18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Przed walką
białywęgorz • 2016-01-17, 22:10
I właśnie TAK powinien wyglądać sport i szacunek dla przeciwnika Z prawej, ten z kwiatami to Sean O'Connell a z lewej strony Ilir Latifi.

Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-01-17, 22:16 8
Bez sensu ta cała ceremonia, niech se Jeszcze obciągną przed walką. Oglądam gale ufc, ale ta wielka ceremonia ważenia mnie zawsze rozśmiesza,
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2016-01-17, 22:19 234
Tommytom napisał/a:

Bez sensu ta cała ceremonia, niech se Jeszcze obciągną przed walką. Oglądam gale ufc, ale ta wielka ceremonia ważenia mnie zawsze rozśmiesza,



Warto przed walką poznać, czy osoba której może oklepiesz mordę jest człowiekiem czy jebanym śmieciem bez szacunku do wszystkiego
Zgłoś
Avatar
i................i 2016-01-17, 22:21 144
Tommytom napisał/a:

niech se Jeszcze obciągną przed walką.



Lepiej będzie dla wszystkich, jak zostawisz swoje fantazje dla siebie.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-01-17, 22:26 4
Ale jak to? To na takiej ceremonii nie trzeba rzuć gumy?
Zgłoś
Avatar
mateusos 2016-01-17, 22:37
Browarek zimny sobie pij za ten filmik.
Zgłoś
Avatar
klucha121 2016-01-17, 22:38 1
a pozniej...ale panie inspektorze ja nic nie bralem...ktoś mi podsunął jakiś dopalacz. to nie ja...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2016-01-17, 22:41 21
Przecież te wszystkie pyskówki, bójki itd podczas ważenia czy "przypadkowych" spotkań zawodników są tylko po to aby nakręcić oglądalność.
Zgłoś
Avatar
aleleble 2016-01-17, 22:49 3
up

Ja to wiem,ty to wiesz,ale wiele osób jest na tyle ograniczona,że wierzą we wszystko co widzą nie interpretując niczego na własny sposób.
Zgłoś
Avatar
jonaona 2016-01-17, 22:52
jakie ładne chłopaki, masz ode mnie za to piwko
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo92 2016-01-17, 22:54
O'Connell jest znany z tego, że zawsze coś w tym stylu zrobi na ważeniu, i ludzie go za to lubią, bo nigdy nie zrobił nic chamskiego etc. Ale z tym jedzeniem czegoś co przeciwnik podaje to bym mimo wszystko uważał, tu co prawda nie jest gra o wielką stawkę, ale sporo zawodników którym wykryto doping twardo gadają że nie mają pojęcia skąd to się u nich wzięło, i niekiedy to prawda
Zgłoś
Avatar
waloos 2016-01-17, 22:58 1
UFC i doping ??? dobre sobie. Przecież tam każdy jest na soku. Federacja przymyka na to oczy, bo nie ma nikogo nad sobą. Ma być show, które zarabia i takie jest.
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo92 2016-01-17, 23:19 2
Wiadomo, że 90% zawodników mniej lub bardziej się koksuje, bez tego nie dali rady by wytrzymać reżimu treningowego (tak, to zwykle o to chodzi, nie o "ulepszenie się" w dniu walki), jest kwestia tego kto trafi z wypłukaniem się przy kontroli.
Ale w UFC akurat za to się wzięli, mają nad sobą Komisję Sportową Stanu Nevada. Polecam pogooglować, już kilku zawodników ładnie poleciało dzięki nim. Zawodnicy są cyklicznie sprawdzani, kontrole są niezapowiedziane, potrafią wbić o 6 rano do domu i pobrać mocz i krew.
A w związku z tym, że "wpadają do domu", zawodnicy muszą Komisję informować o wszelkich planowanych i odbywanych wyjazdach poza miejsce zamieszkania.
Zgłoś
Avatar
quatero 2016-01-17, 23:35
Erdo napisał/a:



Warto przed walką poznać, czy osoba której może oklepiesz mordę jest człowiekiem czy jebanym śmieciem bez szacunku do wszystkiego



Myślę, że nie do wszystkiego. Po prostu robi dobre przedstawienie - więcej dolarów na koncie na januszach.
Zgłoś
Avatar
reczi 2016-01-18, 15:25 9
Można też tak jak ten lump z Polski nauczyć się jednego zdania w obcym języku i klepać go wszędzie jak starą po dupie.

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie