18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Protest w burkach w Sydney
croyna • 2013-02-05, 0:18
Paru facetów ubrało burki w proteście.

Doskonały przykład muzułmańskiej perswazji - agresja, krzyki i prawie pięści. Z nimi (w większości) nie ma normalnej rozmowy, tylko przekrzykiwanie kipiące nienawiścią.

Pojawia się też oczywiście ulubiony zarzut o rasizm. A jakiej rasy są muzułmanie, skoro to wyznanie a nie rasa?

Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-02-05, 12:07
Żadne stop islamizacji, u Polsce im się i tak im się nie uda a tym z brytani i ich koloni się należy, za wygodnie im się żyło do tej pory.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2013-02-05, 12:09


Co tu gadać tu trzeba lać.
Zgłoś
Avatar
EduardHill 2013-02-05, 12:26 2
A propos tego filmu, gdzie krzyczą do papieża, żeby płonął w piekle itd. Wyobrażacie sobie jakby tak krzyczeli do Jana Pawła II? U nas tak ludzie plują na kościół katolicki i na księży, ale cieszmy się, bo wolę księży którzy jeżdżą limuzynami, od tych niedomytych kozojebczych pojebów, którzy chcą wszystkich sobie podporządkować.
Zgłoś
Avatar
bania88 2013-02-05, 12:41 1
Czemu ten ciapek w okularkach przeciwslonecznych rzuca sie i do bialego dziadziusia i do czarnych malpek?
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-02-05, 13:04
Zapowiada się odsiecz wiedeńska, runda druga.
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-02-05, 15:14
Paradoksalnie ciapaci wycierają sobie mordy rasizmem a de facto należą do rasy białej
Zgłoś
Avatar
professorG 2013-02-05, 15:56 1
To będzie piekło i bardzo dziwna wojna. Najpierw inwazja, a potem walka. Nie będzie frontów tylko ogniska wojny.
Zgłoś
Avatar
sadystaxx 2013-02-05, 18:17
Nie mam z nimi do czynienia ale jak ja tych pierdolonych śmieci nienawidzę. Wiara katolików jest całkiem sensowna w porównaniu z wiarą tych kozojebców. Nie mówiąc już o zachowaniu.
Zgłoś
Avatar
ukSz 2013-02-06, 10:41
Najgorsze jest to że wszyscy ci capaci czekają tylko na jakiś impuls z bliskiego wschodu, a wtedy w większości europy ciężko będzie o bezpieczne miejsce. Na szczęście my żyjemy w zajebiście nie tolerancyjnym kraju i zawsze byłem z tego w pełni zadowolony.
Zgłoś