18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Przed i Po
MrKinggston • 2013-12-23, 22:39
Dwie koreańskie bliźniaczki przed i po operacji plastycznej.
Bierzesz sobie taką laleczkę a później rodzą się wam jakieś trolle.

To większe skurwysyństwo niż pushupy, makijaż i inne takie pierdoły.















Zgłoś
Avatar
Marshal 2013-12-24, 1:47
Chyba w Chinach cos takiego bylo jak w obrazku powyzej.
Facet po trzecim dzieciaku, jakos bardziej poszukal i potem pozwal swoja zone, ze zataila swoja brzydote.
Chyba nawet wygral sporo kasy albo rozwod (w sumie to to samo)
Zgłoś
Avatar
jonatan 2013-12-24, 1:49
Bliźniaczki... Dla mnie każdy ping-pong wygląda tak samo...
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2013-12-24, 1:55
Smutne bardzo. Chciałem kiedyś wyrwać jakąś Chinkę, ale nie zastanawiałem się do końca czy mieć z nią dzieci. Teraz nawet jeśli to już wiem ,że NIE. ;(
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2013-12-24, 2:20
e tam mógł bym mieć taki komplecik, bliźniaczki <3 wysterylizował bym i sobie bzykał do upadłego a w razie czego mogły by pracować na mnie w końcu to pracowity naród
Zgłoś
Avatar
Jack Daniel's 2013-12-24, 2:26
I dokładnie o takich jest Gangnam Style. Gangnam - dzielnica Seulu słynąca z klinik plastycznych.
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2013-12-24, 3:10 1
Oj tam jakbym ją brał to od razu dzieci z tego być nie musi
Zgłoś
Avatar
necrofallus8 2013-12-24, 3:54
Ciekawe czy mają kutasa?
Zgłoś
Avatar
M................y 2013-12-24, 8:22
Co do tego rozwodu z brzydką Chinką to zwyczajna urban legend która była dopisana do zdjęcia reklamującego klinikę chirurgi plastycznej.
Zgłoś
Avatar
Mortalisrox 2013-12-24, 8:28 12
Pierdolicie tam o dzieciach, a tak naprawdę każdy by się cieszył mając taką sztukę. Ja bym się cieszył. W sumie to bym się cieszył jak bym miał jakąkolwiek.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2013-12-24, 11:40 2
Jaka operacja plastyczna? Zwykła operacyjna wada zgryzu, takich operacji wykonuje się kilkadziesiąt/kilkaset rocznie u nas, nawet chyba są refundowane. Jak ortodonta nie daje rady, to wysyła się na zabieg, odcina górną szczękę i wysuwa się ją do przodu, ew. cofa żuchwę do tyłu. Nie wiem jak to się nazywa, tyłozgryz, czy coś. To raczej nie jest reklama kliniki plastycznej, tylko chirurgii szczękowej w zwykłym szpitalu.
Efekt jest duży, bo zmienia się przez takie manewry kształt twarzy. Wcześniej miała ją pod nosem zapadniętą, po wysunięciu szczeki nabrała proporcji, tylko to jest operacja w ciemno, bo zgryz wyprostują, ale rezultat końcowy jest nieprzewidywalny. Jednemu wyjdzie na dobre, drugiemu wręcz przeciwnie ;d

edit; Miałem rację, jak kogoś to ciekawi to niech wpisze na googlach "Underbite", to ta wada
Zgłoś
Avatar
Herezzzy 2013-12-24, 12:54
właśnie. to wada zgryzu. nie operacja plastyczna a zwykła operacja. w polsce jest nawet refundnowana dzieciom.
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-12-24, 13:55
kurwa, u żółtków nawet chirurdzy plastyczni wyglądają jak z baru sushi
Zgłoś
Avatar
Magicalan 2013-12-24, 20:34
kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Chinczyk-pozwal-brzydka-zone-Wygral,wid,...

Macie tu artykuł o tej sprawie z chin.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-12-25, 4:04
Dr0mg napisał/a:

e tam mógł bym mieć taki komplecik, bliźniaczki <3 wysterylizował bym i sobie bzykał do upadłego a w razie czego mogły by pracować na mnie w końcu to pracowity naród



Kurwa pierdoleni ignoranci to nie są żadne jebane obsrane Chiny ani Korea Północna, tylko Korea POŁUDNIOWA lub Japonia.

To, że oba te kraje przewyższają europę kulturalnie, technologicznie i intelektualnie powinno być wpojone w wasze tępe łby, bo później chodzicie i ośmieszacie się takimi tekstami. A teraz pojadę do korei na wakacje i mi ludzie powiedzą jakimi imbecylami są turyści z polski, kurwa mać..
Zgłoś
Avatar
crank92 2013-12-25, 16:48
Cytat:

Już nawet była taka sprawa rozwodowa w Chinach, że facet miał taką żonę po operacji i urodziła mu się brzydka córka. I co najlepsze, wygrał ją! Sąd uznał że żona go oszukała.



Nie wiem czy wiesz... ale to była plota
Zgłoś