18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
n................e 2013-12-05, 18:41 6
Ludzi z pierwszego zdjęcia nie widziałem w Warszawie, za to niedorozwojów z drugiego było całe stado, które niszczyło co popadnie
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-05, 18:50 6
Patriotyzm i odwaga staniała. Dziś każdy menel, śmieć, kibol, chuligan czy faszystowska łajza wystarczy że owinie się polską flagą z nabazgranym bełkotem, pomaże ryja na bialo-czerowno, albo stanie naprzeciw Policji wykrzykując hasła i słowa o których nie ma nawet pojęcia i już pretenduje do miana PATRIOTY, PRAWDZIWEGO POLAKA I PRAWDZIWEGO KATOLIKA.
Wystarczy, że dostanie wpierdpl pała albo wyląduje przed sądem za zakłócanie porządku publicznego już pretenduje do roli męczennika i bojownika o wolność słowa a podpalacze i anarchiści będą darli ryje w Sejmie i nosili bandytom paczki do więzienia.

A tobie autorze postu kaktus w dupala za brak samodzielnego myślenia.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-12-05, 18:53 3
Dziwne że na jednym zdjęciu są ludzie z kamieniami, łańcuchem i w kominarkach, a na drugim... ludzie z flagami i chustami na twarzach.

Patrząc na zdjęcia bez żadnego opisu widać że na pierwszym są jacyś bandyci, na drugim może nie anioły - ale osoby dużo łagodniejsze na zasadzie kontrastu.

Te obrazki i opisy są równie obiektywne co TVN, tylko w drugą stronę.
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-12-05, 19:07 11
szer.Polucjan napisał/a:

jakie to piękne... Polska walcząca + hehehempgru i HWDP

kurwa margines społeczny do którego należy strzelać, wychodzą sobie podymić na miasto a nie walczyć o lepszą przyszłość



Kolejny który w dupie był i gówno widział, a najwięcej gada.
Każdy patrzy na cały marsz przez pryzmat kilku zdjęć oraz tego co pokażą w TVNach.
Gdyby wszyscy z marszu szli tylko po to by niszczyć i palić, to by do dzisiaj Warszawę odbudowywali...

Byłem, widziałem, więc mu synku nie wciskaj kitu.
Zgłoś
Avatar
Poczatek_Swiata 2013-12-05, 19:17
Chyba nie za bardzo zrozumieliście porównanie. Chodzi o to że i tu i tu jest margines który przyszedł tylko po to żeby robić rozpierdol, i tu i tu są rodziny z dziećmi(byłem na marszu potwierdzam) różnica polega na tym na Ukrainie protesty są proeuropejskie a u nas przeciwnie, członkowie RN(część z nich to byłe LPR np.Bosak) byli przeciwni wstępowaniu Polski do ue. Na Ukrainie władza chce pozostać niezależna od Rosji i od unii natomiast u nas władza stara się być "postępowa" co nie zawsze jej wychodzi a sam marsz jest wydarzeniem mającym na celu świętowanie 11 Listopada ale oprócz tego jest również antyrządowy i śmiem twierdzić że stąd ta nagonka na Marsz Niepodległości i takie wsparcie dla rozruchów na Ukrainie.
Zgłoś
Avatar
varti 2013-12-05, 19:24 7
Eh, sieroty po komunie. Wbijcie sobie w końcu do głowy, że w dzisiejszych czasach ni robi się rewolucji na ulicach (nie w Polsce). Chce cie coś zmienić, idźcie do urn, nawijacie znajomych do brania udziału w głosowaniach i referendach, władza nie chce ogłaszać referendów organizujcie więcej akcji które zwrócą uwagę mediów.
Wychodzenie na ulicę i robienie rozpierdolu wcale się sprawie nie przyczyni. Trzeba być totalny idiotą żeby sądzić, że ataki na służby porządkowe i niszczenie stolicy ( a niech to i będzie ta nieszczęsna tęcza, ale wybudowana za pieniądze podatników) przyczyni się sprawie. Może zostanę zminusowany, ale jestem Policjantem, mimo że nim jestem popieram część postulatów narodowców (jak zakaz emigracji do tego państwa ciaptych, to jest realna plaga i realny wróg z którym trzeba walczyć, popieram też zaostrzenie polityki socjalnej wobec emigrantów, uważam że są to pasożyty które jak najszybciej należy wydalić z tego państwa, nie rozumiem lewactwa które zgadza się na wyśrubowane normy środowiskowe które tak naprawdę zabijają polski przemysł i polską gospodarkę) ale z nic nie rozumiem ataków na Policję, insynuacji o prowokacjach, nie rozumiem plucia na Wojsko Polskie (bo niby szwindle na F-16, ale kurwa mamy jedne z najnowocześniejszych myśliwców na świecie, nie rozumie plucia na zakup Leopardów, bo zrobiliśmy świetny interes) nie rozumiem plucia na Prezydenta (jaki by nie był, czy z PiS czy z PO ale PREZYDENT i należy mu się szacunek).
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-05, 19:28 1
BoKoR napisał/a:



