18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Uwaga! Szukam wspólników do produkcji takiego alkomatu.
Potrzeba producenta alkomatów oraz syna albo kochankę jakiegoś ministra albo
przynajmniej prezydenta miasta aby załatwił wyłączność i przetarg.
Podzielimy się godnie, nie ma lipy. Alkomat ma być elastyczny,
ustawialny, ma wisieć z lusterka dupą do pasażerów lub siedzieć na półce!


Tylko poważne propozycje!

Zgłoś
Avatar
Wextor 2014-01-09, 13:53 1
Załóżmy że ktoś skacze z dachu wieżowca i popełnia samobójstwo. To teraz rząd niech nakaże każdemu chodzić ze spadochronem.
Zgłoś
Avatar
teken 2014-01-09, 14:37
Nie wiem co miałby zmienić alkomat w aucie, chyba tylko wpływy w budżecie państwa. Owszem, czasem człowiek czuje się dobrze, a nie jest pewny czy może jechać, ale widzę sytuację - wsiada ktoś najebany w auto, dmucha - 2 promile - ja nie pojade ?
To już lepszym rozwiązaniem są stacjonarne alkomaty na parkingach (ostatnio postawili w zielonej górze) - płacisz zeta czy dwa i masz pewność czy na drugi dzień możesz jechać.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-01-09, 14:45
W aucie obowiązkowo nic nie powinno być oprócz trójkąta i kamizelki. Apteczka? Na chuj - nikt i tak jej nie używał więc wyjebali. Gaśnica? Gasiliście auto kiedyś nią? Mimo, że prawko mam od czerwca dopiero to miałem niestety okazję gasić samochód. 5 gaśnic: efekt - ogień nie tylko się nie zmniejszył, ale i powiększył. Alkotest? Będę chciał to i tak po pijaku pojadę, a jak nie będę chciał to na komendę się skoczę przebadać. Trójkąt chyba każdy rozumie po co, a kamizelkę powinni wprowadzić obowiązkowo blisko kierowcy. Co jak auto w nocy w miejscu bez latarni się zepsuje? Trzeba włączyć awaryjne, wyjść z samochodu, wyciągnąć trójkąt z bagażnika i go postawić. W tym momencie nie widać kierowcy - tym bardziej jeśli jest na czarno ubrany. Tak samo jak będzie na tym zadupiu koło zmieniał czy coś. Jak go mam zauważyć? Auto awaryjnymi oświetlone, trójkąt widzę bo odbija światło, a kierowca?
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-09, 15:14 1
@up dlatego kierowca powinien zakładać kamizelkę od razu jak wsiada bo samochód może się zepsuć albo może wypaść przy wypadku przez okno i wtedy będzie już ubrany. Ja bym jak za stanu wojennego na drogach postawił szlabany, musisz wyjść, zapłacić 1zł dmuchasz i szlaban się otwiera i jedziesz dalej. Wpływy do budżetu z fotoradarów to pikuś w porównaniu z tymi od szlabanów
Zgłoś
Avatar
Projekt-Facorzeł 2014-01-09, 18:34
Ja jebie. Piw dużo, nawet córunia Donalda dała...
Ale komenty do dupy. Co to ma być?! Oazowe kółko dyskusyjne?!
a jak nie słyszeliście o co chodzi z alkomatami to na tvn24 albo kupcie se abonament republikiTV
Zgłoś