18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Polscy husarze postanowili interweniować na marszu równości, pobili jakiegoś losowego chłopaczka w różowym i jakaś młodą laske którą również okradli










2019-07-20, 20:21
A liczyłem na szturm zadymiarzy co najmniej taki, jak zapowiada się w przypadku strefy 51. Tak czy siak dobra robota :ok: A władzom miasta zezwalającym na te obleśne pederady, ch*j w dupe!

2019-07-20, 20:24
Hehe dobre chłopaki, szkoda że kibice Legii w warszawie nie pilnuja porzadku :)

2019-07-20, 20:25
Za tepienie pedalstwa zawsze piwo

2019-07-20, 20:28
ci katole, :"patrioci" to to samo, co ci drudzy, z którymi niby walczą, czyli z seksualnymi dewiantami.

jaki piękny katolicki język naśladowców mitycznego jezuska

2019-07-20, 20:32
Aż serce rośnie. Brawo Białystok! Nie wpuszczajcie do siebie komunistycznej zarazy!

2019-07-20, 20:34
Noi tu sie wlasnie pojawia definicja tolerancji: ja mam tolerowac „ich”, ale oni nie teleruja tego, ze ja nie toleruje. W wiekszych miastach wrecz na sile sie wmawia idealy LGBT, ze oni tez sa ludzmi, ze ja mam to akceptowac. W korporacjach wszem i w obec wpajane sa idealy rownosci czy ktos sie zgadza czy nie. Ale niech te srodowiska pokaza jak reaguja na ludzi, ktorzy kieruja najprostrze pytania. Popatrzcie nawet na tego oszoloma z pyta.pl, on sie ledwo do nich zblizy i slyszy hasla: wypie**alaj, sp***alaj itp. Jest w jego poczynaniach duzo prowokacji, ale z druga strona nie ma dyskusji. Masz nas akceptowac i ch*j. Masz nam dawac przywileje i rowniez ch*j! A jak bedziesz nam, typowy polski czlowieku pokazywac rodzine tj. matka + ojciec= rowna sie szczesliwa rodzina, to zwyzywamy Cie od ksenofobow. Kolejny przyklad. Nie jestem moze turbo wierzacy, ale jak na paradach rownosci sobie msze z homo ksiedzem odprawiaja to jest w porzadku? j***nie wartosci katolickich rowniez jest ok? Pedlastwo jest, bylo i bedzie. Ale niech sie zapinaja w dupsko po katach, a nie na ulicy.

2019-07-20, 20:34
Aż bug się raduje jak na to patrzy <3

2019-07-20, 20:35
MtO napisał/a:

Za tepienie pedalstwa zawsze piwo



pie**olisz, ciekawe czy jak twoja dziewczyna szła by tam przypadkiem z koleżanką przypadkiem i dostała wpie**ol i by ją okradli to byś był dalej tego zdania ?
to że koleś miał różową koszulkę o niczym nie świadczy, idź nawet do drogich markowych sklepów zobacz ile koszul jest w tym kolorze taka moda
z nikim się nie macał, nie lizał, a debile co są tylko odważni w stadzie wykorzystali że jest sam i go po prostu napadli

2019-07-20, 20:38
black_fucker napisał/a:

Noi tu sie wlasnie pojawia definicja tolerancji: ja mam tolerowac „ich”, ale oni nie teleruja tego, ze ja nie toleruje. W wiekszych miastach wrecz na sile sie wmawia idealy LGBT, ze oni tez sa ludzmi, ze ja mam to akceptowac.




2019-07-20, 20:44
Giertych tam był? ja pie**ole jaja jak ch*j

2019-07-20, 21:04
hehe patusy wymyśliły sobie, że będą patusami pod przykrywką patriotyzmu.

2019-07-20, 21:09
Ja pie**ole, ci narodowcy to jednak cioty. Nic k***a porządnie nie potrafią załatwić. w białych rękawiczkach.
Wystarczyło na trasie przemarszu na jezdni wymalować najważniejsze sury koranu, nagrać przemarsz i wrzucić na strony powiązane z radykalnymi islamistami.
Potem nakupić dużo slonecznika czy popcoenu i obserwować. :mrgreen: :snajper2:

2019-07-20, 21:19
LGBT powinno być zakazane prawnie. Same problemy i nie pokoje społeczne wywołują swoją nachalną propagandą. Nie dziwie się że już nawet powstają "Strefy wolne od LGBT". Nachalni ludzie gorzej niż telemarketerzy.

Najpierw organizują Marsze w miejscach w których wiadomo że ludzie ich nie lubią i nie chcą a potem nagrywają oburzone otocznie... pie**olona patologia lewicowa.

2019-07-20, 21:36
Jak ja widze jak te kolorowe pipy dostaja wpoerdol to az serce sie raduje.