18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
banior 2019-06-26, 12:08 4
McQurwa napisał/a:

Na dobrego, a najlepiej nie skorumpowanego psychiatrę
Refundowane przez NFZ by Arłukowicz



Ty Qurwo, poleć zdrowie swojej żałosnej persony matce boskiej, jak to zrobił obecny min .zdrowia.
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-06-26, 13:00 1
Problem nie polega na tym, że ludzie oglądają TVP czy TVN, a że oglądają telewizje w ogóle.
Zgłoś
Avatar
Gerwazy Waligóra 2019-06-26, 13:06 4
~Velture napisał/a:

Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i chronologicznie przedstawić wydarzenia z przeszłości:
- do koryta dochodzi tusk
- mówi słynne słowa, że jeśli ktokolwiek w jego rządzie będzie chciał podwyższenia podatków to go wypierdoli na zbity pysk
- ... tusk podwyższa vat
- ludzie się wkurwiają, ceny lecą po chuju do góry
- tusk pierdoli, że to tymczasowa podwyżka i po bodajże 2 latach czy tam 3 wróci do normy
- ...
Także tego.



Równie dobrze można śmiało stwierdzić, że nie masz pojęcia o polityce w Cebulandii, skoro jak każdy inny debil identyfikujesz pozostałe opcje polityczne z jednym człowiekiem.... Dlatego PiSS tak łatwo przekupił taką yntelygencję chłopską.
Zgłoś
Avatar
nano50 2019-06-26, 13:13 7
Gerwazy Waligóra napisał/a:

Równie dobrze można śmiało stwierdzić, że nie masz pojęcia o polityce w Cebulandii, skoro jak każdy inny debil identyfikujesz pozostałe opcje polityczne z jednym człowiekiem.... Dlatego PiSS tak łatwo przekupił taką yntelygencję chłopską.


Ja pierdolę. Wiecznie tylko to plucie jednych na drugich. Bardzo dobrze pamiętam ten moment, kiedy PO odchodziło od władzy i tak, PIS rządzi w kurwę lepiej. Może dalej chujowo, ale od PO dużo lepiej. Jak sobie przypomnę wyprzedawanie lasów, aferę taśmową, w której to mówili że Polska istnieje tylko teoretycznie, jak podnieśli VAT, podnieśli wiek emerytalny mimo zarzekań, że nigdy tego nie zrobią i jak Tusk po protestach w całej Polsce przeciw uchodźcom z mównicy przemówił, parafrazując: "Nasz naród nie dorósł jeszcze do tego, ale i tak przyjmiemy. ". Także tej partii dziękuję i niech wypierdala. Na pis nie głosuję, wspieram mniejsze, bardziej konserwatywne ruchy, ażeby w końcu się coś zmieniło. Jednak jeżeli kiedyś KO dojdzie do władzy to mnie szlag jasny trafi.
Zgłoś
Avatar
blackout3 2019-06-26, 15:17 3
PiS PO samo zło. Nie jesteśmy skazani na tylko na te dwie partie, ale niestety wiele osób głosuje nie "za" tylko "przeciw" i dlatego mamy to co mamy... A młodzi mają wyjebane po całości co pokazała ostatnia porażka KONFEDERACJI...
Zgłoś
Avatar
avic 2019-06-26, 15:24
Nosz kurwa... ja rozumiem, że PISiorstwo rozdaje moje ciężko zarobione pieniądze na cudze kaszojady, plusy, minusy, zasiłki i dotacje, ale przypisywanie PISowi cen pietruszki jest mało poważne i traktowanie tego jako rzeczowego argumentu w dyskusji politycznej świadczy tylko o poziomie dyskutanta. ..

Ad rem: nie oglądać wiadomości, nie oglądać faktów - zdrowiej. Koń jaki jest, każdy widzi. Jedni będą mówć, że koń pochodzi z Afryki i chce gwałcić polskie kobiety, inni mówią, że nie ma siana, bo koń wszystko zeżarł i to nie ich wina. Niby wiadomości/fakty/wydarzenia są od przedstawiania FAKTÓW a niestety każdy na swój sposób konia komentuję. Czy nie wystarczy widzieć, żeby móc samemu ocenić?
Zgłoś
Avatar
MaciejLubicz 2019-06-26, 16:04 4
Dobre filmiki robi ten pan


Zgłoś
Avatar
Sadic 2019-06-26, 16:28
Ciekawe kiedy się zakończy to "europejskie rozdawnictwo" i ten cały high-life. I nie mówię tu o dofinansowaniach od UE, a systemie gospodarczym.

Może ostatnimi laty w Chinach podrożał koszt pracy zasobów ludzkich, ale wciąż jest to o wiele bardziej optymalne niż w UE.
Za 30 lat rozpocznie się masowy gwałt na Unii Europejskiej.
Zgłoś
Avatar
ojcieckogut 2019-06-26, 16:51 4

Temat pietruszki mnie zaskakuje. Zrobił się z tego jakiś urban legend.

W Łodzi, na rynku wiązka pietruszki kosztuje 1 zł. Jeśli dosypujesz pietruszkę do zupy i na ziemniaki to starczy ci na kilka dni. Nie wiem ile waży taka wiązka, może ze 100 g? nawet jeśli 1 kg pietruszki kosztuje 10-15 zł to kto kupuje 1 kg pietruszki?!

Dla porównania opakowanie pieprzu w którym jest 20g kosztuje ok 1,7 zł w markecie. To ok 85 zł za 1 kg pieprzu! Drożyzna! Pieprz dla bogaczy!
Tylko kto kupuje 1 kg pieprzu ?

Inna sprawa to że taka wiązka pietruszki nie może kosztować taniej niż 1 zł. Nawet jeśli pietruszka by rosła za darmo, to są jeszcze koszty jej zebrania, spięcia gumką i przywiezienia na rynek + straty, bo przecież nie wszystkie wiązki sprzedasz, a niesprzedane do jutra zmarnieją. Kwota 1 zł wydaje mi się odpowiednia, bo co - ma być 50gr? To ile marży na pęczku? 10gr? Przecież to tak groszowe sprawy w porównaniu np. z paliwem ze wsi do miasta, że szkoda gadać.
Zgłoś
Avatar
enivr0 2019-06-26, 20:05
Świetne i zabawne udostępniłem na fb.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-06-26, 20:28
MaciejLubicz napisał/a:

Dobre filmiki robi ten pan



Ten Pan To Urban Najgorsze Ścierwo Które Znam
Sprzedawczyk Zdrajca Kłamca
Sądzę Że Zeżre Nawet Gówno,
Tylko Kwestia Kasy,
Tego Gnoja Kiedyś w Czasach PRL Nazywali Gnidą , Wszą, Kurwą

żyd i tyle,
pamiętam z dzieciństwa
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-06-26, 23:51
banior napisał/a:

Ty Qurwo, poleć zdrowie swojej żałosnej persony matce boskiej, jak to zrobił obecny min .zdrowia.


Weź odstaw dopalacze, bo nie mogę rozkodować co pierdolisz
Zgłoś
Avatar
lesiot 2019-06-27, 7:26 1
Velture napisał/a:

@up
Odbijam. PO rządziło 8 lat a i tak zawsze zwalali na pis. Nawet w ostatniej kampanii po 8 latach władzy mowili, ze to wina pisu ktory rządził 8 lat temu.



Sam prezes dał Ci wytyczne co masz pisać po forach?
Co za bzdury... każdy wie i pamięta, że PO to złodzieje, ale dziś PiS robi to samo na znacznie większą skale i tylko ćwiara umysłowa potrafi sama z siebie PiSu bronić mówiąc "a za PO" (albo patologiczny beneficjent obecnej władzy).
Weź się ogarnij! Nikt jeszcze tego kraju nie dymał tak jak robi to PiS.
Zgłoś
Avatar
ziajos 2019-06-27, 8:49
Podoba mi się, jak debile przypisują ceny żywności rządowi. Nie ważne czy temu czy poprzednim.

Jak ktoś wyjeżdża z takim argumentem, to najlepiej niech wyjedzie z kraju i wiecej nie wraca - jednego debila mniej.
Zgłoś
Avatar
nano50 2019-06-27, 9:05
lesiot napisał/a:

Sam prezes dał Ci wytyczne co masz pisać po forach?
Co za bzdury... każdy wie i pamięta, że PO to złodzieje, ale dziś PiS robi to samo na znacznie większą skale i tylko ćwiara umysłowa potrafi sama z siebie PiSu bronić mówiąc "a za PO" (albo patologiczny beneficjent obecnej władzy).
Weź się ogarnij! Nikt jeszcze tego kraju nie dymał tak jak robi to PiS.



Kolejny debil
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie