18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
coziro 2019-06-26, 9:40 15
Śmieszne i zarazem przerażające bo prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-26, 9:47 19
Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i chronologicznie przedstawić wydarzenia z przeszłości:
- do koryta dochodzi tusk
- mówi słynne słowa, że jeśli ktokolwiek w jego rządzie będzie chciał podwyższenia podatków to go wypierdoli na zbity pysk
- ... tusk podwyższa vat
- ludzie się wkurwiają, ceny lecą po chuju do góry
- tusk pierdoli, że to tymczasowa podwyżka i po bodajże 2 latach czy tam 3 wróci do normy
- ...

Także tego.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-06-26, 9:54 42
Velture napisał/a:

Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i chronologicznie przedstawić wydarzenia z przeszłości:
- do koryta dochodzi tusk
- mówi słynne słowa, że jeśli ktokolwiek w jego rządzie będzie chciał podwyższenia podatków to go wypierdoli na zbity pysk
- ... tusk podwyższa vat
- ludzie się wkurwiają, ceny lecą po chuju do góry
- tusk pierdoli, że to tymczasowa podwyżka i po bodajże 2 latach czy tam 3 wróci do normy
- ...
Także tego.



Ja to nie wiem jak ludzie w ogóle rozróżniają programy PiS i PO przecież je można opisać w skrócie: "byle u koryta"
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-06-26, 10:01 2
nowynick napisał/a:

Ja z tego dobrobytu to już nie wiem na co wydawać....


Na dobrego, a najlepiej nie skorumpowanego psychiatrę

Refundowane przez NFZ by Arłukowicz
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2019-06-26, 10:14 36
~Velture napisał/a:

Równie dobrze mogę odbić piłeczkę i chronologicznie przedstawić wydarzenia z przeszłości:
- do koryta dochodzi tusk
- mówi słynne słowa, że jeśli ktokolwiek w jego rządzie będzie chciał podwyższenia podatków to go wypierdoli na zbity pysk
- ... tusk podwyższa vat
- ludzie się wkurwiają, ceny lecą po chuju do góry
- tusk pierdoli, że to tymczasowa podwyżka i po bodajże 2 latach czy tam 3 wróci do normy
- ...
Także tego.



Także tego, Tusk nie rządzi od 4 lat, byłoby miło jakby ludzie w końcu skończyli pierdolić na temat tuska i skupili się na tym co odpierdala PiS. Ile razy można tłumaczyć , goebbelsowskie propagandę pisu czy ich politykę socjalną tuskiem. Rzygać się chce.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-26, 10:20 7
@up
Odbijam. PO rządziło 8 lat a i tak zawsze zwalali na pis. Nawet w ostatniej kampanii po 8 latach władzy mowili, ze to wina pisu ktory rządził 8 lat temu.
Zgłoś
Avatar
PersivalusPerwersalus 2019-06-26, 10:22 1
już od pewnego czasu nie oglądam wiadomości bo cenie sobie swoje zdrowie, a poza tym w jednych wiadomościach napierdalają na inne i tak w kółko w jednych owsiak dobry w drugich go nie ma i tak w koło macieju. a czy pietruszka kosztuje 1,5 złotego czy 15 to jeden chuj i tak trzeba kupić i tak to na chuj się denerwować i po 40 jeszcze na leki wydwać. Uderz to w starszych ludzi ja wiem no ale po coś mają rodziny .. no chyba że nie mają to chuj rosół bez pietruszki a chleb margaryną smarować
Zgłoś
Avatar
drukarka666 2019-06-26, 10:33 1
Parafrazując Urbana - "Ten ssak rudokity zwisa mi pomiędzy nogami małą nieobrzezaną glizdą".
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2019-06-26, 10:40 1

co do Chin mają trochę racji, bo klasa średnia w tym kraju to około 400 milionów ludzi, którzy chcą jeść mięso, a nie szarańczę i inne gówna jak ich rodzice.
To wpływa znacząco na popyt, a jak im sie coś spierdoli to u nas ceny też rosną. Dlatego widzimy chłopów w mercedesach, bo ceny mleka są wysokie z uwagi na niezaspokojony popyt na mleko w proszku właśnie w Chinach. Do tego dochodza koszty robocizny, bo Polak w pole nie pójdzie, a Ukrainiec chce 20 cebulionów na godzinę Przykłady i powody można mnożyć. Globalizacja i ujemne skutki dobrobytu ale młodzi wykształceni z dużych miast nie ogarniają...
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-06-26, 10:43 11
Piękne przejęcie władzy PISu:

- wszystko co złe na Tuska
- Kopacz chce wpuszczać przypalonych emigranów którzy swoją drogą i tak by tu nie zostali .......
- w tym czasie PIS uruchamia swoje propagandowe narzędzia niczym gebels(celowo z małej) zalewając polski internet filmami o zamachach, terroryzmie i ogromnym
zagrożeniem, jednocześnie TVP pokazuje jak to jest niebezpiecznie na zachodzie a w Polsce jest super bezpiecznie bo nie ma przypalonych
- ludzie czują się zagrożeni co było celem PISu - wtedy PIS ogłasza, że nie wpuści żadnych islamskich emigrantów - gwóźdź do trumny dla PO ludzie przeszczęśliwi
- PIS wchodzi w układ z Rydzykiem i wszystkie mohery po niedzielnej mszy są już z PISem w tym samym czasie kupuje sobie młodych dając im 500zł
- PIS dochodzi do władzy - przejmuje media, sądy, przelewa Rydzykowi pierdyliard baniek za dobrze wykonaną robotę, daje ludziom obiecane 500zł ludzie wiwatują
- w tym czasie po cichu wpuszcza milion zjebanych ukraińców, propaganda nadal trwa - młodzi nie głosują tylko mohery które mają tylko w domu tvp i radio maryja i zawsze będą głosować na PIS,
PIS ma pełną kontrolę,
Zgłoś
Avatar
siwybis 2019-06-26, 11:08 3
Obejrzałem chyba pierdyliard przeróbek tego wywiady. Ma ktoś pojęcie o czym był oryginał?
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-06-26, 11:08 4
lepiej wybrać lewacki-pejsowaty TVN i ich fakty,
już wolę Wiadomości i sram na to czy się to komuś podoba czy nie,

choć tak naprawdę informacje czerpię tylko z neta
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-06-26, 11:14 1
siwybis napisał/a:

Obejrzałem chyba pierdyliard przeróbek tego wywiady. Ma ktoś pojęcie o czym był oryginał?



o jego pracy na plaży, gdyby nie ten jego śmiech to mało zabawne po prawdzie

Zgłoś
Avatar
michixinq 2019-06-26, 11:46 11
Jeśli nie oglądaliście wiadomości to zachowajcie swoje zdrowie w najlepszym porządku i nie oglądajcie tego ścierwa. Jestem za młody, żeby pamiętać propagandę czasów komuny, ale myślę że niewiele się od niej różni. Polacy co raz bogatsi, polska gospodarka co raz silniejsza, słowa kurwy morawieckiej jako, że Polska za 5,10,15 lat dogoni zachód XD Skurwysyny jedne, a wszystkich, którzy na to ścierwo zagłosowali powinno się utylizować
Zgłoś