Kolejny który w dupie był i gówno widział, a najwięcej gada.
Każdy patrzy na cały marsz przez pryzmat kilku zdjęć oraz tego co pokażą w TVNach.
Gdyby wszyscy z marszu szli tylko po to by niszczyć i palić, to by do dzisiaj Warszawę odbudowywali...

Byłem, widziałem, więc mu synku nie wciskaj kitu.



to ty ten jp na 100 % ?
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-12-05, 19:35
opusative napisał/a:



to ty ten jp na 100 % ?



Nie ja.

Musisz szukać gościa z flagą.
Zgłoś
Avatar
TheLizardKing 2013-12-05, 19:42 3
Wielu młodych ludzi, którzy byli na Marszu Niepodległości to członkowie MW, która propaguje pracę u podstaw i uświadamianie społeczeństwa. To najczęściej licealiści, którzy sami się historycznie dokształcają i działają społecznie na rzecz lokalnej ojczyzny. Więc szkoda trochę, że wielu z was ocenia marsz przez pryzmat paru zjebów jakich widzimy na zdjęciu.
Zgłoś
Avatar
Antylewak_1920 2013-12-05, 20:10
Polska już jest sprzedana o chuja da się zrobić. Popatrzcie tylko na zegar zadłużenia. Koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2013-12-05, 20:11 1
szer.Polucjan napisał/a:

jakie to piękne... Polska walcząca + hehehempgru i HWDP

kurwa margines społeczny do którego należy strzelać, wychodzą sobie podymić na miasto a nie walczyć o lepszą przyszłość



wez ty kopnij sie w czolo...
Zgłoś
Avatar
Kubas1993 2013-12-05, 20:14 2


Co do Znaku Polski Walczącej

A na temat pana chwdp hempgru swag szkoda czasu.
Zgłoś
Avatar
fdM 2013-12-05, 20:29
Też to zauważyłem, najbardziej Mnie rozśmieszyło (zażenowało?) jak określili grupę ukraińców walczącą z policją jako "młodzi ludzie wyglądający na sportowców"... hipokryzja poziom ekspert.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-05, 20:48 1
szer.Polucjan napisał/a:

jakie to piękne... Polska walcząca + hehehempgru i HWDP

kurwa margines społeczny do którego należy strzelać, wychodzą sobie podymić na miasto a nie walczyć o lepszą przyszłość



Co za różnica co ma na sobie ? Gdyby miał rurki lub był metalem to by było mniej "kibolskie" Nikogo nie bronię tylko wkurwia mnie takie pierdolenie jeden głupi nałoży pedalską super groźną bluzę a wszystkich tak samo oceniacie.

W każdej grupie społecznej znajdą się debile i mądrzy ludzie,ludzie walczący o coś i ludzie po prostu walczący więc nie ma co pierdolić co kto ubiera
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-12-05, 20:50
@up

durny jesteś i tyle, odpowiedz sam sobie na pytanie "Co za różnica co ma na sobie?" Skoro w ogóle zadajesz takie pytania to widać, że 88 przy Twoim nicku oznacza poziom IQ
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie