18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Przebłysk świadomości
El Caudillo • 2013-05-30, 22:35
Dzisiaj miałem wątpliwą przyjemność odwiedzić babcię z pogłębiającym się Alzheimerem, co nie należy do przyjemności i jest raczej smutne patrzeć jak ktoś z kim parę miesięcy temu normalnie rozmawiałem staje się mniej kumaty od psa mojej dziewczyny. No więc rozmowa z babcią to brak rozmowy i wydawane przez nią krótkie sekwencje słów z dupy wziętych i w większości nie związanych z tematem.

W końcu kiedy położyła się zdrzemnąć, poszedłem do pokoju obok pogadać z dziadkiem, (ten w wieku 100 lat będzie rozwiązywał krzyżówki pewnie). Gadka szmatka zeszło na politykę i pojawił się wątek ostatnich rozruchów w Szwecji, kiedy powiedziałem, że to islamskie dzikusy i trzeba ich wyrzucić na pustynie, przyszła babcia (zapomniała, że przyszedłem btw) usiadła i dziadek powiedział co robimy i o czym gadamy, a tu nagle z jej ust wydobyło się pełne i sensowne zdanie: Szwedzi się doigrali i ich tolerowali i teraz mają to chcieli". Trochę zdziwko z mojej strony więc powiedziałem, że może powinni ich deportować, a ona na to żeby wracali precz do siebie i nie pasują do nas.

Jest wysoce prawdopodobne, że jedna z ostatnich sensowych wypowiedzi mojej babci to będzie pojazd na brudasów. Wiecie to zobowiązuje Pozdro, na pewnie nie było bo historia własna z dzisiejszego popołudnia.
Zgłoś
Avatar
marna 2013-06-02, 13:26
dobra El Caudillo, teraz uzasadnij dlaczego zamieściłeś tą rodzinną opowiastkę w dziale "Absurdy dnia codziennego"?
Zgłoś
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-06-02, 13:30
marna napisał/a:

dobra El Caudillo, teraz uzasadnij dlaczego zamieściłeś tą rodzinną opowiastkę w dziale "Absurdy dnia codziennego"?



Ty już tyle nie rozkminiaj!

[ Komentarz dodany przez: marna: 2013-06-04, 12:02 ]
a co mi zrobisz harcerzyku?
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2013-06-02, 15:56
marna,
A nie wiem trudno mi było to gdzieś konkretnie przypasować. W końcu zdarzenie z życia wzięte więc dlaczego nie?
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2013-06-04, 0:34
Wiesz mimo iż była to jedna sentencja to zawierała więcej ładu sensu i tak dobrze pokrywała się z rzeczywistościa czego od dobrych 70 lat te kurwy z wiejskiej nie potrafią osiągnąć. Ot taki los... Pozdrawiam Babcię i Ciebie. Nóż w plecy jebanym sprzedajnym czerwonym padalcom z wiejskiej... acha i chuj w dupe temu kto sprzyja dzielnicowemu...
Zgłoś