18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mattheo 2012-06-13, 18:25
Bana nie dostałem, tylko warna, spoko ponioslo mnie troche. A tak na przyszłość derley1 chłopcze drogi zastanów sie najpierw co znaczy gimbaza i kogo mozesz tak nazywac.
Zgłoś
Avatar
steel002 2012-06-13, 18:27 2
Jebać ruskich.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-06-13, 18:29
Leothyr napisał/a:


Nie masz się co denerwować, portal stronniczy jak każdy, w jednym temacie mod wyzywa cyganów, w drugim powiesz "jebane kacapy kurwa" i dostaniesz ostrzeżenie...
Wszystko zależy od humoru moderatora

Wiem bo sam szybko banuję jak mam zły humor



Pokaż mi w którym temacie, bo coś mi się zdaje że masz problemy z czytaniem.
Zgłoś
Avatar
alhazar 2012-06-13, 18:42
Też zwróciłem na te śmieszne ostrzeżenia uwagę. Ktoś tu się kompromituje. Gdy jedni jadą po żydach, czarnych, cyganach, wyzywają ich od śmieci, złodziei to cisza. A gdy ktoś pojedzie po ruskich nagle raban się zaczyna. Drogi Panie moderatorze, ja również nie przepadam za ruskimi i mam prawo wyrazić swoje zdanie. Co prawda nie używam wulgaryzmów w ich kierunku,ale do szlaka jasnego, bądź człowiekiem i traktuj ludzi równo,a swoje zajęcie wykonuj sumiennie.
Zgłoś
Avatar
okropeczny 2012-06-13, 18:44
@ sedroo
Nie byliśmy im dłużni.
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-06-13, 19:12 2
ogarnijcie się, zrobił się niezły syf tutaj a prawda jest taka że pojebów do napierdalania się mamy my ruscy też mają i każdy inny kraj też ale to skrajne zjeby które chodzą na mecze i wychodzą na ulicy tylko i wyłącznie dla jednego... napierdalanka. Nie jestem żadnym kacapem ani szwabem bo zapewne gimbaza mnie takimi wyzwiskami obrzuci i tak samo nasze pojeby i ruskie pojeby prowokowały się nawzajem oraz prowokowały policję. Tych szmaciarzy powinni wpierdolić do więzienia a najpierw porządnie spałować to by się jeden z drugim może zastanowił następnym razem czy warto.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-13, 19:25
angel napisał/a:



Pokaż mi w którym temacie, bo coś mi się zdaje że masz problemy z czytaniem.


Tam gdzie było o cygance która powiesiła swoje dzieci, zdaje mi się że Twój post brzmiał "inne powinny wziąć z niej przykład"
Zgłoś
Avatar
A................h 2012-06-13, 20:28
Do moderatorów:
nie udawajcie już takich świętych, prawda jest taka, że na tym portalu dzieje się wedle waszego humoru. Jednemu kasujecie posty za brak opisu zdjęcia, a innych olewacie. Ktoś powie "cygan złodziej" jest OK, innego za takie coś zbanujecie. Wystarczy przejrzeć główną kilka stron wstecz, a uważny czytelnik zauważy, że jesteście lenie.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-06-13, 21:17
Jakoś nigdzie nie widziałem aby ktoś za nazwanie cygana złodziejem dostał warna. Ostrzeżenia lecą za typowe rasistowskie teksty, komentarze podszyte nienawiścią itp. Ostrzeżenia otrzymują jedynie osoby, które przekraczają granice swobodnej wypowiedzi a ich komentarze przepełnione są nienawiścią i obrazą innych.
Nikogo nie zmuszamy do miłości wobec innych ale do zachowania pewnej kultury wypowiedzi.
Tematy bez opisu są kasowane - jeżeli wyszły nieznieważone z poczekalni to kończy się jedynie ostrzeżeniem.

zajetynick napisał/a:

.
SWOJĄ DROGĄ CZEMU KASUJECIE FILMIKI Z BÓJEK SOWIECI VS POLSKA ?!



W dziale z filmami (albo w było) jest kilka tematów z wczorajszymi zadymami - poszukaj a znajdziesz.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-06-13, 21:28
Patrze i patrze i wniosek z tego jeden mam...że ruskich chyba naprawdę denerwuje to że mamy lepsze telefony i aparaty ??? To ich prowokuje ???
Zgłoś
Avatar
mattheo 2012-06-13, 21:59
wracajac do tematu mojego warna. nie chce byc chujem ale wychodzi na to ze kazdy kto postawil mi piwo za posta powinien dostac warna bo zgadza sie z moimi pogladami ?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-06-13, 22:07
Nie mi jest oceniać twoje i innych poglądy zastrzeżenie budziła jedynie forma twojej wypowiedzi.
Koniec offtopu. Jak ktoś ma ochotę się wypowiedzieć to może to zrobić TUTAJ
Zgłoś