18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Polscy husarze postanowili interweniować na marszu równości, pobili jakiegoś losowego chłopaczka w różowym i jakaś młodą laske którą również okradli










sa...........os
2019-07-22, 12:40
Cytat:

Prosisz o szacunek by za chwile nazwać kościół pedofilskim, zupełnie pomijając że to wasze srodowiska chcą seksualizować dzieci. Jak wydrukuje zdjęcie twojej starej, wsadze je w wielkie gówno i będe chodził wokół twojego domu z krzykami że stara urodziła ch*ja do szczania to czy obraże twoje uczucia? Chyba nie po tym jak piszesz że Matka Boska z tęczą to nie jest obraza.



Abstrah*jąc już od tego, co myślę o tych tęczowych środowiskach i związanych z tym patologiach, to jak już tyle wszędzie pieprzysz o tym swoim żydowskim Pambogu i jego ludzkich pomagierach, to faktycznie zachowuj się jak katolik. Nic nie wk***ia tak, jak ludzie co próbują pouczać innych i szczuć jakąś zasraną wiarą, a sami ze swoją własną religią mają tyle wspólnego, co ja z Islamem. Chodzenie do kościoła czyni cię w takim stopniu katolikiem, jak spanie w garażu czyni mnie mechanikiem.
Zresztą, według Twej religii wszyscy będą się smażyć w piekle - pedały, lewaki, ci co myślą inaczej niż ty (więc ja pewnie też). Skacz z radości i się ciesz, bo przecież w to wierzysz? A jeśli jednak w to nie wierzysz, to na ch*j srasz ciągle tym religijnym, prokościelnym bełkotem, skoro problem leży w tobie.

Cytat:

Tym postem udowodniłeś że jesteś amebą umysłową.



Ty za to udowodniłeś że jesteś typowym przykładem katolickiego chowu, typem co by każdego zapie**olił, tylko dlatego że mu coś kulturalnie odpisał, obrażając przy tym autorytet (kler, obrazek z jakąś babką, czy czymś tam). Nie różnisz się od typa, który zaj***ł by drugiego, bo na portrecie Stalina dorysował okulary i rogi. Takie samo zindoktrynowanie przez nowotwór toczący naszą historię... Chociaż może to od nadmiaru fety, z czasem jebie w głowie ostro.

Cytat:

jak chcecie być szanowani to najpierw wy nauczcie się szanować Polską tradycje, rodzine, wartości dla Polaków ważne i naszą wiare



Oczywiście, wy katolicy nikogo szanować nie musicie, co najwyżej magików co wam dzieci gwałcą (tak jak Pan Jezus powiedział). Nie wiem jak pedryle, ale ja naszą wiarę szanuję! Nie jestem poganinem, ale zawsze respektowałem NASZE wierzenia. A co myślę o żydowskich fetyszach zaszczepionych ogniem i mieczem na naszych ziemiach przez watykańskich okupantów wraz z cebulactwem i obłudą, to już inna sprawa...

Przydałoby się zorganizować jakieś ustawki. LGBT kontra fanatyczne pseudokatolstwo wspierane przez moherów, uzbroić jednych i drugich w maczety i siekiery i filmować z drona jak nasza Ojczyzna oczyszcza się z syfu.

2019-07-22, 13:06
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi w całej tej 'tolerancji' to pedały z francji mówią otwarcie:
https://twitter.com/Robert_Fendart/status/1145227799713763328/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1145227799713763328&ref_url=https%3A%2F%2Fdzienniknarodowy.pl%2Fjasna-deklaracja-paradzie-lgbt-jestesmy-dla-ozdoby-zniszczymy-spoleczenstwo%2F

2019-07-22, 20:32
sanctusdiavolos napisał/a:

? A jeśli jednak w to nie wierzysz, to na ch*j srasz ciągle tym religijnym, prokościelnym bełkotem, skoro problem leży w tobie.


Masz racje, katolik ze mnie żaden. Natomiast znam swoją tożsamość i zawsze stane po stronie wartości i dorobku cywilizacji łacińskiej. Bo to zapewnia wolność i rozwój. I zawsze będe stał przeciw komunistom, obojętnie za kogo by się przebrali (za gejów, za genderów czy za misia koala).

2019-07-22, 23:48
Rycerze Matki Boskiej Ortalionowej i ich prymitywni zwolennicy, jesteście wszyscy z tego samego ulepieniu, tzn z gówna.
Tyle w was tradycji katolickiej co w islamistach kurła. Banda debili i prostaków, żałosne. Grają wami PiSS mani jak kukiełkami gdy sami w międzyczasie kradną miliony. Bardzo dobrze, że taka bieda w tej Cebulandii, w pełni zasłużona.

2019-07-23, 12:03
Prawicowi kryptogeje walczą z lewicowymi gejami. Cyrk!!!

2019-07-23, 14:57