18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Przebranie
desperadonbth • 2013-10-30, 17:24
Haloween to kiczowate święto, poganie, gówno, komercja itd... Polacy natomiast, mają swoje, kulawe to kulawe ale piękne tradycje... Jednakże natknąłem się ostatnio na haloween'owe 'przebranie' którym chciałem się z Wami podzielić :



myślę że taka maska zmusiłaby sąsiadów i okolice do niepohamowanego i natychmiastowego oddania stolca

jeśli za mocne... to na twardego...
Zgłoś
Avatar
desperadonbth 2013-10-30, 17:43 13
Radeghost napisał/a:

wszystkich świętych to pogańskie święto z dorobioną ideologią, żeby łatwiej było w ówczesnych czasach zmanipulować niechrześcijańską gawiedź, piwo będzie, ale bynajmniej nie za opis



Zanim nastepnym razem dotkniesz klawiszy Fredzie, weź do ręki encyklopedie albo poszukaj kogoś z IQ wyższym od twojego np. konia... i zapytaj o różnice między Zaduszkami a dniem Wszystkich Świętych... z resztą nie nawiązywałem bezpośrednio do któregokolwiek z w/w świąt a do całokształtu kultury...

P.S. twoje piwo jeb*e lewakiem wiec wsadz je sobie w dziursko
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-10-30, 18:17 5





Google - Jest jeszcze wiele do odkrycia...
Zgłoś
Avatar
C................e 2013-10-30, 19:27 1
Kurwa, mniejsze te litery na końcu to dostaniesz większą pałą w dupę
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2013-10-30, 20:24
Krew trochę jak rozwodniony keczup, ale i tak zajebista sprawa!
Zgłoś
Avatar
Dimenzo 2013-10-30, 20:48 1
Żadna nowość, na hardzie są lepsze stroje na Halloween...
Zgłoś
Avatar
damianek222 2013-10-30, 20:57
Zjebany kostium, bo cały czas będzie musiała trzymać łapę w górze.
Zgłoś
Avatar
krystiann90 2013-10-30, 21:10
Jebałbym ją
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-10-30, 22:36 4
desperadonbth napisał/a:



Zanim nastepnym razem dotkniesz klawiszy Fredzie, weź do ręki encyklopedie albo poszukaj kogoś z IQ wyższym od twojego np. konia... i zapytaj o różnice między Zaduszkami a dniem Wszystkich Świętych... z resztą nie nawiązywałem bezpośrednio do któregokolwiek z w/w świąt a do całokształtu kultury...

P.S. twoje piwo jeb*e lewakiem wiec wsadz je sobie w dziursko



Czyli Twoim zdaniem każdy kto wypowiada się krytycznie o naszych świętach przywłaszczonych przez katoli jest głupi, tak ? Jesteś niestety idiotą. Hallowen jest świętem celtyckim. Większość świąt katole przejeły od Słowian.
Poza tym Twoim zdaniem, jeśli ktoś nie czci cherlawego żydka przybitego do gównianych desek, to musi mieć lewicowe poglądy ?
Idź się jebnij w baniak katolu.
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-10-30, 22:57
Za Diablosa zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
skysky 2013-10-31, 7:39
desperadonbth napisał/a:

Haloween to kiczowate święto, poganie, gówno, komercja itd... Polacy natomiast, mają swoje, kulawe to kulawe ale piękne tradycje...


Bo lepiej być smutnym polaczkiem niż korzystać z życia.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-10-31, 9:54
Maska "ferst kals"
Zgłoś