18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Seboolek 2014-02-05, 22:31
Jak można jeździć bez zapiętych pasów? Przecież to kurwa niewygodne. Ja lubie czuć że jestem połaczony z własnym samochodem a nie podskakiwać jak kurwa na każdej dziurze w fotelu.
Zgłoś
Avatar
Mockba 2014-02-05, 22:57
Ja tego nie rozumiem, mam ochote sie zapierdolic i kolami do gory wyladowac to nie moge. Chuj tam ze za 40 lat o ile wieku emerytalnego nie podniosa, bede zorany jak swinia. Artretyzm, ejc i czyraczyca. Ale zapinanie pasow mnie wyzwoli od tego. Ot logika

ps. zapinam
Zgłoś
Avatar
Drzewo09 2014-02-05, 23:38 1
Pewnie, że to Wasza decyzja jak chcecie ginąć i pod tym względem wszyscy którzy nie są za zapinaniem pasów mają racje. Ale weźcie taką sytuację, jedziecie bez pasów, macie wypadek. Uderza w Was kobita albo chłop bo nie zauważyli Was bo śpieszyli się do szpitala, bo było ślisko, bo ktoś inny uderzył wcześniej w niego itd. itp. Sytuację wymyślcie sobie sami. Ogólnie nieszczęście. I dwie strony medalu: mieliście pasy - żyjecie, jechaliście bez pasów - giniecie w wypadku, a facet ma do końca życia kogoś na sumieniu. Pasy są nie tylko do chronienia Waszej dupy, ale także sumienia innych. Ja wiem, że świat schodzi na psy, ale jeżeli nie szanujecie swojego życia to uszanujcie chociaż czyjeś.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2014-02-05, 23:51
a ja bym podsumował:

taratatata am lowin it:)
Zgłoś
Avatar
Dorth 2014-02-06, 8:08
@lapps
Jeżeli debil by zapiął pasy to koszt leczenie to grosze jednak jak już nie zapnie to się zaczyna i leci nawet w setki tysięcy złotych na które zrzuta jest od każdego bo debilowi się nie chciało zapiąć pasów a ratować takiego trzeba. Nie pasuję mi to, że za moje są leczeni debile z własnego życzenia gdzie brakuje kasy na inne sprawy.
Zgłoś
Avatar
mua 2014-02-06, 8:39
somobuj

______________

Piłeś? Nie jedź.
Jedziesz? Nie masz za co pić.
Zgłoś
Avatar
RossiDW 2014-02-06, 8:59
bioweapon - jesteś idiotą
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-06, 9:24 1
nie ma to jak bym przejechanym przez wlasny samochod
bedzi emial nauczk ena przyszlosc, oile jeszcze bedzie kiedys w stanie zasiasc za kolkiem

______________

You've got to realize you're just the devil just as much as you're God.
Zgłoś
Avatar
robaluch 2014-02-06, 11:19
Krótko, zwięźle i na temat - D E B I L ;]
Zgłoś
Avatar
jefff 2014-02-06, 11:49
donmelone napisał/a:

ja pie...le... jak chce się zabić to je..e se żyły, skocze z mostu, strzele w łep... żaden rząd mi tego nie zakaże.. więc jakim ch...em rząd mi każe zapinać pasy ? co to zmieni !! Odpowiedź jest prosta NIC ! i ch..j w d..e wszystkim którzy są za zniewoleniem !



Ja pier... Masz 29 lat i widzę, że totalnie nic z tego nie wynika. Chciałbyś żeby przy zderzeniu czołowym koleś z naprzeciwka wpierdzielił się na szybę i przy okazji w Ciebie? Druga przykładowa sytuacja. Wieziesz kogoś obok, następuje jakieś zderzenie i ta osoba ginie bo wypada przez szybę lub uderza o deskę. Nie plułbyś sobie w brodę, że nie kazałeś jej zapiąć pasów?

Robicie z tego zasranego obowiązku taką tragedię, jakby was ktoś zmuszał do przypięcia na całe życie do tego fotela. Połowa to pewniacy za kierownicą, do momentu jak jakiś baran się w was nie wpierdzieli jak choćby w tym filmie...
Zgłoś
Avatar
oleyu 2014-02-06, 11:59
Jeszcze na koniec został przejechany przez własny samochód, którym kierował.
Zgłoś
Avatar
Cergo 2014-02-06, 21:06
Ten podskok samochodu pod koniec świadczy, że sam się przejechał nie?
Zgłoś