18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
Carti 2022-11-22, 0:32
turor napisał/a:

Na szczęście są bezpieczni, maja maseczki



Zapewne już nie chodzi o śmiercionośnego wirusa tylko o ochronę przed wszechobecnym pyłem jak i zakrywaniem twarzy w łatwy sposób
Zgłoś
Avatar
Szczurosaw 2022-11-22, 0:44 4
To juz nie sa protesty, to wojna domowa.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2022-11-22, 3:09 3
Carti napisał/a:

Zapewne już nie chodzi o śmiercionośnego wirusa tylko o ochronę przed wszechobecnym pyłem jak i zakrywaniem twarzy w łatwy sposób



Pył był u nich zawsze. Jakoś się wtedy nie chronili, albo starczała im szmata.
Maseczki też są od dziesięcioleci i nigdy ich nie używali.
Po prostu spierdolenie umysłowe i tyle.
Te maseczki chronią przed pyłem i wojną tak samo, jak przed wirusem...
Zgłoś
Avatar
Superbejot 2022-11-22, 4:33
To po przegranym meczu z Anglią
Zgłoś
Avatar
BombardierPL 2022-11-22, 6:36 2
0:18 "ja strzelam, ja strzelam"
Zgłoś
Avatar
ClemenMurray 2022-11-22, 7:05 1
-Kula przeleciała mi przed chwilą nad głową. A chuj, wychylę się znowu.
Zgłoś
Avatar
WENECKICHAM 2022-11-22, 8:44 12
To wspaniale , że nasze kobiety-feministki , różne kolorowe dziwne istoty z ćwiekami w ryjach, pięknoduchy, ruchy za równością i innymi gównami już jada tam wypełnionymi po brzeg autokarami wspierać Najpawdziwszą Walkę Irańskich Kobiet i Mężczyzn o normalne życie
Zgłoś
Avatar
Prosty 2022-11-22, 10:59 1
Carti napisał/a:

Zapewne już nie chodzi o śmiercionośnego wirusa tylko o ochronę przed wszechobecnym pyłem jak i zakrywaniem twarzy w łatwy sposób



Ty go zostaw, on jakis pojebany jest, nie tlumacz mu...

Co do filmiku to grubo sie dzieje wszedzie ... a na wierzchu?qatar, ukraina, inflacja a reszta bokiem ... depopulacja tak bym to nazwal. Z wirusem nie do konca wyszlo( to zalezy gdzie) , ida wiec po swoje wykorzystujac kazdą mala rewolucje do mordowania cywili.
Zgłoś
Avatar
_Tytanowy_Janusz_ 2022-11-22, 13:34
jebać ich, niech wymrą wszyscy jebani islamiści
Zgłoś
Avatar
rulas 2022-11-22, 14:00
Wiem że naród za ryj krótko trzymany jak Janusze w Polin, ale jak się ma ta kolejna arabska wiosna do izraelskiego nawoływania do zniszczenia Iranu.
Czyżby zwykły przypadek? No nie sądzę.
Po zabiciu Kadafiego Libia rozkwitła amerykańskim dobrobytem i demokracją
Następny w kolejce Iran.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2022-11-22, 14:48 1
WENECKICHAM napisał/a:

To wspaniale , że nasze kobiety-feministki , różne kolorowe dziwne istoty z ćwiekami w ryjach, pięknoduchy, ruchy za równością i innymi gównami już jada tam wypełnionymi po brzeg autokarami wspierać Najpawdziwszą Walkę Irańskich Kobiet i Mężczyzn o normalne życie



Zgłoś
Avatar
robotno3 2022-11-22, 16:13
Mossad i CIA nie śpią. Iran jest kolejny na liście do odstrzału. Jeśli rząd Irański nie roz*ebie tych zamieszek w zarodku to już niedługo będziemy mieć kolejny Irak, Libie czy Syrię a co za tym idzie wygaśnięcie wojny na Ukrainie.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-11-22, 17:26 2
To jest patriotyzm. Walka z uciskiem na smierć i życie a nie łażenie w żałosnych koszulkach Polski walczącej.
PiS demoluje kraj tak samo jak kozojeby chomeiniego ale Polscy nie maja godności i jest im wszystko jedno
Zgłoś
Avatar
Ryju1983 2022-11-22, 17:45 1
Tylko napalm to oczyści.
Zgłoś
Avatar
focusek 2022-11-22, 19:34 2
sram na brudasow ale u nas niedlugo to samo bedzie. narazie polaczki daja sie ruchac przez pis ale moze w koncu im kukle pekna i wyjda na ulice
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie