18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Dorth 2014-02-05, 21:07 2
@Black Snake
Weź jeszcze tylko umieść w portfelu karteczkę: "Proszę mnie nie ratować po wypadku bo to mój wybór i nie zapiąłem pasów". Twoje życie - koszty podatników na ratowanie "Twojego" życia bo nie chciało Ci się zapiąć pasów.
Zgłoś
Avatar
Catar 2014-02-05, 21:11 6
Wysiadł obejrzeć szkody
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-02-05, 21:13
I co wygodniej bez pasów ?
Zgłoś
Avatar
Foris 2014-02-05, 21:17 3
Dorth takie jedno pytanie, dlaczego miałby być leczony za "twoje" pieniądze? Jeśli pracuje to płaci składki na opiekę zdrowotną a skoro tak to leczy się za "swoje" a nie za "twoje".
Zgłoś
Avatar
panmorda 2014-02-05, 21:20
Ja pierdole jest różnica pomiędzy nie zapinaniem pasów a nie zapinaniem pasów... Ten ciul jeździł jakby był przez całe życie na utrzymaniu rodziców, kto inny poszanuje swoje życie i innych i zawsze będzie uważny, zresztą taki zapnie pasy.

______________

PanMordaTV kanał na YT
Zgłoś
Avatar
Michal1391 2014-02-05, 21:26
Ta cisza trzyma w napięciu.
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2014-02-05, 21:47
Subaru w kombi. Widać na filmiku, że koleś chciał wyprzedzić na zakręcie, nagle niespodziewanie wyrósł przed nim samochód, szybkie odbicie na prawy pas, brak kontry i LECIMYYYYYY.

______________

Sam się pod tym podpisz
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-02-05, 21:53 3
zwolennicy zapinania pasow. sploneli jak kielbaski w ognisku



a tu jeszcze maly zbior osob(z tego co tam pisze jest to czubek gory lodowej), ktorych w latach 83-93 pasy pozbawily zycia lub utrudnily akcje ratownicze co poskutkowalo zwiekszonymi obrazeniami czyli wiekszymi kosztami rehabilitacji z naszych wspolnych pieniedzy...
againstseatbeltcompulsion.org/victims.htm

@Dorth
napisz sobie na czole "prosze nie leczyc mojej zweglonej skory wsadze pod zimna wode" baranie. nie potoba ci sie, ze lecza kogos za twoje pieniadze to pracuj na czarno

______________

To jest moje przesłanie skierowane do lewicowych dziennikarzy i generalnie do całej inteligencji. Pamiętajcie, że każdy z was zapłaci za swoją nieszczerość i tchórzostwo.(...) Raz się skurwisz —kurwą zostaniesz

-George Orwell
Zgłoś
Avatar
GhostRider32 2014-02-05, 22:05
Szkoda auta

______________

C63 AMG, YS3D Viggen, Punto 2.0l Turbo
Zgłoś
Avatar
LordJamaican 2014-02-05, 22:06
rozjebał subaru...dobrze mu tak! Jak można nie potrafić ogarnąć tej bryczki ja nie rozumiem
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2014-02-05, 22:06 2
@up

spór zapinać czy nie jest zbędny. Pasy w większości ratują życie i gdyby ratowały na 100% nie trzeba byłoby Ci tłumaczyć po co są.

A teraz prosta sytuacja:

Kierowca pas zapięty - pasażer nie i np. śpi lub po prostu się nie trzyma. Wybiega pies pierwsze szarpnięcie kierownicą pasażer wypierdala się na kierowcę blokując mu akcję dalej.

Jeden z wielu przykładów. Więc pierdolenie zapinać czy nie jest bez sensu.

Najważniejsza jest tu statystyka, której obecnie nie znam, ale na bank przemawia za zapinaniem pasów.
Zgłoś
Avatar
donmelone 2014-02-05, 22:07
ja pie...le... jak chce się zabić to je..e se żyły, skocze z mostu, strzele w łep... żaden rząd mi tego nie zakaże.. więc jakim ch...em rząd mi każe zapinać pasy ? co to zmieni !! Odpowiedź jest prosta NIC ! i ch..j w d..e wszystkim którzy są za zniewoleniem !
Zgłoś
Avatar
G................r 2014-02-05, 22:13
Jednego zajoba mniej
Zgłoś
Avatar
kamus159 2014-02-05, 22:13 3
W kwestii zapinania pasów wszystko zależy od wypadku, ale prawda jest taka, że w większości zdarzeń drogowych przy NORMALNEJ prędkości pasy uratują życie i zmniejszą obrażenia. Tyle w temacie.
Ja osobiście jestem do pasów tak przyzwyczajony, że dziwnie się czuje jeżdżąc bez nich
Zgłoś
Avatar
donmelone 2014-02-05, 22:18 1
kamus159, no dokładnie, ja mam to samo , wchodzę zapinam pasy, ale nie jestem za karaniem za ich brak...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie