18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Protest
M................s • 2014-11-26, 11:12
Samochód przebija przez tłum protestujących


a tutaj z innej kamery
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-11-26, 11:15 56
Wielkie mi mecyje.

Na drodze się nie leży.
Zgłoś
Avatar
MPPLG 2014-11-26, 11:15 20
Jakie pierdolone małpy, ludzkie spierdoliny... A tak w ogóle co to za protest? W tle słyszalem czarnucha dracego ryja ,,bater flaj bater flaj"
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2014-11-26, 11:20 1
To był fakt. Gościu zanim wskoczył na maskę to sobie położył szmate żeby nie poruszać auta
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-11-26, 11:37 108
sercem jestem za kierowcą, rozumiem, że czasem protestować trzeba, ale usrywanie życia niewinnym niczego kierowcom to w chuj przegięcie...

parę lat temu był w Warszawie protest taksówkarzy, którzy masowo zjechali się blokować Warszawskie ulice. Moja znajoma jechała wtedy do mocno chorego dziecka prawie dwie godziny, od tamtej pory umówiliśmy się ze znajomymi, że nie ustąpimy nigdy pierwszeństwa żadnemu kierowcy taksówki. Jest nas całkiem sporo, tak więc jeśli taryfiarzu nie możesz włączyć się do ruchu w chuj czasu, wiedz, że to kara, za tamto zapchanie miasta
Zgłoś
Avatar
J................c 2014-11-26, 11:48 34
Protestujący na powyższych "widełach" to zwykli egoiści. Nie patrzą, że ludziom się śpieszy do pracy, szpitali / gdziekolwiek. Nie rozumieją, że kierowcy muszą żyć w tej samej szarej rzeczywistości i zmagać się z podobnymi problemami. Uważają się za święte krowy i bardzo dobrze, że jedna z nich wylądowała pod kołami.
Udany protest mamy wtedy gdy jest wycelowany bezpośrednio w osobę / instytucję przeciw której się go organizuje. Czy oni protestowali przeciwko ruchowi ulicznemu i kierowcom samochodów osobowych? Nie wydaje mi się...

Może wyjdę na szaleńca, ale gdyby mi się śpieszyło do szpitala (chora dziewczyna, matka itp) to bym się zachował identycznie jak kierowca na filmiku. No może wpierw uchyliłbym drzwi, wysiadł jedną nogą i głośno poinformował dlaczego chcę przejechać i co zrobię tej garstce popaprańców jeśli nadal będą blokować drogę.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-11-26, 11:49
Dlaczego przejechał po nogach ? Bo sama kurwa się podłożyła też bym tak zrobił.
Zgłoś
Avatar
Bolsblue 2014-11-26, 11:57 1
Ja od razu bym 100km/h w nich wpadł ;p
Zgłoś
Avatar
kobietynierobiąkupy 2014-11-26, 12:15 5
Skoro idioci myślą, że w bezpośrednim starciu mają szanse z autem, niech walczą...
Zgłoś
Avatar
premium122 2014-11-26, 13:00 4

Droga jest do jechania a nie stania.
Zgłoś
Avatar
oleyu 2014-11-26, 13:26
Niech się cieszą że na wstecznym jeszcze nie zaleciał.
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2014-11-26, 14:01 3
Dobrze zrobił,niczego winni kierowcy muszą stać w korkach bo bo się kurwom zachciewa na ulicy protestować,do lasu kurwa...
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-11-26, 14:03 7
Ej, no było widać, że ten samochód najpierw delikatnie jedzie do przodu, a jak nie chcieli ustąpić to dopiero przejechał ludzi. Nie rozumieją kutasiarze z protestów, parad itp, że ludziom drogę blokują, że ktoś się może spieszyć, że inni mogą w dupie mieć ich przemarsze. Wypełzną na jezdnię święte krowy i jak ktoś próbuje przejechać to go blokują, a gdy kierowca ma dość tej błazeńskiej popisówy i potrąci kogoś to "ojej ale pokrzywdzenie wielkie, trzeba zajebać kierowcę"

Jak ktoś chce się wyżyć to niech w worek treningowy ponapierdala albo pobiega albo niech się spotka przy zielsku z kolegami i się odpręży, a jak chce np rząd obalać to niech idzie bezpośrednio do polityków i ich zapierdoli, a nie kurwa na ulice wychodzi i ruch blokuje

BTW Ja bym strzelał
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-11-26, 14:38
Aa gdzie to się tak ładnie bawią?
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-11-26, 14:47 1
MPPLG napisał/a:

Ja od razu bym 100km/h w nich wpadł ;p


Na takim odcinku wyciągniesz max 50-60km/h swoim Tico.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie