18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
BoKoR 2013-12-05, 21:03
szer.Polucjan napisał/a:

@up

durny jesteś i tyle, odpowiedz sam sobie na pytanie "Co za różnica co ma na sobie?" Skoro w ogóle zadajesz takie pytania to widać, że 88 przy Twoim nicku oznacza poziom IQ



Idąc twoim tokiem rozumowania podaj mi IQ tych "facetów":
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-12-05, 21:05
@up

typowe myślenie debila... nie jesteś z nami znaczy, że jestes z tymi drugimi
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-12-05, 21:05
Patrzę na to i się zgadzam z mediami. Nasza dzielna hołota profanująca flagi i Polskę Walczącą.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-12-05, 21:11 1
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-05, 21:39
szer.Polucjan napisał/a:

@up

durny jesteś i tyle, odpowiedz sam sobie na pytanie "Co za różnica co ma na sobie?" Skoro w ogóle zadajesz takie pytania to widać, że 88 przy Twoim nicku oznacza poziom IQ



Nie potrafisz obiektywnie odpowiedzieć na moje pytanie to obrażasz, a sam jesteś bałwanem co to uważa,że wszystkie rozumy pozjadał.A 88 w moim nicku to mój rocznik, bo idąc tym tokiem myślenia to twój numer buta jest równy twojemu IQ.Także wal się fajfusie nie mam ochoty rozmawiać z baranami.
Zgłoś
Avatar
kaczus1993 2013-12-05, 21:42
Ci co piwko walą dla tego niedojeba z głownym komentem to pożal się boże. Jebane Capy z P.O i inne kurwy lewackie . Kasujcie to
Zgłoś
Avatar
gumis2 2013-12-05, 22:21
szer.Polucjan napisał/a:

jakie to piękne... Polska walcząca + hehehempgru i HWDP

kurwa margines społeczny do którego należy strzelać, wychodzą sobie podymić na miasto a nie walczyć o lepszą przyszłość



tsa... ale ze spalonej tęczy to pewnie cieszyłeś jape jak wiekszość sadola ( a jak nie, to jesteś pedałem )
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2013-12-05, 22:29 1
kaczus1993 napisał/a:

Ci co piwko walą dla tego niedojeba z głownym komentem to pożal się boże. Jebane Capy z P.O i inne kurwy lewackie . Kasujcie to


Wymieniłeś już całą swoją rodzinę, teraz idź zamówić pięć piw patriotycznym gestem.
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-12-05, 22:36
RavenRR napisał/a:


Wymieniłeś już całą swoją rodzinę, teraz idź zamówić pięć piw patriotycznym gestem.



Tylko pedały piją piwo,twardziele piją wódkę ))) hahah
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-12-05, 23:05 2
Wy chyba kurwa nie widzicie, że Ci ludzie z Ruchu Narodowego sami robią sobie krzywdę.

1. Spalono tęczę.
2. Pani prezydent odbudowuje tęczę za 70 tys. zł i dodatkowo mówi, że będzie ją odbudowywać po każdym następnym spaleniu. Co ciekawe robi to za publiczne pieniądze i wszyscy obywatele dokładają swoją kasę do budowy tego gówna. Ci z Ruchu Narodowego także. Czyli można powiedzieć, że poniekąd Ruch Narodowy jest jednym z fundatorów tęczy mimo, że pedalstwa nienawidzi. Dziwne, prawda?

Marsz niepodległości to dobra inicjatywa, której uczestnikiem byłem w tym roku po raz drugi i jestem z tego powodu dumny. Szkoda tylko, że Pan Winnicki daje ciche przyzwolenie na dołączanie do marszu kilkuset kretynów pokroju Jaśnie Wielmożnego Pana w bluzie ''Hemp Gru'' biorących czynny udział w rozpierdalaniu infrastruktury miejskiej. Gdyby znał historię wiedziałby ile pracy ludzie włożyli po 1945 w odbudowę stolicy.
Zgłoś
Avatar
arturek1112 2013-12-05, 23:52
"Płeć szer.Polucjan
jakie to piękne... Polska walcząca + hehehempgru i HWDP

k***a margines społeczny do którego należy strzelać, wychodzą sobie podymić na miasto a nie walczyć o lepszą przyszłość "

nie ma to jak oceniac goscia po ubiorze... jezeli myslisz ze kazdy typ ktory chodzi w ciuchach hg czy tam jakies prosto czy w innych "hiphopowych" ciuchach jest jebanym polmozgiem? to tak samo jak bys powiedzial ze kazda panna w mini to kurwa a kazdy typ w glanach to jebany brudas. kazdy sie ubiera jak chce a to co ma w bani to wiedza tylko osoby mu bliskie wiec kurwa prosze cie nie oceniaj po pozorach bo nadasz sie tylko do tvn
Zgłoś
Avatar
klasz 2013-12-05, 23:53
tranzystor napisał/a:

Obrazek



Przykład paraliżu mózgowia widzę. A wiesz co jeszcze widzę polaczków których rodzice i dziadkowie kolaborowali z Niemcami a z takim podczas wojny szybko się rozprawiali kula w łeb i niema chwasta.
Zgłoś
Avatar
komorrr 2013-12-06, 12:17 2
szer.Polucjan napisał/a:

jakie to piękne... Polska walcząca + hehehempgru i HWDP

kurwa margines społeczny do którego należy strzelać, wychodzą sobie podymić na miasto a nie walczyć o lepszą przyszłość



huehuehuehue

youtube.com/watch?v=jdLPT8mt6VI

hehehihi

youtube.com/watch?v=u62kF9XJ6Jc

Kogo nazywasz marginesem społecznym ?
Z pewnością Ty walczysz o lepszą przyszłość wypisując w internetach hejty. Nie chce rozmawiać o twórczości HG to jeden, a o ich fanach i przedstawicielach subkultury jaką jest HIPHOP tym bardziej. Bo nie znasz oceniasz.
Takze soczysty i wielki chuj w Twoja bolącą dupke
Zgłoś