18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Protest w burkach w Sydney
croyna • 2013-02-05, 0:18
Paru facetów ubrało burki w proteście.

Doskonały przykład muzułmańskiej perswazji - agresja, krzyki i prawie pięści. Z nimi (w większości) nie ma normalnej rozmowy, tylko przekrzykiwanie kipiące nienawiścią.

Pojawia się też oczywiście ulubiony zarzut o rasizm. A jakiej rasy są muzułmanie, skoro to wyznanie a nie rasa?

Zgłoś
Avatar
p................5 2013-02-05, 0:32 4
Zgłoś
Avatar
W................e 2013-02-05, 0:44 82
Naprawdę nie macie za grosz szacunku dla wyznawców islamu. Cały czas są szykanowani i odtrąceni od społeczeństwa. Okażcie trochę serca dla tych biednych ludzi.

Żartuję, jebać ciapatych.
Cyganów też, tak profilaktycznie.
Zgłoś
Avatar
krzychu6 2013-02-05, 1:04 42
croyna napisał/a:

. A jakiej rasy są muzułmanie, skoro to wyznanie a nie rasa?


Małpy kurwa
Zgłoś
Avatar
�................z 2013-02-05, 1:18 4
A wystarczyłoby zrzucić na nich z powietrza szczątki i krew świnki... Wtedy mogą się pożegnać z 72 dziewicami.

Ale skoro rozmnażają się między sobą, to jak już ktoś wspomniał w innym temacie - matka natura odwali za nas "brudną" robotę
Zgłoś
Avatar
Avalansh 2013-02-05, 3:48 14
Za każdy film przeciw temu robactwu daje piwo!
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-02-05, 5:14
Ale ten ciapaty całkiem nowoczesny, czy przypadkiem nie łamie jakiś islamskich obyczajów?
Zgłoś
Avatar
mjr 2013-02-05, 6:26 9
pacyfista napisał/a:

Ale ten ciapaty całkiem nowoczesny, czy przypadkiem nie łamie jakiś islamskich obyczajów?


Na pewno trzyma kozę na balkonie!
Zgłoś
Avatar
b................a 2013-02-05, 8:44 11
Chrześcijańska perswazja wygląda podobnie....Świat byłby o wiele lepszy jakby nie było żadnej religii.
Zgłoś
Avatar
wojciech1704 2013-02-05, 9:02
jebac to chodzace gowno!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
keyq 2013-02-05, 9:19 3
Ja pierdolę nawet do Australii to gówno już dotarło? Czy na tej planecie naprawdę nie ma już miejsca gdzie można żyć z daleka od tych szmatogłowych idiotów?

Swoją drogą to czy ich prawo nie przewiduje czasem kamienowania za brak ręcznika na głowie?
Zgłoś
Avatar
lofi 2013-02-05, 9:27 9
Polska dla Polaków a reszta won!!!

Ja pierdole z dnia na dzień jestem coraz większym rasistą i jestem z tego dumny hahaha
Zgłoś
Avatar
poprostuadzia 2013-02-05, 9:31
Co za bałwany ... opierają sie cały czas na tych krucjatach LOLOLO a prawda jest taka, że chrystianizacja była tylko przykrywką dla zdobycia nowych ziem przez Europejczyków, chyba troche przeceniają cały ten swój islam O.o' Nie mam już siły na tych ciabatych półgłóków, chyba faktycznie ta endogamia poszła im na mózg.
Zgłoś
Avatar
kudi88 2013-02-05, 9:48
amsterdream napisał/a:



krwa.. spalić ich w huj i benka też? czy do Jana Pawła tak darli morde? mi się zdaje że nie tylko benek coś odpierdala in my opinion

I tak ludzie to najwieksze kurwy
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-02-05, 12:05 2
Jeżeli się przeciwko nim nie zmobilizujemy to nas w końcu rozjebią... Naprawdę za dużo ich już w Europie. W każdym kraju podczas ewentualnych czystek robionych przez białych dochodziłoby do walk z bojówkami bo tyle ich sobie nasprowadzali, że są już realnym zagrożeniem. Tak nam brakuje wodza który by wyjebał to wszystko w kosmos. Takiego Lwa Lechistanu nad brak, on by temu się spokojnie nie przyglądał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie