorabiali się i wykupywali majątki rolne małych gospodarstw. Teraz umowy z takim dużym holdingiem zmieniły się do tego stopnia, że Ci którzy nie poszli w uprawę technologicznie rozwijającą się na bieżąco, muszą ponosić kary umowne z powodu nie regularnego kształtu sprzedawanego ziemniaka, Na dodatek jeżeli francuski ziemniak nie spełnia norm to Ronaldo bierze produkt od tak samo ujebanych niemieckich rolników albo polskich. Ma w czym wybierać, w końcu jest swoboda handlu w krajach strefy Schogetten
Zgłoś
Avatar
lukas_21221 2024-01-25, 13:30 17
Debile tylko pracującym tam narobili roboty. Do Stanów niech zapierdalają na tych traktorkach i wypierdolą to przed siedziba firmy. Pfu na tych zjebow
Zgłoś
Avatar
Somberoajaj 2024-01-25, 13:31 7
to składniki na WieśMaca
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2024-01-25, 13:39 21
Flodzia napisał/a:

Francuski rząd na pewno w chuj się tym przejął a sprzątać to musieli ciężko pracujący ludzie.
Teraz kolejna grupa społeczna w ramach protestu powinna zniszczyć uprawy rolników.



Zauważ różnice między europejczykiem, a brudasem inżynierem i chirurgiem z innych krajów. Europejczyk mimo wszystko coś przynosi do sklepu/lokalu. Chirurug i inżynier jak pierdolony złodziej zawsze wynosi. Dla mnie mega props, że coś w tej zjebanej Uni zaczyna się dziać. Gałąź, na której siedzą i którą kurwy w parlamencie UE regularnie podcinają od lat w końcu zaczyna się łamać. Zielony ład przelewa czare lewackiego spierdolenia.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-01-25, 14:09 2
kolejnyBłazen napisał/a:

z powodu nie regularnego



Brednie.
Z powodu nieregularnego kształtu.
;>
Zgłoś
Avatar
4STR46 2024-01-25, 14:21 1
Mmm kiszonka
Zgłoś
Avatar
Flodzia 2024-01-25, 14:37 12
kolejnyBłazen napisał/a:

Dlatego McDonald, bo jest jednym z głównych graczy jeżeli chodzi o skup ziemniaków. Kiedyś dawał bardzo dobre ceny i co bardziej obrotni rolnicy dorabiali się i wykupywali majątki rolne małych gospodarstw. Teraz umowy z takim dużym holdingiem zmieniły się do tego stopnia, że Ci którzy nie poszli w uprawę technologicznie rozwijającą się na bieżąco, muszą ponosić kary umowne z powodu nie regularnego kształtu sprzedawanego ziemniaka, Na dodatek jeżeli francuski ziemniak nie spełnia norm to Ronaldo bierze produkt od tak samo ujebanych niemieckich rolników albo polskich. Ma w czym wybierać, w końcu jest swoboda handlu w krajach strefy Schogetten



Nie do koca chodzi o zimnioki tylko o mięso.
Rolnikom nie podoba się to że prywatne firmy takie jak McDonald's i Burger King wykonują swoje dania z importowanego mięsa a nie kupowanego we Francji
Paranoja - prywatny przedsiębiorca (ROLNIK) robi burdel i chlew innemu prywatnemu przedsiębiorcy (McDonald's) bo ten kupuje taniej produkt z innego kraju. Wolny kurwa rynek.
Ciekawe czy krowioki kupują wszystko rodzimej produkcji? Ciągniki, pasze, paliwa, narzędzia rolnicze itd.

Cytat:

W ostatnim czasie Internet obiegły zdjęcia z protestów rolników we Francji, na których widać, jak wyrzucają oni z rozrzutników obornik, opony i śmieci przed drzwiami budynków sieci McDonald i Burger King. Akcja została zorganizowana przez 150 rolników z Dolnej Saony, którzy wyjechali traktorami do restauracji w miejscowości Vesoul. W proteście wzięli udział członkowie FNSEA, których zdaniem znane sieci fast food wykonują swoje dania z wołowiny importowanej do Francji, a nie z tej pochodzącej z krajowych hodowli. Jak twierdzą rolnicy, aż 50% mięsa ma pochodzić zza granicy. Zdaniem farmerów zarówno mięso wołowe, jak i wieprzowe wystarczyłoby produkować na terenie Francji, a jego import nie byłby wtedy konieczny.

Zgłoś
Avatar
L................z 2024-01-25, 14:51 5
Biedni Francuzi. Ciekawe czemu tacy twardzi podczas II Wojny Światowej nie było.
Zgłoś
Avatar
k................n 2024-01-25, 14:58 1
SkoPio1 napisał/a:

Brednie.
Z powodu nieregularnego kształtu.
;>


Jak sprawdzałem co napisałem to pamiętam, że dumny z siebie byłem, że się nie pomyliłem.



Flodzia napisał/a:

Nie do koca chodzi o zimnioki tylko o mięso.



Ja już kurwa jestem taki biedny, że nawet o mięsie nie pomyślałem

Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-01-25, 15:08 2
Flodzia napisał/a:

Francuski rząd na pewno w chuj się tym przejął a sprzątać to musieli ciężko pracujący ludzie.
Teraz kolejna grupa społeczna w ramach protestu powinna zniszczyć uprawy rolników.



Dokładnie...
To jak w Polsce w Leroy-Merlin, żabojady w Paryżu zadecydowały, że nie wychodzą z kacaplandii po zaatakowaniu Ukrainy, więc polaczki mściły się na Polakach pracujących w Polsce...
Nosz kurwa mać...
Ci na "górze" siedzą wieczorem przed telewizorem, wpierdalają kanapki i ze śmiechu cały TV mają nimi zapluty...
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-01-25, 15:14 8
Lord_Slizgacz napisał/a:

Biedni Francuzi. Ciekawe czemu tacy twardzi podczas II Wojny Światowej nie było.



Pierdolisz głupku.
Jak wyszliśmy my z naszym "honorem" i 10 milionami zabitych, ruiną państwa i półwieczną okupacją przez sowietów? Warto było?
A jak na tym wyszła Francja?
Nawet Rumunia, Węgry, Włochy czy Bułgaria lepiej wyszły z IIWŚ niż my - głupie, dające się łatwo podpuszczać i popierdolona na punkcie "honoru" p0laczki.
Zgłoś
Avatar
BartusUkF 2024-01-25, 15:19 2
Super, narobili tylko sprzątania ekipie z Maca, a rząd nadal ma ich w chuju. Banda kretynów, nie dość że powinni to sprzątać to jeszcze karę dostać, by się odechciało strajkowania i wyżywania się na ludziach, którzy nie mają nic wspólnego z całą sytuacją tylko chcieli odbębnić swoje 8 czy tam 10 h pracy. Brawa...
Zgłoś