18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Przebłysk świadomości
El Caudillo • 2013-05-30, 22:35
Dzisiaj miałem wątpliwą przyjemność odwiedzić babcię z pogłębiającym się Alzheimerem, co nie należy do przyjemności i jest raczej smutne patrzeć jak ktoś z kim parę miesięcy temu normalnie rozmawiałem staje się mniej kumaty od psa mojej dziewczyny. No więc rozmowa z babcią to brak rozmowy i wydawane przez nią krótkie sekwencje słów z dupy wziętych i w większości nie związanych z tematem.

W końcu kiedy położyła się zdrzemnąć, poszedłem do pokoju obok pogadać z dziadkiem, (ten w wieku 100 lat będzie rozwiązywał krzyżówki pewnie). Gadka szmatka zeszło na politykę i pojawił się wątek ostatnich rozruchów w Szwecji, kiedy powiedziałem, że to islamskie dzikusy i trzeba ich wyrzucić na pustynie, przyszła babcia (zapomniała, że przyszedłem btw) usiadła i dziadek powiedział co robimy i o czym gadamy, a tu nagle z jej ust wydobyło się pełne i sensowne zdanie: Szwedzi się doigrali i ich tolerowali i teraz mają to chcieli". Trochę zdziwko z mojej strony więc powiedziałem, że może powinni ich deportować, a ona na to żeby wracali precz do siebie i nie pasują do nas.

Jest wysoce prawdopodobne, że jedna z ostatnich sensowych wypowiedzi mojej babci to będzie pojazd na brudasów. Wiecie to zobowiązuje Pozdro, na pewnie nie było bo historia własna z dzisiejszego popołudnia.
Zgłoś
Avatar
alorkar 2013-05-30, 22:41
Allahu akbar dziwko!
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-05-30, 22:49 121
no proszę, stara kobieta z zaawansowanym Alzheimerem mądrzejsza niż stada lewackich niby to wykształconych kurw
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-05-30, 22:59 3
Moja babcia też miała tą chujową chorobę. Nie wiedziała kim jestem jak z nią gadałem i nagle ni z gruchy ni z pietruchy opowiedziała historyjkę sprzed 60 lat jak gdyby zdarzyła się wczoraj... takie uroki tej choroby.
Zgłoś
Avatar
D................w 2013-05-30, 23:21 6
alorkar napisał/a:

Allahu akbar dziwko!



Tak se krzycz u siebie. Tu jest Polska a jak ci nie pasuje nasza kultura to won na pustynie parchu.
Zgłoś
Avatar
Sycylijczyk 2013-05-31, 1:59
Pozdro dla chorej staruszki. Nikt nie zasłużył na taką chorobę.
Ale jeśli mógłbym dać ci coś pod rozwagę...
Zgłoś
Avatar
wido84 2013-05-31, 2:15
Zawsze znajdzie się debil,który za piwo babcie do psa porówna...
Zgłoś
Avatar
matiget 2013-05-31, 2:17
Kiedy to wymysliles?
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2013-05-31, 8:58
Kurde dobre, piwko dla babci albo ziółka
Zgłoś
Avatar
buer2008 2013-05-31, 9:58
Pozdrów ode mnie babcie, stawiam jej piwo;)
Zgłoś
Avatar
_arci 2013-05-31, 10:14 4
wido84 napisał/a:

Zawsze znajdzie się debil,który za piwo babcie do psa porówna...


Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2013-05-31, 10:50
wido84,

jakiś dziwny ból dupy czy coś chciałem tylko dosadnie pokazać efekt choroby dla osób, które nie mają z nią nic wspólnego. No i ta sytuacja wcale nie jest dla mnie zabawna co Cię może zdziwi...

Co do innych pytań historia jak najbardziej autentyczna.
Zgłoś
Avatar
badgoodman 2013-05-31, 12:46
@Ja-ah-qu-ub-el

To twoja ocena. Można też to odwrócić. Wtedy wychodzi na to, że pieprzysz jak gościu z alzheimerem. A do Babci pełny szacunek.
Zgłoś
Avatar
senyou 2013-05-31, 20:43
Nie pierdol, że masz dziewczynę
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-05-31, 21:49
ostatni napisał/a:

no proszę, stara kobieta z zaawansowanym Alzheimerem mądrzejsza niż stada lewackich niby to wykształconych kurw



Kurew Panie, kurew
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie