18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Polscy husarze postanowili interweniować na marszu równości, pobili jakiegoś losowego chłopaczka w różowym i jakaś młodą laske którą również okradli










2019-07-20, 22:11
A to dlatego tyle policji było dzisiaj...

Policja musiała mieć niezły ubaw. Przemarsz równości, kontra "klubów sportowych" i kontrmanifestracja a do tego pod Pałacem Branickich piknik rodzinny organizowany przez jakiegoś wieśka z rządu.

Białystok tyle akcji nie widział od upadku komuny ;) .

2019-07-20, 22:13
Autor wrzutki chyba tez pedal, sadzac po opisie jaki zamiescil.

2019-07-20, 22:14
bleblebator1 napisał/a:

Ja pie**ole, ci narodowcy to jednak cioty. Nic k***a porządnie nie potrafią załatwić. w białych rękawiczkach.
Wystarczyło na trasie przemarszu na jezdni wymalować najważniejsze sury koranu, nagrać przemarsz i wrzucić na strony powiązane z radykalnymi islamistami.
Potem nakupić dużo slonecznika czy popcoenu i obserwować.



Bo współecześni "narodowcy" to głupie karki, którym chodzi tylko o zrobienie zadymy. Komu obijają mordę to już kwestia kierownika sekcji kiboli, ci zazwyczaj mają tylko nieco większy współczynnik inteligencji od podopiecznych, czyli dalej głupia wołowina co tylko żre i tratuje kopytami.

2019-07-20, 22:20
E no ładnie przywitali LGBTozjebów <3

2019-07-20, 22:22
Z jednej strony pełne poparcie, bo odchylenia od normy nie powinny być promowane. Atakowanie mojego poczucia estetyki, etyki i moralności to naruszanie moich praw.

Z drugiej (z góry przyznaję, że nie wiem za czym tęczowi tutaj manifestowali, bo jeśli tylko za niedyskryminacją to jakoś to zniosę) nie było pejczów, owłosionych feministek, facetów z gołymi dupami i lateksowych spodniach, facetów przebranych za baby itp jak na paradzie w Warszawie...to spuszczenie komuś wpie**olu za zsamo uczestnictwo to zbyt ostry środek reakcji. Mam trochę ambiwalentne odczucia.

2019-07-20, 22:25
Szopek ćwoków z LGBT nie tolerują nawet przeciętni geje/pedały/cioty oraz lesbijki. Są zwyczajnie szkodliwi społecznie, podobnie jak grupy narodowców.

2019-07-20, 22:25
Szymon86 napisał/a:

ci katole, :"patrioci" to to samo, co ci drudzy, z którymi niby walczą, czyli z seksualnymi dewiantami.
jaki piękny katolicki język naśladowców mitycznego jezuska



Gdzie Ty tu widzisz katoli? Dla mnie jesteś w tym samym worku co Ci bijący ta dziewczynę. Siejecie głupotę dezinformacje

2019-07-20, 22:29
i pedaly i "kibolskie" k***y do piachu bedzie wiecejporzadku :D

2019-07-20, 22:34
Marzę o wyspie gdzie mógłbym umieścić właśnie zwolenników lgbt, patriotów wyklętych, antyszczepionkowców i płaskoziemców. Zostawiłbym bym tam kamery i obstawiam, że byłoby to lepsze widowisko niż Igrzyska śmierci.

2019-07-20, 22:39
jedno i drugie patologia. Dresiarstwo jeszcze pomaga im udowodnić, że rzeczywiście nie ma wolności i tolerancji i wzmocnić ich chory ruch.

2019-07-20, 22:41
avic napisał/a:

Z jednej strony pełne poparcie, bo odchylenia od normy nie powinny być promowane.

.



To co k***a robisz na portalu dla sadoli? To dopiero odchylenie od normy.

2019-07-20, 22:42
Niemiecka antifa za pieniądze z BND robi zadymę w Polsce, a wywiad i kontrwywiad RP udaje że nic nie widzi

2019-07-20, 22:46
delorjanek napisał/a:

Marzę o wyspie gdzie mógłbym umieścić właśnie zwolenników lgbt, patriotów wyklętych, antyszczepionkowców i płaskoziemców. Zostawiłbym bym tam kamery i obstawiam, że byłoby to lepsze widowisko niż Igrzyska śmierci.



Antyszczepionkowcy wymarliby na jakąś tropikalną chorobę, pedały wymarłyby przez narodowców, narodowcy ogłosiliby wyspę polską kolonią, a płaskoziemcy pie**oliby, że to nie wyspa tylko łuska na skorupie gigantycznego żółwia.

2019-07-20, 22:49
Taka piosenka mi się przypomniała :)


2019-07-20, 22:53
Kto nie skacze jest pedałem. Rozumiem że ci entuzjastycznie nastawieni chorzy na raka, nadal skaczą.