18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Avatar
asd12033 2011-05-19, 15:23 1
ale chociaż zrobił prawidłowy ruch bez zadnego zarzucania
Zgłoś
Avatar
sk. 2011-05-19, 15:51 4
Cytat:

siłownią obronisz dziewczynę? Gratulacje więc. Skopałby Ci dupę pierwszy lepszy adept sztuk walk po miesiącu treningów. Między innymi dlatego, że po siłowni jesteś cały pospinany. Jeżeli jesteś pospinany, masz mniejszą ruchomość mięśni (pewnie i tak nie wiesz że mięśnie się powinno po treningu rozciągać), przez co tracisz dynamikę i szybkość. I wiadomo - jak nie ma szybkości i dynamiki, nie ma siły. Już nie wspominając o "technice" chłopców z siłowni którzy biorą po 120 na klatę chwaląc się tym koleżankom w klubach.



to ja gratuluję gówno o mnie wiesz i wyciągasz z dupy wnioski Bardzo ciekawe rzeczy o mnie piszesz, ale mijają się szeroko z prawdą tak więc idź chwalić się swoją wiedzą wśród kumpli z podwórka, ewentualnie na forum rysowania mangi na którym sie udzielasz. Znalazłem Twoje foty na necie i z taką masą to te swoje Muay Thai możesz sobie głęboko wsadzić.

btw: masz 16 - też gimbus jesteś
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-05-19, 15:54
Dla takiego plastka to nie dziwne że ciężkie, zamiast nakurwiać w simsy to się za ciężary bierze, pedał jebany.
Zgłoś
Avatar
siba 2011-05-19, 16:29
nie widzicie, że on prawdopodobnie miał jakiś mały atak czegoś? widać było, że trochę się trząsł
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2011-05-19, 17:16
sk.,
nie potrzebnie kontynuujesz temat, teraz to się dopiero zacznie akcja...
Zgłoś
Avatar
Hudy_Edd 2011-05-19, 17:57
mikel1994 nie ma jak to używać wszędzie tego samego nicku ^^
Zgłoś
Avatar
dancio91 2011-05-19, 18:24
ten pedzio ledwo to podniósł a ten co mu pomagał rzucił tym jak niemowlakiem... śmierdzi fejkiem w chooooy!
Zgłoś
Avatar
P................A 2011-05-19, 20:38
skurwiel ma padaczke a wy gimbusy o oddychaniu pierdolicie.
Zgłoś
Avatar
the_satyr 2011-05-19, 20:42 2
"miał jakiś mały atak czegoś?"

to jakieś turasy czy inne brudasy(taką przynajmniej mają karnację) a te chuje są uczulone na wszelki wysiłek
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2011-05-19, 22:09
sk. napisał/a:



to ja gratuluję gówno o mnie wiesz i wyciągasz z dupy wnioski Bardzo ciekawe rzeczy o mnie piszesz, ale mijają się szeroko z prawdą tak więc idź chwalić się swoją wiedzą wśród kumpli z podwórka, ewentualnie na forum rysowania mangi na którym sie udzielasz. Znalazłem Twoje foty na necie i z taką masą to te swoje Muay Thai możesz sobie głęboko wsadzić.

btw: masz 16 - też gimbus jesteś



Haker z Ciebie.

Wyciągam z dupy wnioski, bo wiesz doskonale że tak jest w 90% (tak statystyka z dupy) przypadków.

Nie mam jak Ci tego udowodnić, ale możesz mi wierzyć że "z taką masą" mogę troszkę więcej niż sobie wsadzić w dupę moje muay thai. A przynajmniej mogę tak mówić ludziom, którzy twierdzą że siłownią są w stanie się obronić (chyba że ktoś kto wygląda jak Burneika)

a... I jeszcze sobie użyj kalkulatora i oblicz 2011-1994.
Zgłoś
Avatar
x................n 2011-05-19, 22:10
sk. napisał/a:

Jak Ci zaczepią dziewczynę to czym ją obronisz? brzuchem czy puszką po piwie?



Ty się śmiejesz a ja se puszką brew rozciołem. o_o
tak... zdecydowanie stawiam że puszką.
Zgłoś
Avatar
FreakyDesire 2011-05-19, 22:12 1
Nie gryźcie się dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
hov 2011-05-19, 22:33 1
mikel1994 napisał/a:



I jeszcze sobie użyj kalkulatora i oblicz 2011-1994.



Rocznikowo to Ty i może masz 17, ale mentalnie dalej 13...
Zgłoś
Avatar
headake 2011-05-19, 22:41
Wyjebał się na plecy i myśli, że jest fajny...
Jak za bardzo napiął pizde, to i tlenu mu zabrakło!
Zgłoś
Avatar
J E L I T O 2011-05-19, 22:49
Klient poleciał na plecki a 2 podbiegł i przerzucił tą całą "sztangę" lewą rączką jest siła...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie