18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
njus 2012-06-13, 12:30 4
co chcial nam pan pokazac panie redaktorze ?
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-06-13, 12:32 3
Zagraniczne media i tak nas będą winić za te zamieszki, przecież od początku uznano nas za antysemitów i rasistów. A szkoda, bo nasz naród ma wiele wspaniałych cech.
Zgłoś
Avatar
zajetynick 2012-06-13, 12:42 51
Suddenly i co się przejmujesz ? Przejmujesz się opinią Chorwatów, Irlandczyków, Anglików, Niemców, Ruskich ? Zobacz co oni robią. Grecy też mają wywalone i burdel robią u siebie... tylko Polacy patrzą na to jak zachód o nas mówi, a co my jakieś kompleksy mamy ?
Większa patologia jest właśnie za tą zagranicą... Murzynki z angielskiej reprezentacji mówią, że u nas rasizm, a sam gra z Terrym, który jest oskarżony o rasizm.

Sorry za składnie, ale te szampany picolo tyrają człowieka.

SWOJĄ DROGĄ CZEMU KASUJECIE FILMIKI Z BÓJEK SOWIECI VS POLSKA ?!
Zgłoś
Avatar
mattheo 2012-06-13, 13:19
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
wodaa 2012-06-13, 14:23 15
kurwa, niby sadistic a ostrzeżenia są...
Zgłoś
Avatar
derley1 2012-06-13, 14:54
@up

spokojnie... mod tylko gimbaze znawców wszechświata wyrażających swoje opinie łaciną ostrzega warnami
Zgłoś
Avatar
palooza 2012-06-13, 15:03
jak ja ich kurwa nie lubię....
Zgłoś
Avatar
marna 2012-06-13, 16:11 3
wodaa napisał/a:

kurwa, niby sadistic a ostrzeżenia są...



bo kurwa jest też coś takiego tu sadistic.pl/regulamin.htm
gnojem i łacinami to se możecie na podwórku porzucać (mimo, że to niegrzeczne) i tam też zaprosić Rosjan czy tam innych Niemców i ich poniewierać, ale tu się zachowujcie jakoś no
Zgłoś
Avatar
Lubie Jezusa 2012-06-13, 17:25 3
up. Pierdolisz

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-06-13, 17:27 ]
no właśnie ostatnio nie
Zgłoś
Avatar
Lupi 2012-06-13, 17:36 1
Wiesz marnotrawna, ludzi wyzywać od kurew nie bedę, ale ruską sobake i niemieckie gówno zawsze. Nie trawie i jednych i drugich i pod tym względem jestem rasistą. Ale jestem kurwa, w POLSCE, wiec mam względnie prawo do tego, jako swoich opini. I jak widać sporo ludzi ma tą samą opinie.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-06-13, 18:02 3
Cytat:

up. Pierdolisz

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-06-13, 17:27 ]
no właśnie ostatnio nie



Zadajesz się z nieodpowiednimi ludźmi.
Zgłoś
Avatar
sedroo 2012-06-13, 18:12 1
Polska istnieje ponieważ nigdy nie łasiliśmy się do innych, wiec niby czemu teraz mamy tolerować to że ktoś kto wyjebał nam połowe przodków robi co chce i gdzie chce?
Zgłoś
Avatar
ssiwy 2012-06-13, 18:14
Wchodzę na sadola i koleś pisze- bla bla k*rwa blabla.

Dostaje ostrzeżenie za cenzure, gdyż portal sadistic nie uznaje cenzury.
Myślę-ok, normalny mod, tak sobie walnął ostrzeżenie.

Nie pojmuję zatem, czemu dostają ludzie ostrzeżenia na sadolu za przekleństwa? Gdyby to tępy chuj pisał, wypisując cały czas kurwa, kurwa, kurwa-to rozumiem. gdyby ktoś nawoływał do nienawiści-ostrzeżenie-rozumiem(taki regulamin), ale koleś chciał przekazać nam w sposób jaki umiał najlepiej złość do tego ścierwa i dostał bana za przekleństwa-nie rozumiem.

W ogóle marnotrawna jak jesteś taka "samotna" -pisz pw:P a nie wyżywasz się na sadolach:P

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-06-13, 18:16 ]
będę pamiętać
dzięki za troskę :*
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-13, 18:24 1
ssiwy napisał/a:

Wchodzę na sadola i koleś pisze- bla bla k*rwa blabla.

Dostaje ostrzeżenie za cenzure, gdyż portal sadistic nie uznaje cenzury.
Myślę-ok, normalny mod, tak sobie walnął ostrzeżenie.

Nie pojmuję zatem, czemu dostają ludzie ostrzeżenia na sadolu za przekleństwa? Gdyby to tępy chuj pisał, wypisując cały czas kurwa, kurwa, kurwa-to rozumiem. gdyby ktoś nawoływał do nienawiści-ostrzeżenie-rozumiem(taki regulamin), ale koleś chciał przekazać nam w sposób jaki umiał najlepiej złość do tego ścierwa i dostał bana za przekleństwa-nie rozumiem.

W ogóle marnotrawna jak jesteś taka "samotna" -pisz pw:P a nie wyżywasz się na sadolach:P

[ Komentarz dodany przez: marnotrawna: 2012-06-13, 18:16 ]
będę pamiętać
dzięki za troskę :*


Nie masz się co denerwować, portal stronniczy jak każdy, w jednym temacie mod wyzywa cyganów, w drugim powiesz "jebane kacapy kurwa" i dostaniesz ostrzeżenie...
Wszystko zależy od humoru moderatora

Wiem bo sam szybko banuję jak mam zły humor
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie